Mobile App Builder News

KnowBand jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla handlu mobilnego, mówi Global Market Researchers

Z przyjemnością informujemy, że KnowBand został uznany przez Global Market Researchers za jednego z wiodących dostawców rozwiązań dla handlu mobilnego. Zgodnie z raportami z badań różnych globalnych agencji handlu detalicznego i rynku mobilnego, KnowBand znalazł się na liście najlepszych twórców aplikacji mobilnych eCommerce. Jest to niezwykłe osiągnięcie, które sprawiło, że cały nasz zespół w KnowBand jest dumny z ciągłej ciężkiej pracy i wysiłków związanych z Kreator aplikacji mobilnych zapewniając użytkownikom mobilnym lepsze, łatwe i uproszczone zakupy. Regiony / kraje objęte badaniem to Stany Zjednoczone, Europa, Chiny, Japonia, Azja Południowo-Wschodnia, Indie oraz Ameryka Środkowa i Południowa. Przeczytaj pełne wiadomości stąd: https://www.marketinsightsreports.com/reports/06211304981/global-mobile-e-commerce-software-market-size-status-and-forecast-2019-2025

Co doprowadziło do tego konstruktora aplikacji mobilnych KnowBand?

Większość kupujących online woli dziś kupować urządzenia mobilne, a od czasu wprowadzenia aplikacji mobilnych zakupy online stały się zbyt łatwe. Można to poprzeć faktem, że sprzedaż mobilna stanowiła 40% całkowitej sprzedaży eCommerce w USA, w 2018, i oczekuje się, że osiągnie 54% do roku 2021, zgodnie z raportem Statista. Jeśli mówimy o globalnych statystykach handlu mobilnego, m-commerce przekroczyło już sprzedaż komputerów stacjonarnych w 2016, stanowiąc 52.4% sprzedaży m-commerce w tym samym roku. Wykres sprzedaży może osiągnąć nawet 73% do roku 2021.

statystyki sprzedaży handlu mobilnego

Biorąc pod uwagę ciągły rozwój handlu mobilnego, KnowBand dokłada wszelkich starań, aby pomóc sprzedawcom eCommerce przenieść ich biznes na wyższy poziom i zwiększyć marżę sprzedaży. Dzięki doświadczonej w branży puli programistów i całemu zespołowi skoncentrowanemu na wysiłkach, każdy sprzedawca eCommerce ma najlepsze aplikacje na zakupy dla swojej firmy. KnowBand jest również Sprzedawca Superhero w oficjalnym sklepie PrestaShop Addon. Kreator aplikacji mobilnych jest obecnie dostępny dla PrestaShop, OpenCart, Magento, Magento 2 i WooCommerce. Sprawdź je:

PrestaShop Mobile App Builder

OpenCart Mobile App Builder

Magento Mobile App Builder

Magento 2 Mobile App Builder

WooCommerce Mobile App Builder

Znakomite funkcje, dzięki którym nasz program do tworzenia aplikacji mobilnych wyróżnia się spośród pozostałych:

1. Konfigurowalny ekran główny 2. Logowanie jednym dotknięciem (Google, Facebook, OTP i odcisk palca) 3. Obsługa wielu języków i RTL 4. Synchronizacja w czasie rzeczywistym 5. Nieograniczone powiadomienia push 6. Zarówno wyświetlanie w Internecie, jak i płatności natywne 7. Obsługa czatów Zopim i WhatsApp 8. Pełny dostęp do panelu zaplecza 9. Nawigacja warstwowa z wyszukiwaniem głosowym 10. Kompatybilny z 11 Marketplace wielu dostawców. Śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym Oprócz tych funkcji oferuje wiele eleganckich motywów, które nadają aplikacji mobilnej atrakcyjny wygląd.

Pobierz aplikację mobilną już dziś i uruchom parę aplikacji zakupowych dla swojej firmy internetowej.


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *