Jak zacząć sprzedawać na AliExpress – Przewodnik dla początkujących

The Beginner's Guide to How to Start Selling on AliExpress

Czy jesteś sprzedawcą e-commerce, który chce rozwinąć swój biznes? Biznesy e-commerce można rozwijać za pomocą różnych strategii. Co więcej, istnieje kilka rynków handlu elektronicznego typu open source, na których każdy sprzedawca może łatwo założyć sklep. Co więcej, AliExpress to ogromna platforma handlu elektronicznego, która zapewnia sprzedawcom wiele niesamowitych korzyści. Każdego dnia miliony klientów odwiedzają AliExpress, aby znaleźć pożądane produkty. Alibaba Group zmieniła metody zakupów w ciągu ostatniej dekady. Jak wynika z raportów, do 180 r. AliExpress przekroczył 2021 milionów aktywnych użytkowników, a liczba ta stale rośnie.

W tym artykule rzucimy nieco światła na etapy sprzedaży na AliExpress. Ale zanim omówimy, jak sprzedawać, przyjrzyjmy się, dlaczego warto sprzedawać na AliExpress.

4 najważniejsze powody, dla których warto sprzedawać swoje produkty na Aliexpress

4 najważniejsze powody, dla których warto sprzedawać swoje produkty na Aliexpress

AliExpress to jedna z najszybciej rozwijających się platform e-commerce od wielu dostawców. W bardzo krótkim czasie AliExpress stworzył silną bazę w społeczności eCommerce. Sprzedawcy eCommerce mogą czerpać radość z różnych korzyści płynących ze sprzedaży na AliExpress i mogą z łatwością zapewnić początek swojej działalności eCommerce.

Powody:

  1. Pierwszym powodem sprzedaży na AliExpress jest to, że rynek ma szeroką bazę klientów, którzy wykazują zaufanie do platformy. Liczba 180 milionów również rośnie z dnia na dzień od 2021 roku.
  2. Drugim powodem sprzedaży na AliExpress jest to, że jest to bardzo korzystne dla sprzedawców. Sprzedawcy eCommerce mogą z łatwością wymieniać wszystkie produkty na AliExpress. Co więcej, ta platforma nie ma żadnych ograniczeń produktowych.
  3. AliExpress nie wymusza na kupcach polityki zwrotów; raczej oferuje sprzedawcom możliwość stworzenia swojej polityki zwrotów.
  4. AliExpress oferuje eMerchantom bezpośrednią koordynację z klientami. Klienci mogą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania za pomocą kilku kliknięć.

Podstawowe wymagania dotyczące rejestracji jako sprzedawca:

Aby rozpocząć jako sprzedawca na AliExpress, sprzedawcy powinni zarejestrować się na koncie biznesowym AliPay. Aby zarejestrować się na AliPay, sprzedawcy będą musieli udowodnić, że są prawdziwymi właścicielami firmy. AliExpress pobiera również roczną opłatę abonamentową. Komponenty, które są wymagane do sprzedaży na AliExpress, to numer VAT zarejestrowanej firmy, licencja firmy i wreszcie dowód tożsamości prawnej właściciela firmy.

Zacznij sprzedawać w 5 prostych krokach na AliExpress

Zacznij sprzedawać w 5 prostych krokach:�

Po spełnieniu podstawowych kryteriów bycia sprzedawcą, jest tylko 5 prostych kroków, które mogą dodać Cię do rodziny sprzedawców AliExpress. Oto, w jaki sposób sprzedawcy eCommerce mogą również łatwo wystawiać swoje sklepy na AliExpress.

Rejestracja:

Aby rozpocząć rejestrację sprzedawcy, po prostu odwiedź AliExpress.com. Wnioskodawcy otrzymają tutaj różne opcje.

  1. Wybierz Zarejestruj się jako sprzedawca na stronie głównej.
  2. Wybierz „Rejestracja sprzedawcy spoza Chin”.

Po dokonaniu wyboru strona przekieruje Cię na stronę szczegółów konta. Sprzedawcy mogą łatwo wprowadzić tam wymagane dane i potwierdzić to przez weryfikację e-mailem.

Tak więc strona z informacjami o firmie pojawi się po weryfikacji adresu e-mail. Wypełnij wymagane dane, jak wspomniano w powyższym akapicie, i kliknij Kontynuuj.

Po wykonaniu powyższego procesu Twoja prośba sprzedawcy zostanie odebrana przez AliExpress i zostanie zatwierdzona w ciągu 1-3 dni roboczych.

Wybierz kategorie produktów:

Po rejestracji przechodzi do drugiego etapu, czyli wyboru kategorii produktów.��Właściciele sklepów mają możliwość wyboru spośród różnych kategorii. Wybierz idealne dopasowanie do swojej firmy i skonfiguruj szczegóły.

Potwierdzenie płatności:

Po wykonaniu powyższych 2 kroków znajdziesz się na stronie Potwierdzenie płatności. Na stronie potwierdzenia płatności sprzedawcy mogą znaleźć wszystkie warunki wraz z różnymi planami płatności. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i dokonaj wymaganej płatności. Należy pamiętać, że roczna opłata może różnić się w zależności od kategorii produktów dla sprzedawców ze względu na zasady sprzedawców AliExpress.

Konfiguracja sklepu:

Sprzedawcy sklepu zostaną przekierowani do sekcji konfiguracji sklepu w czwartym kroku. Tutaj mają odpowiednie uprawnienia, aby wybrać unikalną nazwę marki i inne strony internetowe.

Bum:

To wszystko. Po wykonaniu powyższych 4 kroków właściciele sklepów mogą również łatwo zarządzać układem sklepu, produktami sklepu, cenami i wieloma innymi opcjami. Dodatkowo wybierz atrakcyjne obrazy, które powinny pozytywnie wpłynąć na Twoich klientów i to wszystko.

Na końcu,

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się przydatne. W powyższym artykule wspomnieliśmy również o każdym szczegółowym kroku, aby zarejestrować się jako sprzedawca na AliExpress. Dlatego AliExpress można uznać za najlepszą opcję, jeśli szukasz najlepszej opcji dla siebie, aby sprzedać swoje zasoby online. Najbardziej niesamowitym faktem dotyczącym platformy jest jej przejrzystość. Każdy etap skomplikowanego procesu, od zarejestrowania się jako sprzedawca po sprzedaż produktów, na AliExpress jest jasny i prosty.

Czym jesteśmy?

W Knowband jesteśmy dumni z ponad 11 lat doświadczenia w rozwoju wtyczek eCommerce. Połączenie między platformami handlu elektronicznego a platformami handlowymi, takimi jak eBay, Etsy i Zakupy Google, jest również tworzone za pomocą naszych łączników Marketplace. W tej chwili możemy pochwalić się ponad 60 tysiącami rodzin zadowolonych klientów. Ponadto nasze wtyczki Marketplace Connector są dostępne dla platform OpenCart, PrestaShop, WooCommerce i Magento 2.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *