Czy Apple naprawdę przekazał Intelowi tajemnice technologiczne Qualcomm?

apple-and-qualcomm-patent-battle

Qualcomm i długotrwały proces Apple zaczęły wczoraj nową zmianę. Chipmaker biggie wymyślił nowe oskarżenie na temat producenta iPhone'a, który nadużywał swoich mocy, dostarczając swoje technologiczne sekrety Intelowi, jednemu z największych rywali.

Zarzuty Qualcomm wobec Apple

We wtorek 24th September 2018, Qualcomm przyszedł z aktami prawnymi stwierdzającymi, że "Apple zaangażował się w trwającą od kilku lat kampanię fałszywych obietnic, ukrycia i podstępu, mającą na celu kradzież jej poufnych informacji i tajemnic handlowych, aby pomóc Intelowi i innym rywalom w konkurowaniu na rynku Złożony dokument prawny twierdził nawet, że celem Apple było kupowanie mobilnych chipów od Intela zamiast na Qualcomm. Teraz, jeśli wierzymy w zarzuty dotyczące chipów, Apple przeskoczył ich sekrety do Intela z motywem utorowania drogi dla ulepszonych półprzewodników w iPhone'ach. Qualcomm powiedział nawet, że tajne transakcje kosztowały już miliardy dolarów.

Odpowiedź Apple na zarzuty

Apple odpowiedział na zarzuty oświadczeniem – "Nielegalne praktyki biznesowe Qualcomm szkodzą Apple i całej branżyProducent iPhone'a kontynuował z licznikiem, mówiąc, że chip-chip zawsze dostarczał pojedynczy komponent łączności, a mimo to prosi o procentowy udział w całkowitych kosztach naszych produktów. Krótko mówiąc, organizacja pobierała ogromną ilość za prostą technologię .

Reasumując

Cóż, podczas gdy obaj techniczni giganci celują palcami w siebie, Intel nie ma walki. Firma nie wypowiedział się jeszcze ani razu na ten temat. Ta bitwa między Apple i Qualcomm wydaje się iść za daleko. W zeszłym roku Apple złożył pozew o nielegalne warunki licencji Qualcomm i oświadczył, że są proszeni o nieuczciwe odszkodowanie. W miarę postępowania sprawy Qualcomm odpiera z pytaniem o plany układów Intela używanych w iPhone'ach.

Qualcomm rozstrzygnął nawet swój spór o antymonopolowy z Tajwanem, ostatni rok. Ale ta sprawa wydaje się teraz nie być w pobliżu osady. Poczekajmy i zobaczmy, czy obie organizacje obniżą miecz, czy walka nadal będzie trwała.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *