increase-sales-use-countdown-timer

Jak używać liczników odliczających, aby zwiększyć sprzedaż

Czy kiedykolwiek miałeś ochotę kupić produkt natychmiast po zobaczeniu tagu oferty „ograniczony czas”? Dzieje się tak ze wszystkimi, zwłaszcza gdy wiesz, że transakcja wkrótce się skończy i przegapisz najlepszą dostępną ofertę. Ta pilność jest tworzona przez liczniki odliczające.

Minutnik podgrzewa poczucie pilności i rzadkości, zmuszając użytkowników do jak najszybszego podjęcia decyzji o zakupie. Po prostu ustaw datę rozpoczęcia i zakończenia, a Twój minutnik jest gotowy. Korzystając z licznika czasu, możesz przeprowadzać wyprzedaże błyskawiczne i wyprzedaże ograniczone czasowo, oferując ekscytujące oferty i promocje. Poczucie pilności stworzone przez licznik czasu popycha użytkownika do zakupu za pomocą psychologicznych sztuczek. Użytkownicy, którzy obawiają się, że jutro może ich nie stać na nic, będą bardziej skłonni kupić to dzisiaj.

Psychologia sprzedaży ograniczonej w czasie

Poczucie pilności mogą wywołać zarówno towary ograniczone w czasie, jak i produkty o ograniczonej ilości. Jednak zgodnie z teorią rzadkości towary o ograniczonej ilości i oferty ograniczone w czasie wzmacniają sprzedaż. Im mniej czegokolwiek jest w dostawie, tym bardziej staje się atrakcyjne. Dodanie licznika czasu spowoduje zwiększyć sprzedaż ogromnie. Umowa ograniczona czasowo oznacza, że ​​rabat na jednostki jest ważny tylko przez ograniczony czas i jeśli nie zaczną działać natychmiast, nie pozostanie im nic do kupienia.

1. FOMO zachęca klientów do zakupu

Strach przed przegapieniem to niepokój społeczny, który wywołuje poczucie winy za utratę wspaniałej okazji. Nie pozwól swoim odbiorcom odejść bez zakupów w Twojej witrynie. Skorzystaj z mocy FOMO (Fear of Missing Out), dodając Countdown Timer na swojej stronie internetowej.

2. Odliczanie czasu wywołuje poczucie pilności

Minutnik powinien towarzyszyć każdej wielkiej sprawie. Dlaczego? Jeśli układ istnieje na zawsze, jaki jest sens działania teraz? Wyświetlanie licznika czasu przed klientami generuje poczucie pilności, a klient będzie wiedział, że oferta zniknie na zawsze, jeśli nie zareagują w wyznaczonym czasie.

3. Bardziej przekonujące dla poszukujących rabatów

W przypadku otrzymania zryczałtowanych rabatów osoby ubiegające się o zniżki zapewni Ci ogromną sprzedaż. Odprawa sprzedaży może być dobrym wyborem. Jako właściciel sklepu sprzedasz towary przechowywane przez wiele miesięcy, a osoby poszukujące okazji mogą uzyskać przyzwoitą ofertę. Te sprzedaże mogą być głównym czynnikiem wpływającym na przepływ gotówki, który po zastąpieniu starszych pozwoliłby uzyskać miejsce na nowe pozycje.

Umieść licznik czasu we właściwym miejscu

Nigdy nie przesadzaj i upewnij się, że jesteś uczciwy. Wykazano, że pilność jest skuteczna, ale trzeba z niej uczciwie korzystać. W przeciwnym razie ustawienie timera na każdym produkcie daje poczucie, że kończy się biznes. Gdzie więc umieścić licznik odliczający na swojej stronie internetowej?

Najlepsze miejsca do umieszczenia licznika czasu w sklepie internetowym to:

  1. Na stronie docelowej (w przypadku promocji i zakończenia sprzedaży)
  2. Na stronie produktu (podkreślenie niedoboru ilości)
  3. Na stronie kasy (aby zmniejszyć porzucanie koszyka)
  4. Na innych stronach internetowych (aby stworzyć poczucie pilności)
  5. W marketingu e-mailowym (z ofertami i czasem pozostałym na ich wykorzystanie)

Jak wdrożyć licznik czasu na swojej stronie eCommerce?

Aby wdrożyć nasz moduł, nie będziesz potrzebować doświadczenia w programowaniu ani pewnych umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych. Licznik czasu do uruchamiania sprzedaży flash jest dostępny dla różnych witryn eCommerce. Moduł jest łatwy w instalacji i konfiguracji.

countdown-timwe-flash-sale-prestashop-addons

Zakończyć:

W większości sytuacji pilność i niedostatek pomagają konsumentom w szybszym podjęciu decyzji o zakupie, co zapewnia skrócenie czasu konwersji sklepu. Plik KnowBand Odliczanie czasu zostało zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać psychologię klienta. Pozwala sklepom eCommerce efektywnie zwiększać sprzedaż, dodając dodatkowe zegary odliczające do ekskluzywnych przedmiotów lub ofert.

To może Cię zainteresować:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *