Jet.com

Chcesz sprzedać na Jet.com? Atrybuty 5, które sprawiają, że jest to konieczne

Model rynkowy to nic innego, ale układ, w którym witryny e-commerce umożliwiają interakcję między różnymi e-sprzedawcami i klientami na tej samej platformie. Zamiast korzystania z platformy, sprzedawcy płacą pewną kwotę prowizji administratorowi rynku. Przy tak wielu firmach działających online trudno jest małym producentom przetrwać w ekosystemie eCommerce. To jest kiedy rynek wielu dostawców może pomóc im w znalezieniu bazy odbiorców. Podczas gdy Amazon, eBay, Walmart i inni już wyrobili sobie markę w branży, istnieje również wiele innych rynków. Jet.com to jedna z takich platform, która sprawdziła się i zapewniła sobie pozycję w tym samym.

Wraz z rosnącą popularnością tego modelu handlu, ważne jest, aby zrozumieć, czym dokładnie jest rynek odrzutowy i dlaczego ta nowa zmiana na rynku jest nieunikniona.

Jet.com – Dotychczasowa historia

strumień

Źródło obrazu: Jet.com

Jet był początkowo klubem handlowym tylko dla członków. W przeciwieństwie do Amazon i eBay, Jet nie pobierałby prowizji od sprzedawcy. Zamiast tego pewna część zysku wypracowanego przez sprzedawcę zostanie przekazana członkom jako oszczędności. Działając jako rynek wielu dostawców, Jet przyjmuje teraz zmienną kwotę jako prowizja, która trafia bezpośrednio do kupującego w postaci oszczędności. Zmniejsza to ceny produktów i zapewnia, że ​​klienci wciąż lecą pomimo obecności tak wielu sklepów internetowych. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Amazonka, 48% sprzedawców sprzedających miliony dolarów chce sprzedać na Jet.com.

Model oszczędnościowy sprawia, że ​​zakupy są ekonomiczne dla klientów i otwierają zupełnie nowe możliwości. Co więcej, rosnąca popularność zwiększyła szanse produktów z rankingu Jet.com na szczycie wyników Zakupów Google.

Dlaczego warto sprzedawać na Jet.com?

Knowband Jet

Powyższe fakty wystarczą, aby zmotywować e-kupca do wystawienia swoich produktów na rynku lotniczym. Oprócz tego, oto niektóre z atrybutów, które mogą sprawić, że powody są jasne dla dostawców.

Ekonomiczna platforma dla zwiększenia zasięgu

Zwiększ współczynnik konwersji

Kiedy tylko rynek Jet sprzedający tylko członków zmniejszył swoją składkę członkowską. Jest to stosunkowo mniej kosztowne niż na innych platformach internetowych dla wielu sprzedawców. Nie pobiera żadnych opłat za rejestrację, opłat miesięcznych ani opłat za notowanie. Prowizja wynosi około 15% wypracowanego zysku z kilkoma wyjątkami, ale nie pobiera żadnych opłat do momentu rozpoczęcia sprzedaży. Jedyną kwotą, którą sprzedawcy muszą zapłacić, są prowizje od zrealizowanych produktów. Nawet po stronie klienta Jet obniża koszty, gdy ktoś zamawia wiele przedmiotów od jednego sprzedawcy. Korzyści oferowane klientom zwiększają szanse sprzedających na udaną transakcję. Wszystkie te opłacalne hacki sprawiają, że jest to jedna z najlepszych platform, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, aby uruchomić swoje transakcje online.

Sprzedaj prawie wszystko

Jet nie ma tak wielu kategorii jak Amazon i eBay. Mimo to pozwala sprzedawcom sprzedawać niemal każdy produkt. Od podstawowych artykułów gospodarstwa domowego po produkty modowe, rynek wspiera je wszystkie. Niektóre rynki, takie jak Walmart.com, mają bardzo surową politykę. W związku z tym sprzedającym trudno jest zagłębić się w te platformy. Dzięki prostej polityce i łatwemu zarządzaniu platforma jet marketplace była ogromnym błogosławieństwem dla nowszych i mniejszych sprzedawców.

Mniej konkurencji i więcej sprzedaży

Popularne platformy zdecydowanie zapewniają producentom ogromne możliwości zwiększenia przychodów. Ale z wielką szansą przychodzi konkurencja. Jet.com nie był w branży od dłuższego czasu. Stąd konkurencja tutaj jest błogo niska. Nie będzie błędem stwierdzenie, że nadal ma dużo do zrobienia, zanim osiągnie poziom gigantów handlu elektronicznego. Dlatego jest to idealny czas dla sprzedawców, aby zainwestować swój wysiłek na tym rynku i stworzyć silną pozycję. W rzeczywistości, ze względu na strategię ustalania cen na poziomie strat, którą przestrzega rynek, jest to stosunkowo trudne dla sprzedawcy, który zajmuje się markami wysokiej klasy.

Ogromna stopa wzrostu

Ogromna stopa wzrostu

Dla niektórych może to być zaskoczeniem, ale tempo wzrostu rynku Jet jest 280 razy szybsze niż w przypadku Amazon. Ten wzrost jest sygnałem ostrzegawczym dla wszystkich sprzedawców w pobliżu. Ponadto, oto kilka innych czynników, które mogą przyciągnąć więcej sprzedawców na rynek.

W pierwszym roku jego powstania rynek odnotował wzrost liczby klientów o 3,502%. Jest to praktycznie niespotykane dotychczas w przypadku żadnego biznesu. Jet ma współczynnik powtarzalności kupujących 23%. Tak więc, jeśli szukasz lojalności klienta, to jest to idealna platforma. Średnia wartość koszyka każdego produktu na Jet marketplace wynosi $ 1.5, podczas gdy w przypadku Amazon jest to 1.1.

Łatwa integracja

łatwa integracja

Czas, w którym kwestie techniczne związane z integracją rynku były zastraszające, już dawno minął. Integracja z rynkiem odrzutowym to kwestia chwili, szczególnie dla platform CMS. Możesz znaleźć Prestashop Jet Integrator, rozszerzenie integracji Jet Magento, wtyczkę OpenCart Jet i inne moduły dla różnych platform, takich jak Shopify, WooCommerce i inne. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować to samo w swoim sklepie i wykonać kilka prostych kroków synchronizacji. Zautomatyzowane podejście jest łatwe do zrozumienia i wykorzystania. Sprzedawcy mogą skupić się na aspekcie handlowym, nawet bez żadnej pomocy technicznej. Oprócz tego można zarządzać listą produktów, wysyłkami i zamówieniami za pomocą interfejsu administratora modułu. W ten sposób ułatwia sprzedawcom wykonywanie ich działalności.

Podsumowanie słów

Rynek Jet jest nowy i nie tak popularny jak inne rynki. Jednakże, jeśli wziąć pod uwagę dane statystyczne, stanowi to duży potencjał dla dostawców. Konkurencyjne ceny i różnorodność sprawiają, że najlepiej przyciągają klientów, których potrzebują wszyscy detaliści do prowadzenia swojej działalności. Jednak kluczowe znaczenie ma ustalenie odpowiednich oczekiwań co do pożądanego wpływu na biznes. Jak każdy startup, Jet jest podatny na początkowe bóle i niepewność. Wady i zalety platformy nie można zignorować, ale przyszłość dla sprzedawców na rynku Jet jest z pewnością jasna.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *