Jak łatwo jest zbudować natywne aplikacje mobilne Magento 2? Kompletny samouczek

how-easy-is-it-to-build-native-magento-2-mobile-apps-1

Zmigrowałeś swój sklep eCommerce do zaktualizowanej wersji Magento 2.0? Cóż, zbudujmy parę natywnych aplikacji mobilnych do tego samego. Posiadanie aplikacji mobilnej Magento 2 dla Twojej witryny eCommerce to znacznie więcej niż tylko narzędzie sprzedaży i marketingu, ponieważ zwiększa Twoje przychody i lojalność przy minimalnym wysiłku. Ale zbudowanie natywnej aplikacji mobilnej Magento 2 jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje, ponieważ musisz pozwolić sobie na wszelkiego rodzaju języki kodowania i drogie narzędzia/oprogramowanie. Ten artykuł zawiera dwa podstawowe pytania dotyczące aplikacji mobilnej Magento 2:

Pytania 1: Dlaczego warto zacząć sprzedawać w aplikacji wraz ze stroną Magento 2?
Pytania 2: Jak zdobyć mocną aplikację do swojego sklepu Magento? Cóż, trzymaj się końca tego artykułu i miejmy nadzieję, że otrzymasz wszystkie odpowiedzi.

Aplikacje mobilne Magento 2: wprowadzenie

magento-2-mobile-apps-an-wprowadzenie

Platforma Magento eCommerce ma prawie wszystkie odmiany wielowymiarowych firm, od małych branż po start-upy. I to również wydaje się rosnąć, odkąd Magento uruchomiło swoją zaktualizowaną wersję z naprawionymi i zaktualizowanymi funkcjami. Ponieważ jest to nowa platforma, a większość właścicieli sklepów wciąż decyduje się na przejście na platformę mobilną, możesz przejąć inicjatywę, przekształcając swoją witrynę w natywną aplikację Magento 2 na Androida i iOS. Jeśli chodzi o zyski, posiadanie natywnej aplikacji Magento 2 z pewnością przyciągnie dużą liczbę użytkowników mobilnych do Twojego sklepu, co ostatecznie zwiększy zaangażowanie użytkowników i sprzedaż. Oferowanie użytkownikom niesamowitej aplikacji zakupowej jest również przyczyną większej sprzedaży i przychodów. Otrzymanie polecanej aplikacji mobilnej Magento 2 to kolejna wielka rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego sklepu po migracji.

Aplikacje mobilne Magento 2: Programowanie (tylko 3 kroki)

Magento-2-mobile-apps-creation

Sprawiliśmy, że proces tworzenia aplikacji mobilnych Magento 2 jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te 3 proste kroki:

Krok 1:�Zakup Kreator aplikacji mobilnych Magento 2 moduł i zainstaluj to samo w swoim sklepie.
Krok 2:�Udostępnij specyfikacje/wymagania swojej aplikacji za pomocą naszego formularza wymagań wstępnych.
Krok 3: Pobierz opracowane pliki APK/IPA i opublikuj je w odpowiednich sklepach z aplikacjami. Jeśli napotkasz jakiś problem, pomożemy Ci opublikować Twoją aplikację.

Aplikacje mobilne Magento 2: Niewiarygodne funkcje

magento-2-mobile-apps-niewiarygodne-funkcje

Twoje aplikacje mobilne Magento 2 będą miały wiele funkcji i funkcji, które z pewnością zmienią zasady gry dla Twojej firmy. Przyjrzyjmy się najważniejszym z nich:

1. Przyjazny dla użytkownika interfejs: Aplikacje mobilne Magento 2 mają prosty, ale przyjazny interfejs, który sprawia, że ​​kupowanie aplikacji mobilnych jest przyjemnością dla użytkowników. W aplikacji dostępne są również różne intuicyjne opcje czcionek.

2. Konfigurowalny ekran główny: Sposób, w jaki oferujesz wygląd i styl swojej aplikacji, decyduje o nie. zakupów, które dostaniesz. Kreator aplikacji mobilnej Magento 2 oferuje w pełni elastyczny ekran główny z różnymi możliwościami dostosowywania. Sprzedawca w sklepie otrzymuje różne atrybuty do tworzenia ekranu głównego:

  1. Najpopularniejsze kategorie
  2. Wiele banerów (kwadrat, siatka, przesuwanie)
  3. Wiele produktów (kwadrat, siatka, przesuwne)
  4. Banner odliczania czasu
  5. ostatnio oglądane produkty

Wszystkie te elementy projektu są w pełni konfigurowalne, a ich położenie można zmienić za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

3. Ikona paska kart:�Aplikacja mobilna Magento 2 jest wyposażona w funkcję ikon paska kart, która pozwala użytkownikom szybko przełączać się między jedną sekcją a drugą sekcją aplikacji. Funkcjonalność ikon na pasku kart sprawia, że ​​korzystanie z aplikacji jest płynniejsze i prostsze.

4. Dostęp do panelu administratora sieci: Magento 2 Mobile App Maker oferuje pełny dostęp do modułu zaplecza dla sprzedawców w sklepie i pozwala im samodzielnie projektować i zarządzać aplikacją.

5. Synchronizacja na żywo: Aplikacje mobilne Magento 2 są w 100% zsynchronizowane z Twoją witryną i cofają wszelkiego rodzaju aktualizacje witryny w aplikacji mobilnej. Twoje zasoby reklamowe aplikacji mobilnej są automatycznie aktualizowane od strony internetowej.

6. Wsparcie dla tabletów i telefonów komórkowych: Kreator aplikacji mobilnych Magento 2 oferuje aplikacje na tablety i urządzenia mobilne dla Twojej witryny, które działają bezbłędnie na urządzeniach użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to iPhone, iPad, telefon czy tablet z Androidem.

7. Obsługa wielu języków i RTL: Magento 2 Mobile App Maker oferuje obsługę pisania w wielu językach i RTL w aplikacjach na Androida i iOS. Możesz zaoferować swoją aplikację użytkownikom mieszkającym w dowolnym zakątku świata.

8. Logowanie jednym dotknięciem: Aplikacje mobilne z Magento 2 Mobile App Creator oferują kupującym opcje logowania do Google/Facebook/OTP/odcisk palca.

9. Obsługa czatu 24*7: Twoje aplikacje mobilne Magento 2 są wyposażone w całodobową obsługę czatu Zopim i WhatsApp, co ułatwia użytkownikowi aplikacji bezpośredni kontakt z administratorem sklepu.

10. Łatwe płatności: Kreator aplikacji mobilnej Magento 2 obsługuje wszystkie rodzaje płatności internetowych w aplikacji mobilnej. Możesz nawet dodać różne inne natywne metody płatności za niewielką opłatą.

11. Obsługa wszystkich metod wysyłki: Twoja aplikacja mobilna Magento 2 obsługuje wszystkie rodzaje metod wysyłki na stronie internetowej i ułatwia Ci handel.

12. Wsparcie wszystkich rodzajów produktów: Kreator aplikacji mobilnych Magento 2 obsługuje wszystkie rodzaje produktów w aplikacji mobilnej, takie jak pojedyncze, pakietowe, konfigurowalne, pogrupowane, do pobrania itp.

13. Nawigacja warstwowa: Aplikacja mobilna Magento 2 ma wiele opcji filtrowania i sortowania, dzięki czemu wyszukiwanie produktów jest bardziej bezproblemowe.

14. Wyszukiwanie głosowe (tylko Android): Magento 2 Mobile App Maker oferuje zaawansowane wyszukiwanie głosowe w aplikacji na Androida, aby ułatwić proces wyszukiwania.

15. Wsparcie kuponów i voucherów: Kreator aplikacji mobilnych Magento 2 obsługuje wszelkiego rodzaju kupony i kupony w aplikacji mobilnej. Użytkownicy Twojej aplikacji mogą również korzystać z aktywnych kuponów/voucherów w witrynie.

16. Uproszczony ekran kasy: Łatwiejszy proces kasy, większe są szanse na udane zakupy. Magento 2 Mobile App Builder oferuje podejście do kasy na jednym ekranie w aplikacjach na Androida i iOS.

17. Śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym: Pozbądź się niepewności użytkowników aplikacji dzięki funkcji śledzenia zamówień w czasie rzeczywistym w aplikacjach Magento 2 na Androida i iOS.

18. Powiadomienia push: Aplikacja mobilna Magento 2 ma przydatne narzędzie do powiadomień push, które umożliwia wysyłanie nieograniczonej liczby powiadomień push dotyczących codziennych ofert i najważniejszych wydarzeń. Magento 2 Mobile App Creator oferuje zarówno automatyczne, jak i ręczne powiadomienia.

19. Lista życzeń:�Czasami użytkownicy nie będą kupować produktów z jakiegoś powodu, takiego jak niedostępność rozmiaru, koloru, produktu itp. Ale aplikacja mobilna dla Magento 2 ma wbudowaną funkcję listy życzeń, która pozwala użytkownikom zapisać na niej pożądane produkty do przyszłych zakupów.

Wnioski

W tej chwili może istnieć wiele rozwiązań Magento 2 Mobile App, ale nie wszystkie z nich mają tak łatwe w obsłudze procesy i funkcje wspierania sprzedaży. KnowBand zaprojektował ten moduł całkowicie przyjazny dla administratora i zapewnił prawie każdy dostęp w Twoje ręce. Funkcje są więcej niż wystarczające, aby Twój sklep eCommerce sprzedawał bezproblemowo w aplikacji mobilnej.

konwertuj-swój-magento

Sprzedawcy, którzy nie zaktualizowali swojego sklepu do Magento 2 i nadal używają starej wersji, mogą również przenieść swój sklep na platformę mobilną za pomocą Kreator aplikacji mobilnych Magento. Idź i zbuduj go dla swojego sklepu już dziś.

Przeczytaj inne takie artykuły informacyjne na:

Aplikacje mobilne a strony internetowe: które są lepsze?

Dlaczego warto inwestować w aplikacje mobilne?

Aplikacje mobilne mogą zwiększyć sprzedaż w eCommerce! Wiesz jak?

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *