Wtyczki mobilne Prestashop: Dostosuj swój sklep do urządzeń mobilnych!

Prestashop Mobile Plugins Making Your Store Mobile-Friendly

W dzisiejszej erze cyfrowej posiadanie sklepu internetowego dostosowanego do urządzeń mobilnych nie jest już tylko luksusem; to konieczność. Wraz z rosnącym wykorzystaniem smartfonów i tabletów do zakupów online, zapewnienie płynnej obsługi mobilnej ma kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia i utrzymania klientów.
Co więcej, jeśli prowadzisz swój sklep eCommerce w Prestashop, masz szczęście, ponieważ w Knowband oferujemy różnorodne wtyczki mobilne Prestashop, które pomogą Ci zoptymalizować Twój sklep pod kątem urządzeń mobilnych.
Dlatego w tym poście na blogu zbadamy znaczenie kompatybilności z urządzeniami mobilnymi i podkreślimy niektóre istotne Wtyczki mobilne Prestashop aby Twój sklep prosperował w erze mobilnej.

Dlaczego przyjazność dla urządzeń mobilnych ma znaczenie!

 

Dlaczego przyjazność dla urządzeń mobilnych ma znaczenie

 

Zmiana w kierunku handlu mobilnego jest niezaprzeczalna. Według Statisty handel mobilny stanowił 72.9% całej sprzedaży eCommerce w 2021 roku i oczekuje się, że liczba ta będzie nadal rosła. Co więcej, dzisiejsi klienci oczekują wygodnego i przyjaznego doświadczenia, odwiedzając sklep internetowy na swoim urządzeniu mobilnym. Oto kilka powodów, dla których kompatybilność z urządzeniami mobilnymi jest niezbędna:

Ulepszone wrażenia użytkownika:

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych zapewnia Twoim klientom łatwe poruszanie się po sklepie, przeglądanie produktów i dokonywanie zakupów. A wszystko to przy użyciu smartfonów lub tabletów.

Wyższe rankingi Google:

Wyszukiwarki takie jak Google traktują w swoich wynikach wyszukiwania witryny przyjazne dla urządzeń mobilnych. Co więcej, dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych jest jednym z najważniejszych kluczowych czynników sieciowych branych pod uwagę przez Google przy ustalaniu rankingów w wyszukiwarkach.

Zmniejszony współczynnik odrzuceń:

Projekt dostosowany do urządzeń mobilnych może pomóc w zmniejszeniu współczynnika odrzuceń, ponieważ odwiedzający chętniej pozostaną w Twojej witrynie, jeśli jest ona łatwa w obsłudze na urządzeniach mobilnych.

Zwiększone konwersje:

Kiedy klienci mają pozytywne doświadczenia związane z zakupami na urządzeniach mobilnych, są bardziej skłonni do sfinalizowania zakupów, co prowadzi do wyższych współczynników konwersji.

Teraz, gdy ustaliliśmy, jak ważna jest przyjazność dla urządzeń mobilnych, przyjrzyjmy się niektórym wtyczkom mobilnym Prestashop, które mogą pomóc Ci to osiągnąć.

Niezbędne wtyczki mobilne Prestashop:

Niezbędne wtyczki mobilne Prestashop firmy Knowband

 

PrestaShop AMP (przyspieszone strony mobilne):

AMP firmy Knowband dla Prestashop to projekt wspierany przez Google, który pomaga szybciej ładować strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Co więcej, dodatek PrestaShop do przyspieszonych stron mobilnych pomaga tworzyć wersje AMP stron produktów, poprawiając szybkość strony i mobilne SEO.

Logowanie mobilne:

Uprość proces logowania dla użytkowników mobilnych dzięki dodatkowi Prestashop Mobile Login firmy Knowband.
Zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs logowania mobilnego i obsługuje opcje logowania do mediów społecznościowych, ułatwiając klientom dostęp do swoich kont.

Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop:

Przenieś swoją strategię mobilną na wyższy poziom, tworząc dedykowaną aplikację mobilną dla swojego sklepu Prestashop. Ponadto, Wtyczka do tworzenia aplikacji mobilnych Prestashop na Androida i iOS pozwala zbudować niestandardową aplikację mobilną, która zapewnia bezproblemowe zakupy.

Zamówienie na jednej stronie:

Zmniejsz liczbę porzuceń koszyków na urządzeniach mobilnych dzięki rozszerzeniu One Page Checkout. Usprawnia proces realizacji transakcji, dzięki czemu klienci mogą szybko i łatwo finalizować zakupy na urządzeniach mobilnych.

Powiadomienia Web Push:

Utrzymuj zaangażowanie użytkowników mobilnych dzięki powiadomieniom push. Dzięki tej wtyczce możesz wysyłać spersonalizowane powiadomienia o promocjach, nowościach i aktualizacjach zamówień bezpośrednio na urządzenia mobilne Twoich klientów.

Wniosek!

W epoce urządzeń mobilnych posiadanie sklepu Prestashop przyjaznego urządzeniom mobilnym to nie tylko opcja; to przewaga konkurencyjna. Z prawem Dodatki mobilne Prestashop możesz zapewnić swoim klientom mobilnym bezproblemowe i przyjemne zakupy, co może przełożyć się na wzrost liczby konwersji i lojalność klientów.

Pamiętaj, że dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych to ciągły wysiłek. Regularnie testuj swoją witrynę na różnych urządzeniach mobilnych i przeglądarkach, aby upewnić się, że działa optymalnie. Inwestując w odpowiednie wtyczki i skupiając się na optymalizacji mobilnej, będziesz dobrze przygotowany do prosperowania w stale rozwijającym się świecie handlu mobilnego.

Ponadto w Knowband oferujemy szeroką gamę dodatków Prestashop, które mogą znacznie poprawić optymalizację mobilną i funkcje Twoich sklepów eCommerce. Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące którejkolwiek z naszych wtyczek, możesz również skontaktować się z zespołem technicznym pod naszym oficjalnym adresem e-mail support@knowband.com.

 

 

Adrienne

We are professionals in the eCommerce industry, specializing in plugin development. With years of experience, We provide the best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also offer custom module development and customization services for websites and modules. Our team remains at the forefront of industry trends, delivering cutting-edge solutions to enhance eCommerce website functionality. With a customer-centric approach, our company is trusted partner for eCommerce plugin solutions.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *