woocommerce-mobile-app

Jak szybko zbudować aplikację mobilną WooCommerce dla sklepu eCommerce?

WooCommerce to wiodąca platforma eCommerce i jeden z najkorzystniejszych wyborów sprzedawców internetowych. Ponadto funkcje i integracja dodatkowo zwiększają korzyści płynące z posiadania sklepu internetowego WooCommerce. Różne wtyczki innych firm rozszerzają funkcje sklepu internetowego i umożliwiają użytkownikom łatwe zakupy w Internecie.

Uruchom aplikację mobilną WooCommerce z zerowym kodowaniem

bez kodowania

Tak, teraz jest to możliwe. Nawet bez pisania jednego wiersza kodu właściciele firm niezwiązanych z technologią mogą opracowywać aplikacje na Androida i iOS (natywne) dla swojego sklepu. KnowBand oferuje gotowy do użycia automatyczny konstruktor aplikacji mobilnych WooCommerce, który wykona zadanie za Ciebie. Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce dla sklepów internetowych to w pełni zautomatyzowane narzędzie do uruchamiania aplikacji w sklepie internetowym. Wystarczy wykonać 3 szybkie kroki:

Krok 1: Kup rozszerzenie.

Zakup WooCommerce Mobile App Builder za jednorazową opłatą. Brak subskrypcji lub ukrytych opłat za tworzenie aplikacji i zarządzanie nimi.

Krok 2: Formularz wstępny.

Wypełnij wymagane dane w wymaganym formularzu. Te dane będą wymagane do opracowania i wydania aplikacji.

Krok 3: Przejrzyj opracowane pliki APK / IPA

Nasz zespół opracuje i udostępni pliki APK / IPA do recenzji. Gdy poczujesz, że wszystko jest w porządku z aplikacjami, potwierdź, że wypuszczamy aplikacje.

Uwaga: Zarówno aplikacje na Androida, jak i iOS będą uruchamiane w Google Play Store i Apple App Store za pomocą kont programistów.

Co jest najlepsze z tym rozszerzeniem?

funkcja-woocommerce-mobile-app
Mimo że rozszerzenie zawiera wiele funkcji, oto niektóre z głównych, które pozwalają szybko zapoznać się z działaniem rozszerzenia i aplikacji:

1. Konfigurowalny układ ekranu głównego:

Dawno minęły czasy, kiedy trzymaliśmy się stałego układu ekranu głównego aplikacji eCommerce na zakupy. Aplikacje mobilne dla WooCommerce pozwalają sprzedawcom internetowym na zmianę wyglądu i wyglądu ekranu głównego zgodnie z wymaganiami. Czy to w Czarny piątek, Boże Narodzenie, Nowy Rok czy cokolwiek innego, zmień cały ekran główny aplikacji za pomocą kilku drobnych poprawek.

układ strony głównej

Aby ekran główny aplikacji mobilnej WooCommerce był bardziej atrakcyjny i atrakcyjny, użyj odpowiedniej grafiki i obrazów z intuicyjnymi schematami kolorów. Oto kilka opracowanych przez nas pięknych interfejsów aplikacji:

moda terminalna

Aplikacja xbahrainshop

Aplikacja Venussense

chirullishop-app

aplikacja elecbee

aplikacja body-organics

Uwaga: Możemy również improwizować i upiększyć ekran główny aplikacji przy pomocy naszego wykwalifikowanego zespołu projektantów.

2. Nieograniczone powiadomienia push:

Dostosuj i wysyłaj nieograniczoną liczbę powiadomień push na urządzenia mobilne, na których zainstalowana jest Twoja aplikacja. Zobaczysz powiadomienia wypychane z różnych dużych sklepów eCommerce, takich jak Amazon, Walmart itp., A będąc w branży detalicznej, pamiętaj również o ich potencjale. WooCommerce Mobile App Maker oferuje powiadomienia automatyczne i ręczne (edytor) w panelu administracyjnym. Administrator sklepu może po prostu włączyć następujące powiadomienie o automatycznym wdrożeniu w aplikacjach na Androida i iOS: – Pomyślne utworzenie zamówienia – Aktualizacja statusu zamówienia – Porzucone powiadomienie koszyka Oprócz tego sprzedawca sklepu może nawet przygotować i wysłać ręczne powiadomienie push na podstawie promocji lub sprzedaży z odpowiednią grafiką i przekierowaniem. Wszystko, czego potrzebujesz, to spędzić kilka minut i zająć się marketingiem z aplikacji jak profesjonalista.

3. Płatności za pośrednictwem witryny i wsparcie wysyłki

Musisz szukać tych samych opcji płatności w aplikacji, które są dostępne na stronie internetowej. Ten WooCommerce Mobile App Creator został zaprojektowany z myślą o tym fakcie. Umożliwia aktywację wszystkich metod płatności w Twojej witrynie w aplikacjach. Oprócz metod płatności w aplikacji będą również dostępne wszystkie metody wysyłki aktywnie działające w sklepie eCommerce. Użytkownicy mogą łatwo wybrać korzystny wybór i dokonać zakupu.

4. Wielojęzyczny i RTL (arabski, urdu itp.)

Aplikacje mobilne dla WooCommerce obsługują wszystkie rodzaje języków na całym świecie, w tym skrypty RTL, takie jak arabski, hebrajski, perski itp. Użytkownicy znajdą treść aplikacji w wybranym języku i kupują produkty. Wraz z wieloma językami w aplikacjach będą dostępne wszelkiego rodzaju opcje walutowe dostępne na stronie internetowej. Wszystkie waluty będą dostępne w końcowych aplikacjach.

5. Czat WhatsApp i Zopim (Zendesk)

Dzięki wbudowanej obsłudze czatów WhatsApp i Zendesk kupujący online mogą bezpośrednio pozostać w kontakcie z właścicielem sklepu i uzyskać odpowiedzi na pytania w możliwie najkrótszym czasie. Często zdarza się, że użytkownicy końcowi utknęli w jakichkolwiek problemach lub wątpliwościach i ostatecznie nie mieli dostępnego medium kontaktowego. WooCommerce Mobile App Builder oferuje wyraźny kanał komunikacji między kupującym a administratorem sklepu w celu usprawnienia procesu zakupów. Wystarczy włączyć czat z panelu administracyjnego, aby działał w aplikacjach. To nie wszystko. Wciąż jest wiele funkcji do omówienia. Sprawdź je wszystkie z poniższego linku:

WooCommerce Mobile App Builder

Wnioski:

Do tej pory było jasne, jak łatwo stworzyliśmy aplikację za pomocą tego narzędzia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby kupić i zainstalować w swoim sklepie, a resztą zajmą się nasi wykwalifikowani i profesjonalni programiści. Zaangażuj więcej użytkowników w tej erze mobilnej, oferując im dzisiaj skuteczną aplikację wspomagającą sprzedaż. To wszystko na ten list. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami przez Skype (support@knowband.com) lub napisz do nas na adres support@knowband.com

Convert-your-woocommerce

Czekamy na przeczytanie cennych komentarzy !!

Przeczytaj także:

[Nowa wersja wersji] Magento 2 Mobile App Builder: v1.0.6


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *