a-no-code-trick-to-affordably-build-your-magento-mobile-app-1

Sztuczka bez kodu, aby niedrogo zbudować aplikację mobilną Magento

Ilekroć firma eCommerce decyduje się na zbudowanie aplikacji mobilnej dla siebie, pierwsze kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, to projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji. Aby stworzyć bogatą w funkcje i zorientowaną na klienta aplikację mobilną Magento, wszystkie te czynniki muszą być fachowo obsługiwane.

Może to spowodować, że projekt tworzenia aplikacji będzie dość drogi, szczególnie dla firm eCommerce. Na szczęście firmy z witryną opartą na Magento nie muszą się o nic martwić. Wszystkie etapy, tj. Programowanie, projektowanie i wdrażanie, są oferowane wspólnie przez rozszerzenie Magento Native App Builder opracowane przez KnowBand.

Sprawdź rozszerzenia z poniższych linków:

Magento Mobile App Builder

Magento 2 Mobile App Builder

To rozszerzenie jest niekodującym rozwiązaniem, które może automatycznie tworzyć własną aplikację mobilną Magento (pliki APK / IPA) przy użyciu własnej witryny Magento. Jest bardzo przystępny dla właścicieli sklepów, ponieważ kosztuje tylko 169 USD. Oprócz tego właściciele sklepów mają bezpłatny 3-miesięczny okres wsparcia.

Korzystanie z rozszerzenia konstruktora aplikacji do tworzenia i uruchamiania aplikacji to najnowszy trend. Ta wtyczka Magento Mobile App Maker to bezpieczne i niezawodne podejście, które zapewnia doskonałe funkcje dla użytkowników końcowych oraz zaplecza. Zbudowanie natywnej aplikacji mobilnej Magento przy użyciu takiego rozszerzenia konstruktora aplikacji jest łatwe nawet dla osób bez wiedzy technicznej. Poniżej wymieniono 3 proste kroki.

Szybkie kroki w celu zbudowania i uruchomienia aplikacji mobilnej Magento:

szybkie kroki do zbudowania-uruchomienia-magento-mobilnej aplikacji

Krok 1: Kup rozszerzenie Magento Mobile App Maker od KnowBand.

Krok 2: Zainstaluj pobrane rozszerzenie i zainstaluj je na swojej stronie Magento. Następnie wystarczy wypełnić wstępnie wymagany formularz dostarczony przez KnowBand.

Krok 3: Przejrzyj swoją aplikację i opublikuj ją w sklepie Google Play Store / Apple App Store.

Jeśli chcesz przetestować to rozszerzenie przed zakupem, możesz pobrać jego bezpłatną wersję ze Sklepu KnowBand i użyć go do zaprojektowania aplikacji demo.

Najważniejsze funkcje Magento Mobile App Builder:

1. Nieograniczone powiadomienia push:

Właściciele sklepów otrzymują nieograniczoną liczbę powiadomień push. Nie muszą się martwić o takie ograniczenia. Niektóre z tych powiadomień można nawet zautomatyzować i zaplanować, np. Wiadomość o porzuconym koszyku, komunikaty o stanie zamówienia.

2. Dostosowywanie strony głównej:

Całą stronę główną można edytować na żywo za pomocą wizualnego edytora strony głównej w ustawieniach zaplecza. Właściciele sklepów mogą dodawać interaktywne banery, suwaki, banery wyprzedażowe odliczające czas itp. Za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć i przeciągania i upuszczania.

3. W pełni konfigurowalna aplikacja:

To rozszerzenie Magento do tworzenia aplikacji tworzy aplikacje, które można w pełni dostosować. Wszystkie dostosowania można łatwo wykonać z zaplecza tego rozszerzenia. Wszystkie wymienione poniżej funkcje są w pełni konfigurowalne. Właściciele i administratorzy sklepów mogą również skorzystać z wszelkiego rodzaju pomocy ekspertów w KnowBand. Możliwości tego rozszerzenia są nieograniczone.

4. Głębokie linkowanie:

Głębokie linkowanie to najnowszy dodatek do tej wtyczki konstruktora aplikacji. Bez problemu przenosi odwiedzających witrynę mobilną na równoważną stronę w aplikacji mobilnej Magento.

5. Obsługa wielu języków i wielu walut:

Dzięki temu rozszerzeniu Twoja natywna aplikacja mobilna Magento domyślnie obsługuje wiele języków (w tym skrypty i języki RTL) i waluty.

6. Obsługa czatu WhatsApp i Zopim:

Dwie popularne platformy wsparcia czatu są zintegrowane z Twoją aplikacją za pomocą tego rozszerzenia. Są to wsparcie czatu WhatsApp i Zopim. Jego lepkie ikony są obecne w dolnej części aplikacji Magento. Możesz nawet włączyć / wyłączyć je z backendu, jeśli

7. Udostępnianie społecznościowe i społecznościowe / odcisk palca

Logowanie i udostępnianie jest łatwiejsze dla użytkowników aplikacji. Mogą zalogować się do Twojej aplikacji przy użyciu kont Facebook / Google. Ponadto wiele opcji udostępniania społecznościowego jest domyślnie zintegrowanych z aplikacją. Użytkownicy aplikacji mogą udostępniać dowolny produkt na dowolnej platformie. Logowanie OTP (numer telefonu) i odcisk palca będą dostępne w aplikacjach mobilnych.

8. Wysyłka i płatności:

Wszystkie metody płatności i wysyłki aktywne w witrynie Magento są domyślnie obsługiwane i aktywne również w aplikacji mobilnej. Administratorzy mogą nawet odznaczyć kilka konkretnych opcji w aplikacji, jeśli chcą.

9. Synchronizacja w czasie rzeczywistym:

Ponieważ to rozszerzenie wywodzi się z natywnej aplikacji mobilnej bezpośrednio z witryny Magento, wszystkie dane zarówno w aplikacji, jak i witrynie są ze sobą synchronizowane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zarządzanie katalogiem jest automatyczne.

Wnioski:

Popularność aplikacji mobilnych rośnie wśród internautów. Prawie każda firma eCommerce robi krok w kierunku aplikacji mobilnej ze wszystkimi najnowszymi funkcjami. Dzięki inteligentnym i niedrogim rozwiązaniom takim jak to Magento Mobile App Builder, uruchomienie aplikacji Magento zajmuje tylko kilka dni.

Zachęcamy do zapoznania się z jego wersją demo i listą funkcji, ponieważ zawiera dużo więcej niż te opisane w tym piśmie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub konsultacji, napisz do nas na adres support@knowband.com. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Convert-your-magento


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *