Jak łatwo jest zaprojektować stronę główną aplikacji mobilnej WooCommerce?

how-easy-is-it-to-design-the-home-page-of-woocommerce-mobile-apps

Wykorzystanie urządzeń mobilnych znacznie wzrosło w ciągu ostatniej dekady. To również, jeśli chodzi o zakupy online, każdy woli robić zakupy za pomocą aplikacji na smartfonie. Dlatego coraz więcej firm jest skłonnych dołożyć dodatkowych starań, aby być dostępnymi na platformach mobilnych. W przypadku firm zajmujących się handlem elektronicznym posiadanie aplikacji mobilnej z dynamicznym i dostosowywalnym wyglądem strony głównej pomaga im utrzymać zaangażowanie klientów w opłacalny sposób. Za każdym razem nowa oferta / nowość / wyprzedaż / itp. Jest umieszczana w aplikacji zakupowej, dzięki czemu klienci są świadomi, że może to naturalnie zwiększyć ich sprzedaż. Najbardziej organicznym sposobem jest optymalizacja wyglądu strony głównej aplikacji zakupowej (poza powiadomieniami push i innymi kampaniami).

projekty ekranów domowych

Aby ułatwić właścicielom sklepów projektowanie i ponowną edycję strony głównej, KnowBand opracował rozszerzenia eCommerce Mobile App Builder. Pomaga firmom eCommerce w budowaniu ich mobilnych aplikacji eCommerce, a także oferuje bogate w funkcje zaplecze i frontend, z korzyścią zarówno dla użytkowników aplikacji, jak i dla firm. Ten samouczek zawiera szczegółowe informacje na temat korzystania z Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce wtyczka do tworzenia, projektowania i edycji dynamicznych układów strony głównej aplikacji mobilnych.

Convert-your-woocommerce

Po zainstalowaniu tej wtyczki WooCommerce Mobile App Builder na zapleczu witryny WooCommerce możesz łatwo dostosować stronę główną swojej aplikacji z zaplecza tej wtyczki.

Edytor DIY na ekranie głównym aplikacji mobilnej

  • Wybierz „Układ strony głównej” z menu bocznego.
  • Aby utworzyć nowy układ, kliknij przycisk „dodaj nowy układ”. Możesz także ponownie edytować istniejące układy. Możesz także wstępnie zaprojektować wiele układów i pozostawić jeden z aktywnych (z ustawień ogólnych w menu bocznym).

Edytor DIY dla aplikacji mobilnej

  • Projektując lub edytując układ strony głównej aplikacji, możesz użyć maksymalnie 20 komponentów (z pełnej listy różnych komponentów pokazanej w bocznym menu po lewej stronie). W związku z tym możesz również wielokrotnie używać jednego komponentu w swoim układzie
  • Po dodaniu tych komponentów możesz edytować każdy z nich i organizować je za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

Wszystkie wprowadzone zmiany są natychmiast odzwierciedlane na ekranie aplikacji demonstracyjnej, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu.

Komponenty do zaprojektowania układu strony głównej WooCommerce:

1. Najważniejsze kategorie:

najlepsze kategorie

W formie suwaka możesz wyświetlać małe ikony obrazów z linkami do stron docelowych do odpowiednich kategorii w Twojej aplikacji. Możesz dodać łącznie 8 takich kategorii w jednym komponencie „najwyższa kategoria”.

2. Banery kwadratowe, siatkowe i przesuwne poziome:

banery

Dla wszystkich tych 3 typów banerów możesz wybrać opcje strony docelowej spośród stron kategorii, stron produktów, strony głównej, a nawet dowolnej strony CMS.

3. Produkty kwadratowe, kratowe i przesuwne w poziomie:

prodcut-block

produkt-blok-2

Dzięki tym 3 komponentom możesz wyświetlać pojedyncze produkty, przekierowując użytkownika aplikacji bezpośrednio na stronę konkretnego produktu. Ponieważ ta wtyczka WooCommerce Mobile App Builder pozwala również ustawić polecane listy produktów. Możesz wybrać jedną z następujących opcji wyświetlania produktów:

  • Produkty najlepiej sprzedające się
  • Nowości
  • Polecane produkty
  • Produkty specjalne
  • Produkty z kategorii
  • Produkty na zamówienie

4. Ostatnio dostępne produkty:

Uwzględnienie tego komponentu w dowolnym miejscu układu tworzy po prostu poziomy suwak dla produktów wyświetlających tylko produkty, które użytkownik ostatnio oglądał. Idealne jest dodanie tego komponentu tylko raz w układzie strony głównej.

5. Baner odliczający czas:

Baner odliczający odliczanie czasu ma wbudowany licznik czasu ze wszystkimi niezbędnymi ustawieniami, aby dostosować go do swoich potrzeb. Możesz go użyć do poinformowania użytkowników aplikacji o ofercie, która kończy się w określonym czasie.

Oprócz wszystkich zmian, które możesz wprowadzić, aby zaprojektować stronę główną swojej aplikacji WooCommerce, jest jeszcze jedna przydatna rzecz, która jest stale obecna na ekranie aplikacji. Jest to nawigacja na dolnym pasku zakładek w aplikacjach zakupowych.

Convert-your-woocommerce

Zakończyć:

Do tej pory musisz zrozumieć, jak przyjazne jest tworzenie, projektowanie i edytowanie układu strony głównej aplikacji mobilnej WooCommerce za pomocą wtyczki WooCommerce Mobile App Maker firmy KnowBand.

Od czasu do czasu aplikacje eCommerce muszą zmieniać układ swojej strony głównej, aby uzupełniać różne oferty, wyprzedaże sezonowe, nowości itp. Dlatego, aby była bogata w funkcje, a jednocześnie łatwa dla właścicieli sklepów, nasi eksperci z KnowBand rozwinęli to WooCommerce Mobile App Maker podłącz. Możesz nawet przejść przez wersję demonstracyjną tej wtyczki, zanim zdecydujesz się ją kupić.

Dowiedz się więcej o szczegółach poniżej Wideo i prześlij nam swoją wiadomość na support@knowband.com w przypadku zapytania:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *