Jak wyskakujące okienka mogą zwiększyć sprzedaż eCommerce w okresie świątecznym

how-popups-can-increase-ecommerce-sale-during-the-holiday-season

Szukasz świetnych pomysłów marketingowych, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w okresie świątecznym? Musisz być wszechstronny, aby zarządzać światem sprzedaży, zwłaszcza w okresie świątecznym. Techniki sprawdzone w czasie nie są tak sprawdzane, gdy dana osoba stosuje je w swojej firmie. A jeśli chodzi o kontekst, otoczenie rynkowe znacznie się zmieniło w ciągu ostatniej dekady. Oczywiście nie oznacza to, że tradycyjne techniki marketingowe są teraz bezużyteczne, ale różnica polega na tym, że w dzisiejszych czasach trzeba zrozumieć istotę problemów i być otwartym na nowe sposoby radzenia sobie z sytuacjami. Każdy klient odwiedzający Twoją witrynę oczekuje płynnego i spersonalizowanego korzystania z interfejsu użytkownika Twojej witryny. Można to łatwo osiągnąć dzięki technikom optymalizacji witryny i specjalistycznej wiedzy. Aby przejść przez wybory użytkownika i traktować je wyjątkowo, musisz zebrać od nich informacje. W celu zbierania adresów e-mail właściciele witryn wyświetlają kilka wyskakujących okienek, które czasami denerwują użytkownika. To sprawia, że ​​Twoi klienci mają słabą jakość obsługi klienta. Aby uniknąć takiej sytuacji, możesz dodać do swojego sklepu kilka ekscytujących elementów zabawy z kuponami i ofertami. Te gamifikowane wyskakujące okienka kuszą ich i możesz łatwo pozyskać subskrybentów e-maili do newslettera i marketingu.

Użyj tych wyskakujących okienek podczas świątecznej wyprzedaży

Niektóre z wyskakujących okienek, z których możesz korzystać w okresie świątecznym, zostały omówione na tym blogu. Te interaktywne wyskakujące okienka mogą być używane przez cały rok, aby zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w Twoim sklepie eCommerce.

Dodaj szczęśliwe koło do swojego sklepu internetowego

Motyw Magento-2-Zakręć i wygraj

Rozszerzenie Spin and Win wyświetla wyskakujące okienko typu ruletka na froncie strony. Klientów przyciąga wyskakujące okienko i kręcą kołem, aby wygrać nagrody i rabaty. Jednocześnie, aby skorzystać z oferty, muszą podać adres e-mail, który rozwiązał Twój prawdziwy cel. Masz adres e-mail, którego możesz używać do wysyłania wakacyjnych wiadomości marketingowych i wysyłania kolejnych wiadomości e-mail do odwiedzających. Posiada różne funkcje, które sprawiają, że wyskakujące okienko jest bardziej dynamiczne, pasujące do świątecznej wyprzedaży. Jest to jedno z najlepszych rozszerzeń zwiększających zaangażowanie klientów w Twoim sklepie. Pomaga również w zwiększeniu współczynnika konwersji. Interaktywne wyskakujące rozszerzenie umożliwia łatwe zarządzanie oferowanymi rabatami. W zależności od sezonu świątecznego można zmienić wygląd wyskakującego okienka.

Miernik postępu Magento-2-Spin-and-Win

 

Oferuje atrakcyjne motywy na okazje takie jak Wielkanoc, Święto Dziękczynienia, Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne. Wyskakujące rozszerzenie subskrypcji e-mail ma wbudowaną obsługę integracji MailChimp i Klaviyo. Może bez wysiłku zwiększyć bazę subskrybentów witryny. Uruchom demo koła ze strony produktu i zobacz to sam. Jestem pewien, że to pokochasz. Wyskakujące okienko Spin and Win jest dostępne na następujących platformach:

PrestaShop Spin & Win

Zakręć i wygraj OpenCart

Magento 2 Zakręć i wygraj

WooCommerce Spin & Win

Wyskakujące okienko zdrapki

zdrapka-kupon-narzędzie-grywalizacji

Moduł Scratch Coupon, który jest niesamowitym rozszerzeniem, pomaga zwiększyć użyteczność strony internetowej, współczynniki konwersji oraz ruch na stronie i interakcję z klientem w dowolnym sklepie eCommerce. Ten wyskakujący moduł „Zdrapka” gwarantuje klientom bezproblemową dostępność kuszących kuponów rabatowych na zdrapki, aby utrzymać ich zainteresowanie Twoim sklepem eCommerce. Może odegrać kluczową rolę w kształtowaniu świątecznej sprzedaży eCommerce i fortun biznesowych wśród rywali. Moduł ma prosty i responsywny układ, który zapewnia płynne działanie na wszystkich urządzeniach. Jest całkowicie responsywny, ponieważ większość użytkowników odwiedza strony internetowe za pomocą telefonów komórkowych. Kupony mogą być generowane z rabatami ryczałtowymi lub procentowymi. Klient będzie musiał zdrapać kupon, aby otrzymać kod kuponu, który można później wykorzystać. Ten rozszerzenie karty zdrapki jest kompatybilny ze wszystkimi innymi motywami, aby zapewnić płynną obsługę. Teraz łatwiej jest uzyskać pełny przegląd całkowitej liczby wyprodukowanych kuponów, wykorzystanych kuponów oraz kuponów, które straciły ważność w danym okresie dzięki zaawansowanym funkcjom statystyk tej wtyczki. Te pełne dane są dostępne w postaci wykresów kołowych lub danych graficznych do monitorowania pełnego funkcjonowania kodów kuponów. Wyskakujące okienko z kuponem Scratch jest dostępne na następujących platformach:

Kupon zdrapki – Dodatki Prestashop

Wyskakujące okienko z kuponem OpenCart Scratch

Kupon Scratch – Magento 2 Rozszerzenia

Kupon Scratch – Magento Rozszerzenia

Shopify Kupon zdrapki

Wyjdź z Popup

Wyjdź z wyskakującego okienka na walentynki

Wyskakujące okienka z zamiarem wyjścia służą do powstrzymania użytkowników przed porzuceniem Twojej witryny. Gdy użytkownik próbuje zamknąć okno, rozpoznaje to i wyświetla przed nim wyskakujące okienko. Jest to jedno z najlepszych wyskakujących okienek e-mail, ponieważ pojawia się w ostatniej chwili, dając Ci ostatnią szansę na przekonanie odwiedzających do pozostania na Twojej stronie. W okresie świątecznym wyskakujące okienko z zamiarem wyjścia ma największą szansę na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Gdy użytkownik zamierza opuścić Twoją witrynę, wyskakujące okienko Exit-Intent od Knowband wyświetla interaktywne wyskakujące okienko. Możesz również dodać wiadomość z podziękowaniem w wyskakującym okienku wyjścia. Wtyczka Exit Popup jest dostępna dla następujących platform:

PrestaShop Zamknij wyskakujący dodatek

Rozszerzenie wyskakujące OpenCart Exit

Rozszerzenie wyskakujące Magento Exit

Rozszerzenie wyskakujące Magento 2 Exit

Podsumowanie:

Nie traktuj tego jako krótkoterminowej umowy, gdy zapewniasz swoim klientom wysokiej jakości usługi. Zamiast tego dokonaj długoterminowej inwestycji w swoich klientów i stwórz powtórną okazję rynkową. Nie tylko do marketingu w okresie świątecznym, ale możesz korzystać z tych wyskakujących okienek, kiedy tylko chcesz. Nowi i starzy klienci powinni mieć takie same doświadczenia, bez względu na to, jak duża lub mała jest firma. Spójność może być jednym z najważniejszych elementów jakości dla Twoich klientów. Jeśli jesteś zaangażowany w zadowolenie swoich klientów i potencjalnych klientów, nie tylko możesz wiedzieć, jak zwiększyć zyski, zdobyć powtarzalny biznes i zadowolonych klientów; uzyskasz również mniej nieprzewidywalne procesy sprzedażowe.

Samouczek

Aby uzyskać pomoc w handlu elektronicznym, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *