Add-custom-fields-prestashop

Jak dodać niestandardowe pola do stron produktów PrestaShop

Szukasz sposobu na dostosowanie stron produktów PrestaShop za pomocą niestandardowych pól? PrestaShop to najpopularniejsza platforma eCommerce do sprzedaży produktów online. Dodanie niestandardowych pól w PrestaShop zajmie tylko chwilę, niezależnie od tego, czy chcesz dodać niestandardowe pola do PrestaShop Strona produktu lub wyświetl alternatywne warianty produktów za pomocą jednego kliknięcia. ZA świetny opis produktu angażuje klientów i zwiększa szanse zakupu. W tym artykule pokażemy, jak korzystać z modułu Advanced Custom Fields, aby dodawać niestandardowe pola i atrybuty do strony produktu PrestaShop i opisów produktów.

Informacje o niestandardowym module pól Advance dla PrestaShop:

Na stronie produktu moduł pola dodatkowego Prestashop umożliwia łatwe dodawanie dowolnego rodzaju pola i definiowanie nazwy etykiety. Możesz skonfigurować dowolny aspekt swojego pulpitu PrestaShop i łatwo dołączyć informacje o witrynie, które w innym przypadku wymagałyby ręcznego wprowadzania danych. Pola Text, Radio, Dropdown, Date, Select, Checkbox i Text Area są dostarczane przez moduł Prestashop Advance Product Attributes. W rezultacie sprzedawcy mogą konfigurować pola zgodnie ze swoimi potrzebami. Zmiany mogą być dokonywane na poszczególnych stronach produktów lub w całej witrynie.

ps-advanced-product-attribute-custom-fields

Przykłady wykorzystania pól niestandardowych w sklepie PrestaShop:

Na stronie produktu w witrynie eCommerce moduł PrestaShop Additional Custom field wprowadza nowe niestandardowe pola lub atrybuty. Kiedy pola niestandardowe PrestaShop będą przydatne?

  • W przypadku takich rzeczy, jak komputery, w których chcesz wyświetlić specyfikacje techniczne, takie jak pamięć RAM i moc obliczeniowa, musisz dodać dodatkowe szczegóły produktu.
  • Wiadomości promocyjne, które można łatwo modyfikować.
  • Daty i okazje, kiedy będziesz mieć odliczanie, aukcję lub datę premiery.
  • Możesz edytować lub usunąć istniejące pole
  • W razie potrzeby uwzględnij atrybut i pole niestandardowe na jednej stronie produktu
  • Oprócz wersji klienci mogą przeglądać dodatkowe opcje produktów.
  • Akapity opisujące szczegółowo, jak używać obiektu.
  • Moduł Prestashop Advance Product Attribute / Field wyświetla dodatkowe szczegóły faktury.

Jak wyświetlić dodatkowe informacje o produkcie w PrestaShop za pomocą pól niestandardowych:

Utwórz nowe pole

W panelu niestandardowych pól PrestaShop Advance przejdź do nowej zakładki Pola niestandardowe. Następnie kliknij zakładkę „Dodaj atrybuty”.

Dodaj nowe-niestandardowe-pola-w-prestashop

Wybierz typ pola zgodnie z wymaganiami

Product-page-custom-fields

Automatyczna walidacja

Reguły walidacji dla pól generowanych w module PrestaShop Advanced Product Field można ustawić, wybierając je z rozwijanej listy. Zautomatyzowane rozwiązanie oszczędza wiele czasu e-handlowcom.

Optymalizacja pojedynczej strony

Za pomocą tego dodatku Niestandardowe pole do strony produktu PrestaShop, niestandardowe pola można zastosować do jednej strony produktu, jeśli zmiany nie są potrzebne na wszystkich stronach.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat modułu niestandardowego pola strony produktu PrestaShop?

Zaawansowany moduł niestandardowych pól i atrybutów produktu ma dodatkowe zalety polegające na tym, że możesz dodać informacje o niestandardowym polu na stronie faktury. Ta funkcja pomaga również w zbieraniu informacji o klientach, które można wykorzystać w przyszłe strategie marketingowe także podczas tworzenia persony kupującego. To świetny sposób na uwolnienie wyobraźni, jednocześnie ułatwiając nudne projektowanie stron produktów. Rozumiemy, że moduł Advanced Custom Fields ma krzywą uczenia się. Więc podziel się swoimi przemyśleniami i pytaniami na temat dodawania niestandardowych pól do PrestaShop w komentarzach poniżej!

Klasy

Po prostu wyślij zgłoszenie na http://www.knowband.com, aby uzyskać pomoc techniczną, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

 

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *