Najlepsze funkcje dodatku do logowania społecznościowego PrestaShop

knowband-prestashop-social_login

Z pomocą Moduł logowania społecznościowego PrestaShop, administrator sklepu może dodać 14 różnych przycisków platformy mediów społecznościowych, za pomocą których klienci mogą się zalogować, a odwiedzający mogą łatwo się zarejestrować. Dzięki wyskakującemu okienku szybkiego logowania PrestaShop administrator sklepu zapewnia swoim klientom i odwiedzającym szybki i łatwy sposób na wejście na stronę. To najlepszy sposób, aby zachęcić odwiedzających do założenia konta w Twoim sklepie eCommerce bez żadnych kłopotów. Ten dodatek do logowania społecznościowego PrestaShop jest bogaty w funkcje i ma wiele zalet zarówno dla Ciebie, jak i dla klientów. Zapoznaj się z najlepszymi funkcjami modułu logowania do mediów społecznościowych PrestaShop na tym blogu. Możesz nawet obejrzeć ten film, który dość dobrze wyjaśnia moduł PrestaShop w Knowband. Teraz spójrz na funkcje dodatku wyskakującego szybkiego logowania PrestaShop.

Wyskakujące okienko logowania z wyprzedzeniem PrestaShop sprawia, że ​​logowanie jest bardziej interaktywne

knowband-social-interaktywny-login

Jeśli chcesz dać swoim odwiedzającym powód, aby wejść na stronę i dokonać konwersji, wyskakujące okienko logowania PrestaShop na Facebooku zapewnia przyjemne wrażenia. Moduł dba o to, aby odwiedzający nie byli zdenerwowani rejestracją w sklepie, a klienci mieli możliwość logowania się bez ręcznego podawania wszystkich danych. Jest to szybki i interaktywny sposób na powitanie zarówno odwiedzających, jak i klientów w Twoim sklepie eCommerce.

Wyskakujące okienko logowania do Google PrestaShop jest kompatybilne z wieloma urządzeniami

Nadal myślisz, że Twoi klienci przychodzą do sklepu tylko przez laptopy lub smartfony? Cóż, powinieneś być przygotowany na to, że mogą przyjść do sklepu za pośrednictwem dowolnego urządzenia, podobnie jak moduły w Twoim sklepie. Dodatek do logowania społecznościowego PrestaShop jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i zapewnia płynną pracę na wszystkich różnych urządzeniach, w tym smartfonach, laptopach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Można go zainstalować i skonfigurować w mgnieniu oka

Administrator sklepu (admin) może łatwo zainstalować i skonfigurować moduł logowania PrestaShop do Facebooka. Nie jest do tego potrzebna żadna specjalna wiedza. Możesz po prostu sprawdzić instrukcja obsługi dla procesu krok po kroku. Możesz również sprawdzić Demo administratora Demo front-end dla bardziej realnego doświadczenia i lepszego poznania działania modułu.

Aktywacja i dezaktywacja kont społecznościowych

aktywacja-i-dezaktywacja-kont-społecznościowych

Za pomocą dodatku do logowania społecznościowego PrestaShop administrator sklepu może w dowolnym momencie aktywować lub dezaktywować dowolne z 15 kont społecznościowych z zaplecza.

Funkcja przeciągnij i upuść ikony

Niektóre sklepy mogą być popularne z logowaniem do Facebooka, podczas gdy inne z logowaniem Google, a inne. Za pomocą tego szybkiego logowania PrestaShop administrator może łatwo przeciągać i upuszczać przyciski konta społecznościowego, aby zmienić ich kolejność zgodnie z potrzebą i popularnością ich sklepu eCommerce.

Raporty można łatwo śledzić

Teraz, gdy w sklepie zostały umieszczone różne przyciski konta społecznościowego, odwiedzający rejestrują się, klienci logują się, ale jak administrator sklepu rozumie, przez które konto społecznościowe najczęściej logują się klienci? Cóż, funkcja raportów Moduł logowania społecznościowego PrestaShop zapewnia, że ​​administrator sklepu może sprawdzić raporty na zapleczu.

Odpowiada za świadomość marki

Moduł logowania społecznościowego PrestaShop pomaga administratorowi w społecznym zwiększaniu świadomości marki. W momencie, gdy klient pokocha Twój przedmiot i oświeci innych w związku z nim, próbuje zwiększyć świadomość marki dla Ciebie.

Kompatybilność z wieloma motywami

Wyskakujące okienko logowania z wyprzedzeniem PrestaShop jest kompatybilne z wieloma motywami i łatwo łączy się z motywem Twojego sklepu. Tak więc posiadanie modułu logowania społecznościowego PrestaShop w swoim eCommerce jest korzystne dla Ciebie i klientów.

Sprawdź wyskakujące okienko szybkiego logowania PrestaShop tutaj:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *