Zakończ wszystkie pogłoski: wsparcie dla Magento 1 potwierdzone do czerwca 2020

magento-1-extended-their-support-to-june-2020

W zeszłym tygodniu dyskutowaliśmy o tym, jak słabe plotki o końcu Magento 1 krążą na rynku. Niektórzy eksperci sugerowali nawet natychmiastową migrację do Magento 2, ponieważ Magento 1 rezygnowało ze wsparcia. Jak jednak potwierdzili urzędnicy Magento, nie dzieje się tak wcześnie.

Obsługa Magento 1 przedłużona do czerwca 2020

Wczoraj urzędnicy Magento ogłosili oficjalne ogłoszenie dotyczące rozszerzenia wsparcia dla Magento 1. Obsługa Magento 1 będzie świadczona do czerwca 2020. Do tej daty obsługa poprzedniej platformy będzie następująca:

a) Wsparcie dla Magento Enterprise Edition

W przypadku Enterprise Edition (Magento Commerce 1) obsługa obejmie zarówno poprawki jakości, jak i poprawki zabezpieczeń. ZA Polityka cyklu życia został udostępniony wraz z kompletnymi szczegółami wsparcia dla wersji Enterprise Edition.

b) Wsparcie dla Magento Community Edition

Z drugiej strony, dla Community Edition (Magento Open Source 1), firma dąży do zapewnienia poprawek bezpieczeństwa do czerwca 2020 w celu zapewnienia zgodności i bezpieczeństwa witryn. Szczegółowe informacje na temat poprawek zabezpieczeń są wymienione w ich Warunki prawne Strona. An oficjalne powiadomienie w związku z tym ogłoszeniem wysłano także wczoraj do wszystkich obecnych właścicieli sklepu Magento 1. ?

Dlaczego czerwiec 2020?

Magento, w odniesieniu do pokazywania swoich obaw związanych z e-handlowcami, zakończył termin zaprzestania sprzedaży na czerwiec 2020. Powód tego jest całkiem prosty. Opowiadają się za zapewnieniem właścicielom sklepów wystarczającej ilości czasu na przeniesienie swojej działalności do nowej i zaktualizowanej platformy. Dają użytkownikom czas i pewność siebie, aby dokonać udanego przejścia bez jakiejkolwiek paniki lub niepokoju.

Dlaczego Magento 2?

Magento, platforma handlu chmurami, dyskutowała nawet o zaawansowanych funkcjach, których będziemy doświadczać w Magento 2. Opisali kilka cech i aspektów technicznych związanych z platformą Magento 2, która może mieć znaczenie. Podsumowałbym je w pociskach dla ciebie:

  • Magento 2 zapewnia niezrównaną elastyczność, dzięki czemu pomoże w wirtualnym korzystaniu z eCommerce.
  • Magento 2 zapewnia doskonałą wydajność w chmurze.
  • Jest całkowicie wolny od wąskich gardeł IT dzięki ulepszonym funkcjom treściowym i inteligentnym.

Firma powiedziała, że ​​obecnie jest więcej niż 2000 Rozszerzenia Magento 2 i liczby skłaniają się do podwyższenia w przyszłości. Ponieważ coraz więcej e-handlowców połączy się z platformą, z pewnością znajdzie swoje godne miejsce na rynku. Magento poprosił nawet wszystkich właścicieli sklepów Magento 1 o rozpoczęcie planowania stopniowania do platformy Magento 2.

Wnioski:

Tak więc, dla wszystkich sprzedawców e-commerce, nie musisz się już martwić. Masz wystarczająco dużo czasu, aby pomyślnie przejść do konfiguracji Magento 2. Ten czas może być punktem zwrotnym dla Twojej firmy, jeśli wykorzystasz ją do lepszego planowania i wdrażania biznesu wraz z up-gradacją platformy.


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *