Dlaczego warto korzystać z konta biznesowego eBay w swojej witrynie e-commerce?

Dowiedz się, dlaczego korzystanie z konta firmowego eBay przynosi korzyści Twojej witrynie eCommerce, przedstawiając spostrzeżenia dotyczące marki Knowband

Dzięki jednemu z największych aktywnych tłumów kupujących i sprzedających eBay jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia działalności jako sprzedawca. W przypadku sprzedaży towarów w serwisie eBay dostępne są dwie opcje. Masz do wyboru otwarcie osobistego lub konto firmowe w serwisie eBay. Konto osobiste w serwisie eBay to dobra opcja dla osób, które nie sprzedają regularnie, chcą pozbyć się niechcianych przedmiotów lub po prostu chcą sprzedawać rzeczy od czasu do czasu. Opłaty i inne przepisy dotyczące sprzedaży muszą być w pełni opłacone przez sprzedających, jeśli mają dla nich konto firmowe.

Konto firmowe jest dla Ciebie bardzo przydatne, jeśli zamierzasz sprzedawać swoje towary w znacznych ilościach. Możesz skorzystać ze wszystkich korzyści związanych ze sprzedażą w serwisie eBay, korzystając z konta firmowego w ten sposób. Weź pod uwagę opłaty za konto firmowe eBay oprócz wszystkich korzyści.

Podczas rejestracji jako firma Sprzedawcy na eBayu mają możliwość wybrania nazwy firmy, która będzie pojawiać się na fakturach eBay. Istnieją dwie możliwości przekształcenia konta eBay w konto firmowe. Jest to możliwe poprzez zarejestrowanie nowego firmowego konta eBay lub zmianę istniejącego konta na firmowe.

Najważniejsze powody korzystania przez sprzedawców z konta firmowego eBay:

Przyrost zdolności sprzedaży

Knowband — wzrost zdolności sprzedaży jest głównym powodem korzystania przez sprzedawców z konta firmowego eBay

Liczba rzeczy, które możesz sprzedać każdego miesiąca w serwisie eBay, to limit sprzedaży platformy. Sprzedaż opcji zwiększania limitów zarówno dla kont osobistych, jak i firmowych. Zwiększając wielkość sprzedaży i otrzymując korzystne opinie klientów, sprzedawca może uzyskać większą liczbę list produktów. Aby określić Twoje miesięczne możliwości sprzedaży, serwis eBay ocenia Twoje konto co miesiąc. Zwykle możesz sprzedawać maksymalnie 10 produktów miesięcznie jako świeżo utworzone konto indywidualne. Co więcej, te przedmioty nie mogą być łącznie warte więcej niż 500 USD.

Limit sprzedaży wzrośnie od razu, jeśli masz konto firmowe w serwisie eBay. Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, że zawsze możesz poprosić serwis eBay o zwiększenie limitu, jeśli nie jesteś gotowy na przeniesienie na konto firmowe. Możesz sprzedawać więcej, jeśli podasz im konkretne informacje o swojej firmie lub uzasadnienie prośby.

Zwiększona kontrola zapasów i rabatów

Knowband - Zwiększona kontrola zapasów i rabatów jest powodem korzystania z konta firmowego eBay przez sprzedawców

Narzędzie biznesowe Centrum Sprzedawcy jest dostępne, jeśli masz konto firmowe. Jeśli chcesz zaprojektować wiele szablonów dla przyszłych aukcji, tworzyć atrakcyjne wizualnie strony bez użycia HTML lub sprzedawać wiele przedmiotów w jednej aukcji, ta funkcja może być warta uaktualnienia konta. Sprzedawcy z dużymi zapasami mogą wygodniej zarządzać listami produktów dzięki narzędziu biznesowemu.

Twoja zdolność do przyciągania dodatkowych klientów jest możliwa dzięki innemu aspektowi Narzędzia biznesowego eBay. Użytkownicy z kontami firmowymi mogą szybko tworzyć reguły, aby zapewnić klientom łączne oszczędności kosztów wysyłki. Mogą również promować tę zniżkę w ofertach i automatycznie stosować niższą cenę do koszyków klientów przy kasie.

Rozpoznawalność marki

Knowband - Rozpoznawalność marki to drugi główny powód korzystania z konta firmowego eBay przez Sprzedających

Po założeniu konta firmowego eBay masz dostęp do kilku subskrypcji, a także do lepszych i zaktualizowanych aukcji. Jeśli chodzi o wyprzedaże, promocje i inne korzyści, jakie eBay zapewnia swoim sprzedawcom, konto firmowe jest przydatne, aby zwiększyć baza klientów. Dlatego powinieneś mieć uaktualnienie do konta firmowego.

Legalna ochrona

Knowband - Ochrona prawna to główne powody korzystania przez sprzedawców z konta firmowego eBay

Zarządzanie rachunkami i podatkami jako sprzedawca jest trudne, jeśli nie masz konta firmowego. Z kontem biznesowym przydatne są różne funkcje, dzięki którym sprzedaż firmy może być legalna. Następuje powiązanie faktur i rachunków z wybraną nazwą firmy. Podczas składania podatków istnieją różne zniżki i korzyści związane z kontem biznesowym.

Lepsza obsługa klienta

Knowband - Lepsza obsługa klienta to powody korzystania przez sprzedawców z konta firmowego eBay

W porównaniu z użytkownikami kont osobistych, posiadacze kont firmowych otrzymują lepszą obsługę klienta. Rozwiązywanie problemów jest możliwe natychmiast iz najwyższym priorytetem. Dodatkowo, w przypadku reklamacji zakupu, użytkownicy biznesowi mają przewagę w obsłudze. Dlatego najłatwiejszą metodą szybkiego rozwiązania problemów jest założenie konta firmowego.

Niskie podatki

Knowband - Niskie podatki jest powodem korzystania przez Sprzedających z konta firmowego eBay

Musisz zapłacić dodatkowe podatki oprócz podatków osobistych, które już jesteś winien, za każdym razem, gdy zaczynasz sprzedawać na koncie firmowym. Wiąże się to z dodatkowymi formalnościami. Zaoszczędzisz jednak więcej pieniędzy na podatkach, jeśli będziesz mieć więcej dokumentów. Ponieważ założenie konta firmowego w serwisie eBay spowoduje obniżenie podatków, nie ma innych dobrych powodów, aby to robić.

Na końcu

Omówiliśmy w tym artykule konto firmowe eBay, a także korzyści, jakie z niego czerpią sprzedawcy. Jeśli potrzebujesz pomocy z naszym wtyczka eBay uprzejmie daj nam znać w razie jakichkolwiek wątpliwości. Chętnie pomożemy również w przypadku problemów i wątpliwości związanych z którymkolwiek z naszych modułów. Zapewniamy pomoc w zakresie niestandardowych rozwiązań, które są specyficzne dla potrzeb biznesowych. Ponadto możemy dodać dowolną funkcjonalność w modułach zgodnie z życzeniem klienta. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz naszej pomocy pod adresem support@Knowband.com

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *