KnowBand Spin and Win Popup Poprawia zaangażowanie i konwersje – Sprzedawcy są zadowoleni z wyników!

knowband-spin-and-win-popup-wheel-prestashop-shopify-opencart-magento-wheelio

Każda marka korzystająca z Gamifikowanego Pop-upu ma podobne cele: zwiększyć świadomość oferty, utrzymać zaangażowanie klientów w grę i zachęcić ich do zakupów w Twoim sklepie poprzez wdrożenie funkcji koła i szybkiej wygranej.

Spin and Win to skuteczny wyskakujący moduł do wakacyjnych kampanii marketingowych i z przyjemnością przedstawiamy go Tobie. Odwiedzający Twoją witrynę mogą wpisać swój adres e-mail, aby mieć szansę na wygranie fantastycznych rabatów i nagród, korzystając z kampanii spin-and-win. Możesz użyć tego wyskakującego okienka, aby kreatywnie rozwinąć szczyt lejka marketingowego dla docelowej grupy demograficznej.

Ponad 1000 pobrań wyskakujących okienek Knowband Spin and Win

Klienci o tym mówią!

klienci-opinie-dla-zakręć-i-wygraj-moduł-koła

Możesz sprawdzić więcej recenzji na stronach produktów Knowband Spin and Win. ten Spin and Win to wtyczka 3 w 1, użyj go jako:

 1. Wyskakujące okienko wpisu,
 2. Wyskakujące okienko lub
 3. Wyskakujące okienko subskrypcji.

Mówiąc o jego zaletach, zwiększa konwersję, zaangażowanie klientów i rozwija listę subskrybentów e-mail dla spersonalizowanych kampanii marketingowych.

Zobaczmy trochę statystyk dotyczących grywalizacji i tego, jak pomaga eCommerce

Grywalizacja w eCommerce i dodanie interaktywnych aspektów do doświadczeń zakupowych online może mieć znaczący wpływ na klientów. Oto niektóre dane z AYTM Ankieta eCommerce Gamification, która wyjaśnia, jak klienci reagują na Gamification lub dowolną interaktywną funkcję podczas zakupów online. Ponieważ grywalizacja eCommerce jest wciąż nową koncepcją, firmy nieustannie wymyślają nowe i innowacyjne metody, aby włączyć ją do swoich doświadczeń zakupowych. Z drugiej strony klienci mają tendencję do wybierania pewnych ustalonych tras zamiast innych.

 • Gdy witryny lub aplikacje umożliwiają kupującym zdobywanie punktów za dokonywanie zakupów, 48% respondentów przyznało, że im się to podoba.
 • Według 38% klientów klienci lubią, gdy firmy integrują gry lub komponenty interaktywne w swoich doświadczeniach zakupowych.
 • 36% respondentów stwierdziło, że chętniej odwiedza strony z elementami interaktywnymi.
 • Ponadto 30% stwierdziło, że chętniej kupuje w witrynach z funkcjami interaktywnymi.
 • Dzięki treściom grywalizowanym firma Ford Motors zwiększyła przychody o ponad $ 8 mln i zwiększyły polubienia na Facebooku o 600 proc.
 • Nie ma mowy, abyś stracił klienta, jeśli masz w swoim sklepie wyskakujące okienko z grywalizacją. Może zwiększyć średni czas spędzany o 3X tak jak w przypadku Verizon Wireless.

Możesz osiągnąć podobne wyniki, włączając koło obrotowe i wygrywające KnowBand, które jednocześnie przyciąga zainteresowanie odbiorców, nagradza ich zabawną nagrodą i zbiera ich adresy e-mail.

Kilka rzeczywistych przykładów rozszerzenia wyskakującego okienka KnowBand Spin and Win

 1. Użyj go, aby ulepszyć interfejs użytkownika strony głównej

  Spin-and-win-wheel-live-in-action-przykładowa-wiedza-banda

 2. Wyskakujące okienko zwiększające zaangażowanie klientów
  przykład-wiedzy z życia

Dołącz Knowband Spin and Win Popup w swoim sklepie eCommerce (PrestaShop, OpenCart, Magento, WooCommerce)

Odwiedzający Twoją witrynę są proszeni o podanie swojego adresu e-mail, aby mieć szansę na wygranie jednej z 12 ofert przy użyciu dowolnych parametrów kierowania (np. adresu URL strony, rodzaju urządzenia, historii sesji i innych). Na stronie z podziękowaniami, niezależnie od tego, na którym kawałku koła wylądują, zobaczą kod promocyjny, którego mogą użyć w Twoim sklepie internetowym. Aby otrzymać kod, będą musieli podać swój adres e-mail. Możesz zapytać ich, czy chcieliby otrzymywać dalsze aktualizacje z Twojego sklepu, a twoje zadanie tutaj jest wykonane. Czy to nie Spin and Win to najprostszy sposób, aby poprosić o e-mail!

Jak dostosować Spin and Win Wheel:

Dostosowanie koła jest proste od samego początku. Każde koło może mieć do 12 zwycięskich kawałków, każdy z odrębną wypłatą.

 1. Wybierz sformułowanie dla każdego kawałka koła, w tym kawałka wygrywającego i przegrywającego.
 2. Na podstawie dowolnego kuponu, który utworzyłeś na swoim koncie, określ ofertę i kod oferty dla każdego zwycięskiego odcinka.
 3. Wybierz kolory i motyw, które będą używane na Twoim kole. Moduł ma kilka motywów na różne okazje, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween, Walentynki, Diwali i wiele innych.
 4. Zdecyduj, jak często powinien pojawiać się każdy zwycięski kawałek.
 5. Aby zakręcić kołem, zmień tekst i wygląd zakładki i formularza.
 6. Wprowadź zmiany na swojej stronie z podziękowaniem.
 7. Naciśnij przycisk publikowania lub zaplanuj koło, aby automatycznie publikować.

Podsumować, Grywalizacja Twojego biznesu e-commerce pomogłaby Ci zatem szybciej się rozwijać. Na dowolnej platformie możemy dzielić się naszymi osiągnięciami i postępami w pracy.

Sprawdź moduł Spin and Win w akcji

PrestaShop Spin & Win

Zakręć i wygraj OpenCart

Magento 2 Zakręć i wygraj

WooCommerce Spin & Win

Aby dodać nową funkcję w swoim sklepie eCommerce, możesz odwiedzić KnowBand przechowuj i eksploruj naszą ekskluzywną gamę wtyczek i rozszerzeń dostępnych dla wszystkich głównych platform eCommerce.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *