New York City głosuje za ograniczeniem firm korzystających z jazdy, takich jak Uber i Lyft

new-york-city-puts-a-cap-on-uber-other-ride-hailing-services

Wcześnie na 8th of Aug, cieszący się dużą popularnością dostawcy usług, jak Uber Technologies, Lyft znaleźli się w oczach burzy. Tym razem to Nowy Jork zahamował rozwój firm opartych na jeździe na zasadzie udostępniania aplikacji.

Jaki jest limit proponowany dla Ubera?

Rada Miejska głosowała za wstrzymaniem nowych licencji pojazdów na usługi „gradobicia”. Prawodawcy zatwierdzili propozycję zamrożenia nowych licencji kierowców serwisowych na okres jednego roku. W ten sposób Nowy Jork stał się pierwszym miastem w USA, które wprowadziło takie ograniczenie. Wraz z limitem, kolejna ustawa wymagałaby od firm pochłaniających jazdę dostarczania danych dotyczących użytkowania i opłat lub stawienia czoła grzywnie $ 10,000 za niezgodność. Zatwierdzono również ograniczenia geograficzne i minimalną płacę $ 15 dla kierowców z udziałem w jeździe. Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio napisał na Twitterze, że podpisze ustawy,Nasze miasto stoi w obliczu kryzysu, który doprowadza nowojorczyków do ubóstwa, a nasze ulice do zera. Niekontrolowany wzrost liczby firm wynajmujących samochody na bazie aplikacji wymagał działań

bill-de-blasio-tweet

Oprócz tego, przyjęte ustawodawstwo ustali nawet minimalne poziomy wynagrodzenia dla kierowców taksówek i minimalne opłaty. Czynniki te są obecnie regulowane tylko w tradycyjnych kabinach. W oświadczeniu dla CBS News Uber powiedział, że decyzja będzie „Zagrażaj jednej z niewielu niezawodnych opcji transportu, nie robiąc nic, aby naprawić metro lub zmniejszyć zatłoczenie.„Joseph Okpaku, wiceprezes ds. Polityki publicznej w Lyft, był bardziej upał niż światło w Radzie Miasta. Po głosowaniu powiedział w oświadczeniu:Te rozległe cięcia w transporcie spowodują, że nowojorczycy powrócą do epoki zmagań o przejażdżkę, szczególnie w społecznościach kolorowych i w dzielnicach zewnętrznych. Nigdy nie przestaniemy pracować nad zapewnieniem nowojorczykom dostępu do niezawodnego i niedrogiego transportu w każdej dzielnicy.„Z drugiej strony, New York Taxi Workers Alliance są w chmurze 9. Mając wieloryba tego czasu, Bhairavi Desai, dyrektor wykonawczy NYTWA, powiedział w oświadczeniu:To zwycięstwo należy do żółty kabina, zielona kabina, liberia, czarny samochód, kierowcy Uber i Lyft, którzy zjednoczyli się w naszym związku, aby przekształcić naszą wspólną walkę i zawód miłosny w nadzieję i siłę. I to zwycięstwo należy do Nowojorczyków i naszych sprzymierzeńców, którzy stanęli z nami, by powiedzieć, nie więcej śmierci, ani jednego upadłego kierowcy zmiażdżonego przez biedę i rozpacz.„NYTWA mocno naciskała na zamrożenie, ponieważ przemysł taksówkowy został zdziesiątkowany przez wzrost Ubera. Według raportów, cena medalionu taksówki spadła z ponad $ 1 milionów do mniej niż $ 200,000.

Słowo końcowe

Eksperci branżowi


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *