Dostosowywanie strony internetowej PrestaShop, którą musisz mieć, aby zwiększyć sprzedaż

must-have-prestashop-website-customization-to-boost-sales

Utworzenie strony internetowej PrestaShop z wybranym motywem to dopiero początek pomysłu na biznes. Aby był dostępny dla front-endowych kupujących online i wyróżnić się na tle konkurencji, musisz dodać dodatkowe modyfikacje. Te ulepszenia / dodatki mają sprawić, że Twój e-sklep będzie wyjątkowo dostosowany do lepszej obsługi klientów. Bez względu na to, jakie modyfikacje wprowadzamy i jaką strategię marketingową stosujemy, zawsze warto mieć pewne dostosowania sklepu PrestaShop, które mogą zwiększyć sprzedaż i zoptymalizować współczynniki konwersji. W tym piśmie zobaczymy wiele takich sposobów rozwoju biznesu eCommerce online.

# 1. Dostosowywanie strony głównej:

Skorzystaj z wbudowanych funkcji oferowanych przez platformy e-commerce PrestaShop, aby dodać odpowiednie banery i przyciągnąć więcej klientów

# 2. Bezproblemowa nawigacja:

Staraj się, aby wysiłki użytkownika w nawigacji były minimalne i wydajne. Ustaw pasek nawigacyjny jako lepkie menu na stronie internetowej na komputery i urządzenia mobilne. Ze wszystkich kategorii w witrynach internetowych upewnij się, że użytkownik nie musi wykonywać więcej niż 4–5 kliknięć, aby dotrzeć do wybranych podkategorii lub produktów.

# 3. Wsparcie językowe dla biznesu transgranicznego:

Jeśli ty

# 4. Zezwalaj na spersonalizowane rekomendacje:

Możesz natychmiast zwiększyć zadowolenie klienta, wygodę użytkownika, a tym samym zwiększyć sprzedaż, wprowadzając personalizację. Personalizacje te można również uczynić całościowymi, wdrażając je podczas przeglądania „na stronie”, spersonalizowanych uruchamianych wiadomości e-mail, powiadomień internetowych / wypychanych, programów lojalnościowych, reklam. Niektóre przykłady uruchamianych wiadomości e-mail to wiadomości powitalne, wiadomości o opuszczonym koszyku, wiadomości e-mail o obniżonych cenach produktów na liście życzeń, wiadomości e-mail reaktywacyjne wysłane po bezczynności itp.

# 5. Dodaj Chatbota:

Coraz więcej internautów zaczyna preferować komunikowanie się z firmą za pośrednictwem chatbotów. Te chatboty mogą być statyczne lub nawet dynamiczne. Wiele chatbotów można łatwo zautomatyzować, aby obsługiwać klientów w spersonalizowany sposób. Możesz także dodać opcje czatu na żywo lub automatyczne odpowiedzi na czas. Teraz platformy społecznościowe oferują również statyczne chatboty, takie jak ikona komunikatora Facebook.

# 6. Wyświetl produkty uzupełniające:

Za każdym razem, gdy klient odwiedza dowolną stronę produktu, możesz również polecić mu inne produkty, które są komplementarne do produktu, który był odwiedzany na początku. Można to zrobić dla dowolnej kategorii produktów, na przykład dla kategorii odzieży, można to zrobić w formie lookbooka.

# 7. Wstępnie wypełnij wpisy do kasy:

Zezwalaj użytkownikom na zapisywanie adresów. Użyj tych danych, aby wypełnić opcje kasy. Podobnie preferencje płatności mogą być również wstępnie wypełnione. Takie opcje pomagają w procedurach kasowych i poprawiają ogólną satysfakcję klienta.

# 8. Programy lojalnościowe:

Podaruj swoim częstym klientom dodatkowe zniżki, takie jak punkty lojalnościowe, specjalne kupony itp. Posiadanie lojalnych i często powracających klientów jest najlepszym rodzajem klienta, jaki może mieć eCommerce. Zazwyczaj są one również odpowiedzialne za polecanie znajomych do Twojej witryny / aplikacji zakupowej. Warto więc oferować im kredyty i nagrody lojalnościowe, aby zachęcić ich do robienia zakupów.

# 9. Opracowanie niestandardowego modułu PrestaShop:

Wiele dostosowań można wykonać, korzystając z wcześniej istniejących modułów Prestashop. Jak na przykład 'Menedżer zwrotów„Moduł”Koło rabatowe Spin & Win„Moduł, moduł Lookbook itp. Najlepszą rzeczą w PrestaShop jest to, że jest platformą typu open source, każdy moduł może być opracowany na zamówienie zgodnie z wszelkimi potrzebami biznesowymi.

# 10. Projekt przyjazny dla urządzeń mobilnych:

Niezależnie od tego, co projektujesz w swojej witrynie PrestaShop, upewnij się, że jest responsywna. Oznacza to, że projekty te powinny wyglądać odpowiednio wyrównane na urządzeniach mobilnych i powinny być atrakcyjne wizualnie przy zachowaniu wszystkich swoich funkcjonalności.

# 11. Integracje z rynkiem:

Możesz zintegrować inne platformy na swojej stronie PrestaShop. Niektóre przykłady to Amazon Integrations, Etsy Integration itp. KnowBand oferuje różne integratory rynku dla eCommerce. Sprawdź je wszystkie z tutaj.

usługi personalizacji prestashop
Należy przetestować wszystkie dostosowania w celu zapewnienia jakości i debugować w razie potrzeby. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek personalizacji PrestaShop lub dowolnego modułu na swojej stronie, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *