8 najlepszych wyskakujących wiadomości e-mail, aby zwiększyć listę e-maili i zwiększyć liczbę konwersji

Banner with a signup form on the left and a caption on the right 8 Email Popup best practices to grow email list and boost conversions

W tym artykule omówiono najlepsze praktyki dotyczące wyskakujących okienek e-mail oraz najlepsze wyskakujące okienka e-mail, które można rozważyć zaimplementowanie w witrynie. Celem tego bloga jest pomoc czytelnikom w zrozumieniu, w jaki sposób mogą rozwinąć swoją listę e-mail i zwiększyć liczbę konwersji, optymalizując wyskakujące e-maile i stosując odpowiednią strategię wyskakujących okienek.

Bądźmy szczerzy. Wyskakujące wiadomości e-mail są prawdopodobnie irytujące. Powodują rozproszenie uwagi i zakłócają przepływ użytkowników. Ludzie na ogół nie lubią wyskakujących okienek, a ja jestem również wśród tych osób, które czasami denerwują się, widząc wyskakujące okienka na ekranie, szczególnie gdy jestem w pełni skoncentrowany na treści na moich oczach. Ale nie każde wyskakujące okienko e-mail denerwuje użytkowników. Wyskakujące okienka e-mail mogą być skuteczne, jeśli są używane mądrze, ale albo nie są wykorzystywane we właściwy sposób, albo po prostu nie są wystarczająco dobre, aby przyciągnąć uwagę użytkowników.

Co to jest wyskakujące okienko e-mail?

Wyskakujące wiadomości e-mail mogą być nazywane narzędziem do przechwytywania adresu e-mail odwiedzających. Zawierają treści, które mogą stanowić ekskluzywną ofertę, darmowy ebook itp., Na które użytkownicy muszą podać swój adres e-mail, jeśli chcą go pobrać. Jego celem jest zwrócenie uwagi użytkownika i przekonanie go do podjęcia działania.

Wyskakujące okienka z najlepszymi praktykami

W tym piśmie przedstawiłem 8 najlepszych praktyk dotyczących wyskakujących wiadomości e-mail, aby zbudować listę e-mail i zwiększyć liczbę konwersji. Sprawdźmy je.

1. Zwróć uwagę na swój wyskakujący wygląd

Najpierw rzeczy pierwsze. Wyskakujące okienko e-mail musi mieć atrakcyjny wygląd. Powinien mieć przyciągający wzrok wygląd. Jeśli wyskakujące okienko e-mail nie wygląda atrakcyjnie, użytkownicy natychmiast je zamkną. Nie zawracaliby sobie nawet głowy spojrzeniem na wyskakujące treści.

Wyskakujące okienko e-mail

Używaj kolorów, które są atrakcyjne, a nie tych, które powodują ból oczu. Kolor wyskakującego okienka powinien również pasować do projektu Twojej witryny. Aby uzyskać najlepsze wyniki, spróbuj użyć wyskakującego okienka lightbox; który pojawia się na górze strony internetowej. Przyciemnia rzeczywistą stronę, tak że cały fokus jest wyśrodkowany na wyskakującym okienku. Dobrze zaprojektowane wyskakujące okienko e-mail przyciąga większą uwagę użytkowników.

2. Przygotuj atrakcyjną zawartość wyskakującego okienka

Serce wyskakującego okienka wiadomości e-mail leży w jego treści, co ludzie zauważą. Dlatego powinien być bardzo ostry i wyraźny i powinien służyć celowi. Rozbudzaj ciekawość wśród swoich gości, uderz ich umysł za jednym razem. Podaj im powód, dla którego powinni zostać Twoimi subskrybentami. Użyj tytułu, który zachęca odwiedzających do podjęcia natychmiastowych działań i wyjaśnia potrzebę podjęcia działań.

3. Impulsywne wezwanie do działania

Motywem każdego wyskakującego okienka e-mail jest nakłonienie odwiedzających do podania adresu e-mail, a do tego wyskakujące wezwanie do działania ma ogromne znaczenie.

CTA dla wyskakującego okienka e-mail

Twoje wezwanie do działania powinno być dostosowane do treści. Jego czcionka, kolor tekstu, kolor tła itp. Powinny być wystarczająco kuszące, aby użytkownicy kliknęli ten przycisk. Jeśli CTA wzbudzi zainteresowanie odwiedzającego, prawdopodobnie nacisną ten przycisk. Pokaż swoją kreatywność. Nie wymyśl zwykłego wezwania do takich działań, jak Zarejestruj się, Pobierz, chyba że nie ma lepszej alternatywy.

4. Wyskakujące okienko e-mail powinno mieć mniej danych do wypełnienia

Inną najlepszą praktyką dotyczącą wyskakujących okienek e-mail byłoby ograniczenie się do żądania zbyt dużej ilości informacji. Im mniej pytasz, tym większe są szanse, że użytkownik zmieni się w subskrybenta. Wyskakujący e-mail zawierający więcej niż dwa dane do wypełnienia prawdopodobnie uniknie odwiedzającego. W rzeczywistości sugerowałbym tylko jedno wejście, a to tylko adres e-mail. Możesz uniknąć pytania o imię i nazwisko lub ograniczyć się do pytania o imię i adres e-mail, maks. Chcesz przechwycić ich adres e-mail, aby zadanie było szybkie i łatwe.

5. Ustaw odpowiedni czas dla dostawy pop-up

Kolejne sprawdzone metody dodawania wyskakujących okienek to czas wyskakujący. Czas jest kluczem do wyskakującego okienka e-mail, aby zapewnić pozytywne wyniki. To nie powinno się powtarzać. Odwiedzający stają się sfrustrowani, gdy otrzymują wyskakujące okienka jeden po drugim. Nie chcesz odwrócić ich uwagi od treści witryny, prawda? Odwracanie uwagi odwiedzających od ich celów byłoby ostatnią rzeczą, którą chciałbyś się wydarzyć. Unikaj wyświetlania wyskakującego okienka, gdy użytkownik wszedł na Twoją stronę. Pozwól im najpierw zajrzeć na twoją stronę. Daj im czas na przejrzenie treści Twojej witryny. Niektóre z najlepszych praktyk dotyczących synchronizacji wyskakujących okienek e-mail polegałyby na wyświetlaniu wyskakującego okienka po odwiedzeniu przez użytkownika określonej liczby stron lub po przewinięciu do określonego procentu lub po próbie wyjścia.

6. Skorzystaj z etykiet Inline i Inline Validation

Etykiety lub tekst umieszczony w polach wejściowych są znane jako Etykiety śródliniowe. Na przykład wprowadzanie adresu e-mail z napisem „Wprowadź swój adres e-mail” nazywamy etykietą Inline. Tekst znika automatycznie, gdy użytkownik zaczyna pisać. Inline Validation to proces identyfikacji błędu popełnionego podczas wprowadzania pól wejściowych. Gdy użytkownik przełącza się z jednego pola do drugiego, wyświetla, czy wprowadzone informacje są poprawne, czy nie.

Pola śródliniowe i walidacja śródliniowa

Ułatwia to odwiedzającym poprawienie błędu w tym momencie, zamiast otrzymywać powiadomienia po jego przesłaniu. I istnieją większe możliwości dodania użytkownika do listy e-mail.

7. Przygotuj atrakcyjne oferty dla nowych użytkowników

Najlepszym sposobem na przywitanie odwiedzających jest zaoferowanie im atrakcyjnych ofert i rabatów lub gratis. Wyskakujące okienko stanowi większą wartość dla odwiedzających, jeśli zawiera coś cennego, czego nie mogą odmówić. Może to być kod kuponu, ekskluzywna oferta dla nowych odwiedzających, stała zniżka itp. Oferowanie zachęt pomaga rozwinąć listę e-mailową lepiej niż jakakolwiek inna metoda, a to sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych sposobów kontaktu z odwiedzającym. Stwórz poczucie pilności. Spraw, by poczuli, że mają ograniczony czas na skorzystanie z tej oferty. Ta strategia wyskakujących wiadomości e-mail jest śledzona przez większość firm internetowych.

8. Wybierz najlepsze dopasowanie

Nie każdy format wyskakującego okienka pasuje do struktury Twojej witryny. Sprawdź liczbę wyskakujących okienek i sprawdź, które wyskakujące okienka dobrze pasują do Twojej witryny. I

Najlepsze wyskakujące okienka e-mail, aby powiększyć listę e-mail

Odkąd zapoznałeś się z najlepszymi praktykami dotyczącymi wyskakujących okienek e-mail, przyjrzyjmy się teraz niektórym z najlepszych wyskakujących okienek e-mail, których możesz użyć do powiększenia listy e-maili, również bez uciążliwości.

1. Zakręć i wygraj wyskakujące okienko

Wyskakujące okienko Spin and Win można dziś zobaczyć na wielu stronach internetowych eCommerce. Powodem, dla którego zyskał ogromną popularność, jest dodanie interfejsu grywalizacji do twojej witryny. Nie powoduje to rozproszenia uwagi ani nie jest denerwujące. Możesz zaangażować użytkowników w zabawę i zaoferować im zniżkę w zamian za ich adresy e-mail. Sprawdź moduł Spin and Win firmy Knowband. Moduł pozwala

Zakręć i wygraj wyskakujące okienko przez Knowband

Gdy odwiedzający przyjdą do Twojego sklepu, pojawi się wyskakujące okienko subskrypcji e-mail z prośbą o spróbowanie szczęścia i uzyskanie rabatów na produkty w Twoim sklepie. Obrót będzie wymagał od odwiedzających wprowadzenia identyfikatora e-mail. Ciekawe, aby wygrać jakąś ofertę, odwiedzający prawdopodobnie wprowadzą swoje dane. Czy to nie jest świetny sposób na powiększenie listy e-mail? Pomaga to również zwiększyć zaangażowanie użytkowników i zwiększa liczbę konwersji. Knowband oferuje ten moduł dla różnych platform eCommerce. Sprawdzić

PrestaShop Spin and Win Addon

OpenCart Spin and Win Extension

Magento Spin and Win Extension

Rozszerzenie Magento 2 Spin and Win

WooCommerce Spin and Win Extension.

2. Wyskakujące okienko z kuponem

Dodając kupon Scratch na swojej stronie, możesz przyciągnąć uwagę odwiedzających i wzbudzić ich ciekawość, aby sprawdzić, co kryje się za niezarysowanym kuponem. Odwiedzający będzie miał ochotę na podrapanie kuponu i na pewno poda swój adres e-mail.

Kupon na zdrapkę

Moduł Scratch Coupon firmy Knowband zawiera niezarysowany kupon na górze strony. Podczas drapania pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o podanie adresu e-mail w celu otrzymania rabatu. Sprawdzić-

Prestashop Scratch Coupon Addon

Kupon na zdrapki OpenCart

Kupon Zdrapkowy Magento

Kupon na zdrapkę Magento 2

3. Wyskakujące okienko wyskakujące

Wyskakujące okienko Exit-Intent służy do zapobiegania opuszczaniu witryny przez odwiedzających. Wykrywa zachowanie użytkowników i wyświetla monit przed nimi, gdy tylko spróbują zamknąć okno. Jest to jedno z najlepszych wyskakujących okien e-mail, jakie pojawia się w ostatniej chwili, i pozwala podjąć ostatnią próbę zmuszenia odwiedzających do pozostania na Twojej stronie. Wyskakujące okienko wyjścia ma najwyższą możliwość przyciągnięcia uwagi użytkownika. Wyskakujące okienko wyskakujące z Knowband wyświetla interaktywne wyskakujące okienko za każdym razem, gdy użytkownik zamierza wyjść z witryny.

Prestashop Zamknij wyskakujące okienko

OpenCart Exit Popup Extension

Magento Exit Popup?Extension

Magento 2 Exit Popup

Bottom Line

Chociaż wyskakujących okienek można używać na wiele sposobów, ważne jest, aby umożliwić użytkownikom zamknięcie wyskakującego okienka bez żadnych problemów. Możesz mieć zabawne treści lub niesamowite oferty, ale jeśli ktoś tego nie chce, pozwól mu mieć opcję zamknięcia okna wyskakującego. Wskazuje, że cenisz odwiedzających i pozostawia dobre wrażenie na swojej marce. Utrudnienie zamknięcia spowoduje zerwanie więzi z użytkownikami, jeszcze zanim będzie można ją zbudować. to jest to! Mam nadzieję, że spodobały Ci się te 8 sprawdzonych metod wyskakujących wiadomości e-mail oraz wyskakujące okienka subskrypcji e-mail, o których wspomniałem. Jeśli masz coś do dodania w tym artykule, zostaw swoje komentarze poniżej. Potrzebujesz pomocy z wymienionymi oknami wyskakującymi? Napisz do nas na adres support@knowband.com

Przeczytaj także:

6 skutecznych sposobów budowania i rozwijania listy e-mail

5 konwencjonalnych błędów, które zabijają twoje subskrypcje e-mail


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *