how-to-rank-your-product-listing-high-on-walmart-search

Jak oceniać swoje produkty w wynikach wyszukiwania Walmart?

Walmart to amerykańska międzynarodowa korporacja detaliczna prowadząca globalną sieć hipermarketów. Oferuje różnorodne usługi, takie jak towary detaliczne, apteka, usługi finansowe, bezprzewodowe i laboratorium fotograficzne. Jest to jeden z najpopularniejszych rynków internetowych na świecie.

Będąc sprzedawcą Walmarta, to pytanie często przychodzi ci na myśl. Teraz musisz zrozumieć jego głębię, ponieważ wysoka pozycja Twoich produktów może z łatwością wyprzedzić innych. Cóż, na dzisiejszym rynku konkurencja między sprzedawcami detalicznymi wciąż rośnie. Jako właściciel sklepu eCommerce musisz zostać zauważony przez odbiorców. Jedynym sposobem, aby to osiągnąć, jest zwiększenie widoczności swoich produktów w Internecie. I do tego sprzedający powinni rozważyć swoje strategie SEO. Rozwijający się rynek Walmart oferuje sprzedawcom ogromne możliwości zwiększenia wzrostu ich działalności. Z ponad 344 milionami wizyt klientów, bardzo ważne jest, aby wykorzystać tę okazję i pokonać konkurencję, pozostając na czele naszych konkurentów. Teraz pojawia się kwestia, że ​​łatwo jest uszeregować swoje produkty na górze, co wymaga dużego wysiłku. Wielu sprzedawców Walmart wciąż nie ma pojęcia o tym, że algorytm rankingu produktów Walmart istnieje. Ważne jest, aby pamiętać o strategiach aukcji Walmart, aby Twoje produkty były widoczne i zapewniały dodatkową przewagę nad innymi.

Oto niektóre czynniki optymalizacji aukcji w Walmart:

1) Właściwy tytuł produktu:

tytuł produktuNajważniejszym czynnikiem wpływającym na ranking produktów Walmart jest tytuł produktu. Spróbuj użyć właściwych słów kluczowych i upewnij się, że zawierają wszystkie kluczowe atrybuty, aby zwiększyć widoczność i promocję marki. Ważne jest, aby zachować spójność z tytułem produktu, ponieważ ma on korzystny wpływ na stworzenie jednolitego wizerunku marki dla firmy. Najlepszą strategią może być tytuł produktukorzyści z wysokiej sprzedaży i przychodów.

2)

odpowiednie atrybuty

Atrybuty odgrywają ważną rolę w wynikach wyszukiwania klientów. Atrybuty są decydującymi czynnikami zapytań napisanych przez klientów, takich jak czerwone buty lub czarna sukienka. Po wybraniu odpowiedniej kategorii dla każdego produktu należy użyć atrybutów, takich jak kolor, rozmiar lub wzór. Ułatwi to konsumentom wyszukiwanie produktów i natychmiastowy zakup. Sprzedawcy mogą również mapować kategorie swoich sklepów według łatwo ją zintegrować z Walmart Marketplace.

3) Prawidłowy opis produktu:

opisy produktów

Szczegółowy i pouczający opis jest pierwszym krokiem do popularyzacji twoich produktów na Walmart. Walmart pozwala napisać opis słów 1000 dla konkretnego produktu i to wystarczy. Więc to od Ciebie zależy, jak możesz w pełni wykorzystać to. Wykorzystanie faktów i liczb w opisie pokazuje twój autorytet i wiedzę specjalistyczną. Spróbuj stworzyć chwytliwy opis produktu, który przyciąga zaufanie konsumentów i zmusza ich do dokonania zakupu.

4) Właściwy wybór kategorii:

wybór

Bądź konkretny, aby wybrać najlepszą kategorię odpowiednią dla Twojego produktu. Wybór niewłaściwej kategorii z pewnością wpłynie na widoczność produktu, a tym samym ograniczy sprzedaż. Im dokładniejsza jest Twoja kategoria produktów, tym wyższy jest ranking produktów na stronie wyszukiwania produktów. To z pewnością pomoże użytkownikom łatwo znaleźć produkt i przejść do natychmiastowego zakupu.

5) Efektywna wycena:

wycenaOferowanie produktów po konkurencyjnych cenach z pewnością nie zaszkodzi, jeśli chodzi o uszeregowanie produktów. Jeśli chcesz pokonać konkurencję, lepiej bądź wścibski i zajrzyj do cenników konkurencji. Dla wygrywając BuyBox, musisz odpowiednio dostosować ceny, a to z pewnością wysoko oceni produkty i poprawi sprzedaż Twojej firmy.

6) Oryginalne recenzje klientów:

opinia klienta

Opinie klientów odgrywają istotną rolę w pozostawieniu ogromnego wpływu na decyzję użytkownika dotyczącą zakupu. Ważne jest, aby zmotywować klientów do pozostawiania opinii na temat swoich produktów, ale należy również sprawdzić negatywne opinie, jeśli są jakieś. zakupy. Pomoże to również w budowaniu zaufania użytkownika do produktu i zwiększeniu sprzedaży.

7) Sztuczna inteligencja:

sztuczna inteligencja

AI jest najbardziej zaawansowaną techniką używaną do rozumienia popytu i zachowania użytkowników na stronie internetowej. Działa poprzez wydobycie najbardziej odpowiedniego wyniku dla konkretnego klienta. Pomaga to kupującym uzyskać dokładne wyniki i zaoszczędzić czas. Może to jednak stanowić przeszkodę dla dostawców, ponieważ nie byliby w stanie zobaczyć tych samych wyników dla tych samych produktów.

8) Rola powiązania:

rola powiązania

Linki mogą się wyróżniać jako korzystna metoda zwiększania rankingu produktów. Sprzedawcy mogą połączyć własną stronę internetową z określonym produktem, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o produkcie i sprzedającym. Informacje na stronie sklepu doprowadziłyby do poprawy wizerunku marki między kupującymi, co wpłynęłoby na dobrą sprzedaż i ruch w sklepie.

Wnioski:

Zdobycie pozycji na szczycie rynku jest dość skomplikowane, ale jeśli spróbujesz wdrożyć wyżej wymienione czynniki, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie ranking produktów w najlepszych wynikach wyszukiwania. Jednak jakość produktu jest nadal najważniejszym atutem w sprzedaży i marketingu produktów. Musisz więc sprawdzić to samo. Teraz możesz łatwo wymienić swoje produkty, integrując się z rynkiem Walmart w kilku prostych krokach. Oferty KnowBand Integratorzy Walmart aby pomóc sprzedawcom detalicznym sprzedawać swoje towary na Walmart Marketplace na bezproblemowej autostradzie. Knowband zapewnia integratorów dla wszystkich głównych platform CMS, takich jak Dodatek integracji Prestashop Walmart, Integrator Magento Walmart, Złącze Walmart Magento 2, jak również Wtyczka OpenCart Walmart Integration.

Znajdź więcej naszych powiązanych artykułów:


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *