Jak opublikować aplikację na iOS w sklepie Apple App Store?

how-to-publish-ios-app-on-apple-app-store

Publikowanie aplikacji na iOS w Apple App Store to z pewnością nieuniknione zadanie dla twórców aplikacji. Opracowanie aplikacji wymaga ogromnego wysiłku i upublicznienia jej dla użytkowników, a uzyskanie jej w App Store jest koniecznością. Jak korzystne może być publikowanie aplikacji na system iOS w sklepie Apple App Store, można to zrozumieć, podążając za faktem, który ostatnio tak mówi Apple ustanowiło rekord $ 300 milionów w zakupach?on the very first day of the year 2018.

Publishing your mobile app requires a plenty of challenges which could be simply dealt with in a few steps discussed as follows:

1. Skonfiguruj swoje konto iTunes Connect:

Potrzebujesz aktywnego i płatnego konta w iTunes Połącz do publikowania aplikacji w sklepie iOS. Centrum członkowskie Apple. Ponadto firma Apple udostępnia szczegółowy przewodnik jak połączyć się ze sklepem App Store.

itunes-connect

2. Zbierz wszystkie informacje wymagane do opublikowania aplikacji:

Po utworzeniu konta nadszedł czas na przygotowanie strony głównej aplikacji w sklepie App Store. Obejmuje on prosty proces, który może być bardziej płynny, jeśli wszystkie wymagane rzeczy są już przygotowane. Oto lista wymagań:

opis aplikacji

 1. Maksymalnie dwie kategorie dla twojej aplikacji. Pomagają one użytkownikom w łatwym znajdowaniu aplikacji. Apple ma nawet szczegółowe informacje o wyborze skutecznych kategorii dla twojej aplikacji.
 2. Ikona aplikacji w prawidłowej rozdzielczości ( Przeczytaj wskazówki, jak stworzyć idealną ikonę aplikacji)
 3. Nazwa twojej aplikacji (Zobacz przykład)
 4. Adres URL do Polityki prywatności Twojej firmy
 5. URL do strony wsparcia firmy
 6. Szczegóły dotyczące cen (bezpłatne / płatne)
 7. Kierowanie na kraje
 8. Opis aplikacji (zobacz przykład)
 9. Słowa kluczowe dla aplikacji, które ułatwią wyszukiwanie aplikacji
 10. Nazwa Twojej organizacji
 11. Dane kontaktowe firmy
 12. Ekrany aplikacji

3. Prześlij aplikację:

Potrzebujesz ponownie swojego konta programisty iTunes do przesłania aplikacji. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji o aplikacji w iTunes Connect, możesz przesłać swoją aplikację na konto Apple Member i narzędzia programistyczne Apple Xcode?or?Program ładujący aplikacji. Po utworzeniu rekordu iTunes Connect dla aplikacji, przesyłanie jest wyświetlane w sekcji Aktywność.

upload-app

Aby przygotować odpowiednią kompilację do swojej aplikacji, musisz ustalić kilka kluczowych rzeczy, które będą dostępne, dopóki aplikacja nie pozostanie w App Store:

a) W Apple Member Center:

 • Przydziel dostęp programistom do Centrum Członkowskiego Apple (patrz przewodnik)
 • Wygeneruj certyfikat dystrybucji (więcej informacji)
 • Utwórz profile udostępniania dystrybucji (więcej informacji)
 • Utwórz identyfikator aplikacji z unikalnym identyfikatorem pakietu. (Po przesłaniu nie można zmienić, przeczytaj tutaj)

Wymienione wyżej punkty generują poprawną kompozycję dla Twojej aplikacji i przygotowują ją do przesłania. Lepiej jest poprosić programistę o kompletną pracę, ponieważ wymaga to wiedzy technicznej.

b) W iTunes Connect:

 • Prześlij plik .ipa do istniejącej aplikacji w iTunes Connect ()

Uwaga: Twoja aplikacja nie pojawi się natychmiast po przesłaniu. Nie wpadaj w panikę. Apple potrzebuje trochę czasu na przetworzenie pliku .ipa na swoich serwerach.

4. Recenzja i wydanie aplikacji

Po pomyślnym przesłaniu aplikacji do firmy Apple otrzymasz trzy opcje dotyczące tego, kiedy chcesz opublikować swoją aplikację. To są :

 • Automatyczne wydanie aplikacji (aplikacja zostanie opublikowana, gdy tylko zostanie zaakceptowana przez Apple)
 • Automatyczne wydanie aplikacji, nie wcześniej niż (aplikacja zostanie opublikowana w wybranym dniu i czasie)
 • Ręczne wydanie aplikacji (możesz wybrać odpowiedni moment)

Uwaga: Możesz też sprawdzić testowanie aplikacji. Funkcjonalności Test Flight to dobra alternatywa przed uruchomieniem aplikacji.

testowanie aplikacji

Owijanie w górę

Mam nadzieję, że te punkty będą pomocne w publikowaniu aplikacji na iOS w Apple App Store. Rozwijanie aplikacji na iOS wymaga wiedzy technicznej, która może być trochę uciążliwa. Podobnie, aplikacja do publikowania może być ekscytująca i niszcząca dla początkującego programisty. Zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych programistów czasami może to być również czasochłonne. Ale kiedy masz miliony użytkowników w strefie docelowej, wysiłki są warte podjęcia. Zdarzają się sytuacje, gdy Twoja aplikacja zostanie odrzucona również przez App Store. Oto kilka łatwych środki do obsługi odrzucania aplikacji na iOS.

Sugerowane czytanie: Jak opublikować aplikację na Androida w sklepie Google Play?

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *