Donald Trump ostrzega, że ​​techniczni potentaci Google, Facebook i Amazon mogą znajdować się w sytuacji antytrustowej

Antitrust allegations

W czwartek 30 August 2018 Donald Trump w wywiadzie powiedział, że obecne firmy technologiczne są w bardzo antytrustowej sytuacji. Podczas rozmowy z Bloombergiem amerykański prezydent zwrócił uwagę, że organizacje te nadużywają swojej władzy i wpływów, ale nie wypowiedzieli się, czy należy je zlikwidować, czy nie.

Wojna słowna Donalda Trumpa

"Nie będę komentować zerwania, czy to Google, Amazon czy Facebook" Odpowiedź Trumpa na łamanie firm przez rząd USA. Gniew ten był dość przewidziany, jak we wtorek, kiedy Prezydent twierdził, że Google fałszuje wyniki wyszukiwania w celu powstrzymania pozytywnego zasięgu o nim. Google oświadczył, że to nie jest prawda, wskazując, że promował swój adres, a buzz RSS News.

Firmy przyjmują komentarz

Po ataku Trumpa w tym tygodniu, firma stwierdziła, że ​​jego funkcja wyszukiwania nie jest wykorzystywana do ustanawiania agendy politycznej i nie stronnicza od żadnej ideologii. Przedstawiciele Amazon i Facebooka nie odpowiedzieli jeszcze na ostrzeżenie.

Zarzuty antymonopolistyczne nigdy nie opuściły naszych technologicznych gigantów

Ilekroć chodzi o zarzuty antymonopolowe, od czasu do czasu zarzuca się firmy technologiczne. W lipcu 2018, Unia Europejska uderzyła Google kwotą 5B za nadużywanie Androida. Apple, firma warta biliony dolarów nie była nawet w stanie ominąć gróźb antymonopolowych i oskarżyć o jedno z nich Platforma Yahoo Game Plus. Zobaczmy teraz, jak daleko posuną się te oskarżenia i jak wpłyną one na organizacje.

Źródło artykułu: https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-08-30/google-under-fire-again-on-search-as-hatch-calls-for-ftc-probe?srnd=premium-asia

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *