7 wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż na rynkach internetowych!!

7-tips-to-boost-sales-on-online-marketplaces

Rynki handlu elektronicznego takie jak eBay, Etsy i Amazon stają się obecnie coraz bardziej popularne. Z tego samego powodu nie tylko wielu sprzedawców internetowych kieruje się w stronę platform handlowych. Ale także liczba nowych przybyszów jest znacznie wysoka.

Z tego powodu sprzedawcom każdego dnia coraz trudniej jest nadążyć za konkurencją na rynku. Dlatego ważne staje się próbowanie i wdrażanie nowych strategii przy różnych okazjach. Podobnie w poniższym artykule staraliśmy się omówić 7 najważniejszych wskazówek, które mogą pomóc w rozwoju firmy na rynkach internetowych.

7 sposobów na zwiększenie sprzedaży na rynku online

Spróbuj uczyć się od innych:

Pierwsza rzecz jest pierwsza. Uczenie się jest najważniejszą częścią każdego procesu. To samo dotyczy firm internetowych. Zamiast próbować nowych rzeczy i uczyć się od tego samego

Na przykład możesz obserwować niektórych konkurentów, aby uzyskać pomysły na oferty i strategie. Z drugiej strony główne rynki, takie jak eBay, Etsy i Amazonka zapewniać całodobowe wsparcie dla społeczności sprzedawców. Dlatego jeśli znajdziesz się w chmurach, nie wahaj się zapytać ekspertów.

Zarządzanie dostawą:

Drugą przełomową wskazówką, która pośrednio wspiera biznes, jest zarządzanie jakością dostaw. Co więcej, klienci wolą zamawiać od dostawców, którzy mają doskonałe oceny dostaw.

Co więcej, jako sprzedawca na rynku możesz ulepszyć swój biznes online, ulepszając swój wysyłka i czas dostawy. Dlatego jeśli szukasz najłatwiejszej, ale najskuteczniejszej metody, ulepszenie zarządzania dostawami może być właściwą opcją dla Twojej firmy internetowej.

Połącz swoje sklepy internetowe z platformami handlowymi:

Poniższa sztuczka jest arcydziełem, jeśli już sprzedajesz swoje produkty ze swojego sklepu eCommerce. Z pomocą Knowbanda Łączniki Marketplace, jako administrator sklepu internetowego, możesz zintegrować swój sklep z eBay, Etsy i Zakupami Google.

Ponadto zapewniamy szeroką gamę opcji integracji sklepów eCommerce z Marketplaces.

złącze rynku eBay

Na przykład, sprzedawcy eCommerce PrestaShop mogą teraz łączyć swoje sklepy z eBay, Etsyi Zakupy Google. Co więcej, administratorzy mogą pobrać wszystkie wymagane działania bezpośrednio w panelu administracyjnym swojego sklepu.

Marketing pocztowy:

Może to zabrzmieć nieco zaskakująco, ponieważ sprzedawcy nie zezwalają na prowadzenie jakichkolwiek działań promocyjnych wobec klientów marketplace. Ale z drugiej strony jest to najskuteczniejsza sztuczka z dziką kartą.

Jeśli posiadasz sklep internetowy i sprzedajesz produkty online, możesz wykorzystać e-maile otrzymywane z zamówień marketplace do promocji swojej firmy. Co więcej, zbieranie e-maili klientów z ich zamówień powinno być dość łatwe.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zebrać wiadomość e-mail i umieścić ją na liście marketingowej. Ale jedną rzeczą, o której zawsze należy pamiętać, jest to, że nie należy być zbyt agresywnym podczas śledzenia klientów na rynku za pośrednictwem marketingu pocztowego.

Ponieważ rynki mają surowe zasady przeciwko tego rodzaju działaniom promocyjnym.

Tym samym na liście naszych najlepszych wskazówek marketing pocztowy zajmuje 4. miejsceth Zamiast.

Aktualizuj swoje zapasy:

Aktualizowanie asortymentu sklepu na rynku jest jednym z najczęstszych czynników sukcesu sprzedawców

Aktualizowanie asortymentu sklepu na rynku jest jednym z najczęstszych czynników sukcesu sprzedawców. Aktualny i dobrze zorganizowany asortyment sklepu nie tylko zwiększa zaufanie klientów. Ale także zwiększa szanse na zamówienia, dając klientowi więcej opcji do wyboru.

Chociaż platformy handlowe, takie jak Etsy, pobierają oddzielną opłatę na podstawie numeru aukcji. Jednak zawsze dobrze jest mieć aktualny stan magazynowy ze znaczną liczbą produktów.

Gra cenowa:

Klient odwiedza targowiska ze względu na nazwę i reputację marki samego targowiska. Z drugiej strony ten sam powód utrudnia sprzedawcom internetowym budowanie marki na rynkach.

Dlatego, korzystając z tego samego, jako sprzedawca na rynku internetowym, zawsze powinieneś ustalać konkurencyjną cenę dla swoich produktów.

To samo nie tylko pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji, ale także pomoże zwiększyć ruch klientów.

Podobnie, jeśli sprzedajesz w sklepach internetowych PrestaShop, OpenCart, WooCommerce i Magento 2. Możesz także sprzedawać swoje zapasy w sklepie po podwyższonej / obniżonej cenie dzięki funkcji zarządzania cenami oferowanej przez Knowband Marketplace Connectors.

Reputacja sprzedawcy:

Zarządzanie reputacją dobrze wychowanego sprzedawcy na rynkach jest jednym z największych czynników, które dobrze odgrywają rolę w przyciąganiu klientów.

Co więcej, możesz poprawić reputację sprzedawcy, oferując klientom różne opcje. Rozsądna polityka zwrotów, zarządzanie dobrymi ocenami klientów i szybkie dostawy produktów to tylko niektóre z najlepszych przykładów.

W powyższym artykule, omówiliśmy top 7 najłatwiejszych i najbardziej skuteczne sposoby na zwiększenie sprzedaży na targowiskach. Co więcej, jako sprzedawca online możesz jednocześnie sprzedawać te same produkty z tymi samymi zapasami zarówno na swojej stronie internetowej, jak i na platformach handlowych.

Sprawdź integratory Knowband eBay, Etsy i Google Shopping, aby przenieść swój biznes online na cały świat.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *