Jak możesz odnieść sukces w Indiach?

how-can-you-make-your-startup-successful-in-india

Udane uruchomienie startupu to dość trudna praca przy stale rosnącej konkurencji w niemal każdej dziedzinie. Indie są świadkami nowego pokolenia startupów i robią niezwykłą obecność nie tylko w kraju, ale także na całym świecie. Miniony rok był dla indyjskich przedsiębiorców kontynuacją. Istnieje wiele inspirujących historii ludzi, którzy stworzyli własne ścieżki innowacji, które doprowadziły ich do inspiracji dla wielu początkujących. Wszyscy wiemy, jak w ciągu ostatnich kilku lat zakupy online dowiodły swojej dominacji. Poniższy raport autorstwa statista przedstawia, że ​​wskaźnik sprzedaży e-commerce wzrośnie do 4.88 bilionów dolarów do roku 2021. Dane te wyraźnie wskazują, że dzisiejsze pokolenie spędza coraz więcej czasu online, zwłaszcza na zakupy różnych produktów online. Jednak w dzisiejszym biznesie dużo pieniędzy trafia do właścicieli sklepów internetowych, do których wcześniej chodziło Statista.com, istnieje wiele powodów, które prowadzą do upadku każdego startupu. Niektóre z nich to:

  • Nie ma potrzeby wprowadzania produktu na rynek
  • Kwestie cen / kosztów
  • Zła jakość produktu
  • Słaby marketing i inne.

Dlatego, aby sklep e-commerce odniósł sukces, oto wskazówki 5, które należy rozważyć na początkowym etapie uruchamiania:

1) Keep

trzymaj oko na swojego konkurenta

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć o krokach konkurencji. Możesz sprawdzić strategie marketingowe swojego konkurenta, aby uzyskać jakiś pomysł i wdrożyć je mniej lub bardziej tak samo na swojej stronie internetowej. Pomyśl po wyjęciu z pudełka i zastosuj nowe taktyki biznesowe, których konkurent jeszcze nie zastosował.

2) Zdecyduj, w jaki sposób sfinansujesz swoją firmę:

Sposób, w jaki finansujesz swoją firmę, decyduje o jej rozwoju! Koncentracja na rozwoju ma kluczowe znaczenie, ale spojrzenie na finansowanie jest również jednym z kluczowych czynników wzrostu Twojej firmy. Konieczne jest, aby nie robić wszystkiego od razu, ponieważ wiele startupów początkowo pracuje z mniejszymi zasobami, dopóki nie wzrośnie zapotrzebowanie na to samo. Lepszym sposobem jest płynność. To sprawia, że ​​bardzo ważna jest większa praca przy mniejszych zasobach.

3) Utrzymywanie relacji z klientami jest cenne:

utrzymywanie relacji z klientami

Po oficjalnym uruchomieniu witryny handlu elektronicznego kluczem do sukcesu jest zdobycie klienta lojalność i szczęście. Koszt budowania relacji z nowymi klientami może być wysoki, ponieważ wymaga dostarczenia im bezpłatnych prezentów lub zniżek. Ale w szerszym ujęciu byłoby to pomocne. Możesz nawet poprosić klientów o podzielenie się swoimi opiniami po udanym zakupie produktu.

4) Wyjdź ze swojej strefy komfortu!

strefa komfortu

Cytat głosił, że „wrogiem postępu jest pociecha, więc ucz się cieszyć się z niewygody”. W początkowej fazie uruchamiania ważne jest, aby realizować duże cele dla firmy. Powinieneś starać się stale budować bazę klientów i kontrolować swoje postępy z aktywną rolą zarządzania.

5) Bądź cierpliwy:

cierpliwość

Sukces nie nastąpi z dnia na dzień, ani przez kilka lat. Firmy powinny ostrożnie inwestować i planować z wyprzedzeniem strategicznie w celu zapewnienia dalszej wydajności i rentowności w nadchodzących latach działalności. Czasem sukces przychodzi ci z łatwością i czasami trzeba podążać twardą ścieżką. Na przykład. Jeff Bezos założył Amazon.com w 1994, ale nie był znany od wielu lat, ale walczył wystarczająco od lat i obecnie pozostaje jednym z najbardziej udanych sektorów handlu elektronicznego na całym świecie.

Czy słyszałeś o Amazon Effect?

Jest to termin, który jest używany do opisania wskaźnika sukcesu największej platformy eCommerce, tj. Amazonki w ciągu ostatnich kilku lat. Ogłaszając dodatkowe $ 2 miliardów inwestycji w Indiach, założyciel i dyrektor generalny Amazon Jeff Bezos

Wnioski:

Chciałbym podsumować, mówiąc, że jako założyciel ważne jest, aby znać różnicę między świetnym pomysłem a świetną firmą. Jeśli jesteś fizycznym właścicielem sklepu detalicznego, nie możesz się doczekać, aby wziąć swój biznes online. Najłatwiej to zrobić, tworząc sklep e-commerce. Zacznij więc przygotowywać się już dziś i nie poddawaj się, gdy wszystko będzie trudne. Znajdź inne artykuły dotyczące udanej sprzedaży e-commerce:

Jak poprawić sprzedaż swojego eCommerce

Tajne klucze do sukcesu dla platform eCommerce w 2019


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *