Kroki korzystania z aplikacji Google Authenticator do uwierzytelniania dwuetapowego dla GoDaddy

steps-to-use-google-authenticator-app-for-2-factor-authentication-for-godaddy

Bezpłatny program bezpieczeństwa AA o nazwie Google Authenticator pomaga chronić Twoje konta przed kradzieżą haseł. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które jest dostępne w popularnych witrynach, takich jak Gmail, Facebook, Twitter, GoDaddy i Instagram, jest proste w konfiguracji i obsłudze. Aplikacja (iOS/Android) generuje losowy kod, który służy do weryfikacji Twojej tożsamości, gdy logujesz się do różnych usług.�Aplikacja Google Authenticator oferuje dodatkową warstwę bezpieczeństwa w stosunku do zwykłego wysyłania kodu na telefon za każdym razem w wiadomości tekstowej.

Przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z aplikacji Google Authenticator do uwierzytelniania dwuetapowego dla GoDaddy:

Zainstaluj dwuetapową aplikację Google Authenticator, aby zwiększyć bezpieczeństwo konta.

kroki-to-use-google-authentictor-app

Zalecane przeczytanie: Jak pobrać aplikację na Androida/iOS z linku Diawi?

1. Zainstaluj aplikację Google Authenticator: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator

Aplikacja Google Authenticator

2. Kliknij na + w prawym dolnym rogu ekranu aplikacji. Dałoby to możliwość zeskanowania kodu QR.

konfiguracja
3. Zaloguj się na konto GoDaddy MorroCapital i przejdź do: https://account.godaddy.com/security/

proces wariacyjny

Zalecana lektura: iOS i PWA: kluczowe punkty, które każdy powinien wiedzieć

4. W prawej dolnej części�zobaczysz opcję DODAJ KOPIĘ ZAPASOWĄ. Kliknij go.

weryfikacja
5. Spowoduje to przejście do następnego ekranu, na którym należy wybrać�”Aplikacja Authenticator” jako opcję i kliknij DALEJ.

Uwierzytelnianie

6. Na nowym „ekranu” wyświetliłby Ci kod QR. Musisz zeskanować ten kod QR za pomocą aplikacji Google Authenticator (krok: 2)

Skanowanie kodów QR

7. Następnie kliknij Nastepna i poprosi o wypełnienie kodu. Wystarczy wpisać kod wyświetlany w aplikacji Google Authenticator i kliknąć Kontynuuj. Dodatkowo, jeśli kod jest dokładny, aplikacja zostanie skonfigurowana i nie będziesz już musiał polegać tylko na SMS-ach. Chociaż zawsze możesz użyć SMS-a jako opcji uwierzytelniania podczas logowania do konta.

Wystawca uwierzytelnienia Google

Zalecane przeczytanie: 3 solidne aplikacje stworzone za pomocą wtyczki KnowBand Mobile App Builder dla polskich sklepów PrestaShop

Na końcu:

Hasła mogą być łatwe do odgadnięcia lub uzyskania w inny sposób. Haker rzadko ma dodatkowo dostęp do rzeczywistego urządzenia użytkownika, ponieważ większość ataków odbywa się online.

opinia o konstruktorach aplikacji mobilnych

Knowband, firma zajmująca się tworzeniem wtyczek eCommerce, oferuje najbardziej wyrafinowany i zautomatyzowany sposób na rozszerzenie działalności online na platformy mobilne. Kreator aplikacji mobilnych, mogą zmienić całą witrynę w aplikację mobilną z funkcjami. Umożliwia także administratorowi sklepu sprzedaż rzeczy na urządzeniach mobilnych oprócz standardowej strony internetowej. Funkcje i działanie aplikacji doskonale odzwierciedlają funkcje witryny i działają zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iPhone. Aby dowiedzieć się szczegółowo o kreatorze aplikacji mobilnych eCommerce, skontaktuj się z nami pod adresem support@Knowband.com

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *