What Preparations Does an Ecommerce Store Need for the Black Friday Sale?

Jakich przygotowań potrzebuje sklep e-commerce na wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku?

Zakupy w Czarny piątek zaczynają się po piątku, który przypada po Święcie Dziękczynienia. To oznacza początek sezon świątecznych zakupów i jest to najlepszy czas dla firm eCommerce na zarabianie. Wyprzedaż w Czarny piątek daje firmom internetowym możliwość ogromnej sprzedaży i zwiększenia bazy klientów. Wprowadzenie ofert na wyprzedaż w Czarny piątek następuje przed nadejściem dnia Dziękczynienia i dni po nim.

Nie ma pewności co do statystyk sprzedaży dla Czarny Piątek sprzedaż. Jedno jest jednak pewne: klienci coraz częściej wybierają online, aby znaleźć najlepsze okazje z okazji Czarnego Piątku. Niektóre statystyki wyprzedaży w Czarny piątek znajdują się poniżej:

Statistics Czarnego Piątku

  • 88 milionów Amerykanów dokonało zakupów online w Czarny piątek w 2021 roku.
  • W ciągu ostatniego roku ruch w sklepach wzrósł o prawie 19%.
  • Zakupy online w Czarny piątek ustanowiły rekord 8.9 miliarda dolarów.
  • Oferty z okazji Czarnego Piątku zawierały średnio 24% rabatów.
  • W 2021 r. średnie wartości zamówień wzrosły o 9%.
  • Korzystanie z telefonu komórkowego podczas zakupów w Czarny piątek wynosi prawie 43%.
  • Największymi rozdającymi byli młodzi ludzie.
  • W wyprzedażach w Czarny piątek w 2021 r. około 29% kobiet planowało zakupy.
  • Za wszystkie najlepsze oferty Black Friday online Amazon odpowiadał za 17.7%.
  • Podczas zakupów osoba dorosła zazwyczaj wydaje 430 USD.

Wskazówki, jak przygotować swój sklep e-commerce na wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku

Wskazówki, jak przygotować swój sklep e-commerce na wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku

Oferowanie wielu metod płatności

Aby płacić szerszej grupie klientów, sklep internetowy powinien oferować wiele metod płatności. Płatność powinna być łatwa i sprawna podczas zakupów w Czarny piątek dla klientów. Ponadto strona kasy musi być precyzyjna i zawierać mniej ważnych pól informacyjnych. Ponadto klienci czasami opuszczają stronę kasy, jeśli proces kasy jest długi i przeciągający się. Klienci opuszczają witrynę również, jeśli nie są w stanie zapłacić za pomocą preferowanych metod płatności.

Nasza sugestia:

Zastosowanie Jednostronicowa kasa Knowband ponieważ obsługuje maksymalną liczbę metod płatności. Dodatkowo usprawnia płatność, a zakupy w Czarny Piątek przebiegną sprawnie, jeśli klient użyje tego modułu w lejku kasowym. Ponadto, korzystając z tego jednoetapowego modułu realizacji transakcji, proces realizacji transakcji staje się szybki. Korzystając z domyślnej kasy, klient zajmuje więcej niż dwie minuty do kasy po dokonaniu płatności. Chociaż korzystasz z wtyczki do szybkiego zakupu podczas wyprzedaży w Czarny piątek, do kasy zajmuje mniej niż minutę.

Jednostronicowe referencje do kasy

Spełnienie oczekiwań klientów w zakresie dostaw

Dla klientów bardzo ważne jest, aby dostawa dotarła na czas, kiedy chcą. Podczas zakupów w Czarny piątek oczywiste jest, że pojawią się duże grupy klientów z różnymi potrzebami dostawy. Ponadto, jeśli spełnisz wymagania klientów, Twoja firma internetowa może na stałe zatrzymać tych klientów. Klient chce kupić produkt, gdy tylko stanie się dostępny podczas wyprzedaży Black Friday.

Nasza sugestia:

Knowband’s Moduł preferowanego czasu dostawy możesz dodać do najlepszych ofert Black Friday online w Twoim sklepie. Korzystając z modułu dostawy przedziału czasowego, klient będzie mógł ustawić datę i godzinę dostawy na stronie kasy. Za pomocą tego modułu ustawia się początek i koniec terminu dostawy. Wtyczka zwiększa szanse na zwiększenie sprzedaży podczas zakupów w Czarny piątek, ponieważ poprawia wrażenia zakupowe klientów. Data i czas dostawy zamówienia są przydatne, ponieważ pozwalają dostosować preferowany adres e-mail dostawy.

Łącznie z aplikacjami mobilnymi dla najlepszych ofert z okazji Czarnego Piątku

Wraz z globalną ekspansją biznesów eCommerce aplikacje mobilne stały się niezbędne w okresach wysokiej sprzedaży. W trakcie Wyprzedaż w Czarny piątek, klientom wygodniej jest robić zakupy online za pomocą urządzeń mobilnych. W zeszłorocznych zakupach w Czarny Piątek około 70% wszystkich zakupów online odbywało się za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Nasza sugestia:

To Kreator aplikacji mobilnych Knowband to doskonały wybór na poszerzenie bazy klientów Twojej firmy podczas wyprzedaży w Czarny piątek. Witryna, którą ma klient, powinna być responsywna mobilnie, a to powinien być pierwszy krok do wprowadzenia firmy do aplikacji. Klienci preferują aplikacje mobilne, ponieważ są łatwo dostępne, a oferty i funkcje w nich zawarte zwiększają zadowolenie klientów. Co więcej, nawigacja i interfejs są znacznie lepsze niż na stronie internetowej dla aplikacji mobilnych. Najlepsze oferty online w Czarny piątek są łatwiejsze dzięki aplikacjom mobilnym. Stosunek zakupów ze stron internetowych i aplikacji wskazuje, że twórcy aplikacji mobilnych Knowband mogą przynosić zyski firmom.

Recenzje zwiększają zysk ze sprzedaży w Czarny piątek

opinie-zwiększą-czarny-piątek-wyprzedaż-zysk

Klienci przechodzą do sekcji recenzji przed zakupem produktu. Zakupowe szaleństwo w Czarny piątek przynosi ogromny ruch klientów na stronie. Chociaż ich konwersja nie jest zapewniona, chyba że klienci są zadowoleni z produktu. Wprowadzenie ofert na Czarny piątek odbywa się na stronie internetowej, ale jeśli musi być recenzja dla produktów, jeśli zadowoleni klienci zostawią recenzje, to wpłynie to pozytywnie na sprzedaż produktu. Jeśli klient jest zadowolony z ofert i produktów w Czarny piątek, a następnie wspomina o nich w recenzjach, sprzedaż na pewno wzrośnie.

Nasza sugestia:

Skorzystaj z naszego modułu przypomnień o przeglądzie produktów i zachęt, aby zachęcić klientów do udzielania zachęt. Zyski ze sprzedaży w Czarny piątek osiągną niebotyczne rozmiary, jeśli korzystanie z naszego modułu przypominania o recenzji będzie efektywne. Klient otrzymuje zachęty za swoje recenzje, co z kolei pomoże w promocji najlepszych ofert w Black Friday w Internecie. Administrator może monitorować otrzymane recenzje i wysyłać przypomnienia klientom za pomocą tego menedżera recenzji i ocen.

W końcu

W Knowband pomagamy naszym klientom osiągnąć ich cele. Pomagamy z wtyczkami eCommerce. Nasze moduły są bardzo pomocne w szczytowych czasach, takich jak wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku. Uprzejmie skontaktuj się z nami na support@knowband.com o pomoc dotyczącą naszych modułów. Zapewniamy również rozwój na zamówienie w zależności od Twoich potrzeb biznesowych. Uprzejmie daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy dotyczące tego samego.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *