walmart-integrates-with-shopify-to-grow-its-online-marketplace

Walmart integruje się z Shopify, aby rozwijać swój rynek online

Walmart niedawno uruchomił nową integrację z platformą zakupową e-commerce, Shopify, z którego korzysta ponad 1 milion małych i średnich firm. Dzięki temu partnerstwu dostawcy Shopify mogą korzystać z rynku Walmart. Ta umowa skupia się na celu sprowadzenia 1,200 Shopifysprzedawców na rynku do tego roku. Ideą tej integracji jest zwiększenie zasięgu większej liczby marek poprzez umieszczenie ich przed milionami użytkowników Walmart.

Integracja nastąpiła w czasie, gdy większość użytkowników robi zakupy online w związku z pandemią koronawirusa. Walmart odnotowali około 74% wzrost sprzedaży w ostatnim kwartale ze względu na wzrost liczby zakupów wywołanych pandemią, które wysyłały użytkowników do Internetu w celu zakupu niezbędnych artykułów, takich jak żywność, środki czystości i inne.

Wraz z uruchomieniem tej integracji Walmart koncentruje się teraz na tych markach, które mogą zaspokoić potrzeby swoich użytkowników. Walmart szuka marek, które mają świetne wyniki i większą satysfakcję klientów.

Po tej integracji sprzedawcy Shopify mogą sprawdzić swoje uprawnienia, instalując aplikację Walmart ze sklepu Shopify. Jeśli zostaną zatwierdzone przez Walmart

jak możemy-pomóc-ci-ułatwić-proces-sprzedaży-sprzedaży

Podobnie, podobnie jak integracja Walmart-Shopify, w Knowband oferujemy również różne rozszerzenia, które ułatwiają i usprawniają proces sprzedaży, a także przekształcają Twój sklep e-commerce w rynek. Korzystając z tych rozszerzeń, uzyskasz następujące funkcje:

  1. Przesyłaj produkty zbiorczo: Możesz łatwo zbiorczo przesyłać produkty za pomocą tych rozszerzeń,
  1. Zezwalaj na wielu sprzedawców: Korzystając z tych rozszerzeń, możesz również zezwolić wielu sprzedawcom na sprzedaż na swoim rynku.
  1. Zarządzanie prowizjami: Możesz ustawić różne rodzaje prowizji od sprzedawców za sprzedaż ich produktów w Twoim sklepie.
  1. Recenzje sprzedawcy: Proces recenzji jest bardzo łatwy, użytkownik może recenzować zarówno sprzedawcę, jak i jego produkt.
  1. Wiele możliwości wyboru: Jeśli więcej sprzedawców sprzedaje swoje produkty na Twoim rynku, Twoi użytkownicy mają szerszy wybór.
  1. Łatwa rejestracja: Sprzedawcy mogą łatwo zarejestrować się za pomocą kilku kliknięć przycisku. Cały proces jest bardzo łatwy.
  1. Obsługa wszystkich typów produktów: Te rozszerzenia obsługują różne typy produktów, takie jak proste, konfigurowalne i dołączane.

Tak więc, jeśli sprzedajesz swoje produkty online i chcesz przekształcić swój sklep internetowy w rynek, aby umożliwić wielu sprzedawcom sprzedawanie ich produktów na Twoim rynku, musisz wypróbować następujące rozszerzenia:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *