PrestaShop przenosi kanał YouTube dla klientów handlu elektronicznego – czas na filmy !!!

PrestaShop Checkout- An Amazing way to get more Traffic and Sales | Knowband

PrestaShop, platforma eCommerce, która rozpoczęła się w roku 2005, rośnie skokowo. Ta platforma Open Source jest używana przez sklepy 250,000 na całym świecie i jest dostępna dla klientów w 60 w różnych językach. Składa się z ponad 100 wbudowanych funkcji, które mają kluczowe znaczenie dla efektywnego zarządzania i utrzymania każdego sklepu eCommerce. Platforma ma ogromne zasoby tematów, modułów dodatkowych i innych funkcji, które pomogły w jej stałym rozwoju i rozwoju na przestrzeni lat.

Ta uznana na całym świecie platforma eCommerce ponownie wyciągnęła kolejne cudowne pióro ze swojej czapki, uruchamiając własne kanał YouTube w 29th March, 2016, który jest dedykowany w całości dla klientów eCommerce. To zdecydowanie wielki dzień dla PrestaShop, ponieważ na nowo zdefiniował zaangażowanie klienta na nowy poziom dzięki własnemu kanałowi YouTube. Jest to efekt końcowy kilku tygodni i miesięcy przygotowań, wielokrotnych sesji filmowania i edycji oraz ciągłych wskazówek i zaleceń różnych oddanych pracowników. Dzięki tej inicjatywie online kupcy będą mogli łatwiej tworzyć, rozwijać i rozwijać swój sklep internetowy w swoim segmencie biznesowym.

Ten kanał YouTube składa się z pomocnych samouczków, porad, wskazówek, najlepszych praktyk i analiz od protestanckich ekspertów, informacji zwrotnych, powtórzeń seminariów korporacyjnych i wielu innych. Jest to z pewnością świetny sposób, aby poinformować klientów o istocie, przyrodzie, produkcie USP, przewodniku użytkowania i wiele więcej, aby informować ich na bieżąco o swojej firmie i firmie, aby zwiększyć swoje szanse biznesowe wśród swoich rywali.

Nadszedł czas, aby zasubskrybować ten kanał, aby pozostać w stałym kontakcie z coraz większą społecznością sklepów PrestaShop. Sprawdź teraz!!!

W tym filmie You Tube widzowie mogą uzyskać szybki wgląd w funkcjonowanie, funkcje i interfejs tego interfejsu Pojedyncza strona PrestaShop. Teraz możesz poprawnie zrozumieć tę wtyczkę, aby usprawnić proces realizacji zakupów w swoim sklepie.

W tym filmie z You Tube możesz uzyskać dobry pomysł na ten temat Zapomniane dodatki do kart PrestaShop?that can reduce abandoned carts on your store and can ensure higher conversions. This tutorial video can provide you insight about how this plugin can be a true savior for your eCommerce store.

Dzięki temu filmowi You Tube widzowie mogą zrozumieć różne wymiary modułu Prestashop Scratch Coupon w zakresie pracy, funkcji, Odkupienie kuponu od zera i wiele więcej. Ten film wyjaśni ci, dlaczego ten dodatek PrestaShop

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *