Jak wyglądają ogólne ustawienia dodatku Prestashop Etsy Integration?

Prestashop etsy integration by knowband

Sprzedaż na Etsy to marzenie i wizja wielu marketerów eCommerce. Okres. W rzeczywistości może to być również jeden z twoich. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wyborem wtyczki, która pomoże Ci sprzedawać na platformie? Jeśli masz sklep Prestashop, dodatek do integracji Prestashop Etsy może się przydać.

Co robi moduł integracji Prestashop Etsy firmy Knowband?

W ramach usługi Wtyczka integracji Prestashop Etsy by Knowband to oszałamiający i bezproblemowy sposób na integrację Twojego sklepu z Etsy. Ponadto dodatek integracyjny Etsy Prestashop pomaga również sprzedawać produkty na platformie. Co więcej, obsługuj zamówienia, śledź je, synchronizuj status zamówienia lub wykazy i rób wiele więcej.

Integracja z etsy Prestashop za pomocą logo knowband

Integrator interfejsu Prestashop Etsy API zawiera kilka ustawień zaplecza. Pierwsze to ustawienia ogólne, są też inne, takie jak zarządzanie profilami, lista produktów, dziennik kontroli i inne. Na tym blogu przyjrzymy się ogólnym ustawieniom wtyczki.

Przejdźmy dalej i sprawdźmy ogólne ustawienia modułu.

Zakładka Ustawienia ogólne Integratora API Etsy Prestashop

 

 • Włącz/Wyłącz�Prestashop etsy itnegation przez podstawowe ustawienia knowband

Pierwszym ustawieniem na stronie jest bezproblemowe włączanie lub wyłączanie modułu. W rzeczywistości administrator może to zrobić jednym kliknięciem z zaplecza.

 • Waluta Etsy

Złącze Etsy Prestashop umożliwia wybór waluty. Ponadto dostępne są opcje Wybierz domyślną walutę Etsy, dolar i euro. Ta waluta powinna być taka sama jak waluta Twojego konta Etsy. Walutę Etsy możesz sprawdzić w Finanse > Ustawienia płatności > Waluta. Jeśli ta waluta jest inna, niewłaściwa cena zostanie zsynchronizowana na Etsy.

 • Ciąg kluczy interfejsu API Etsy

To jest ustawienie, w którym dodajesz klucz API, aby zintegrować swój sklep z Etsy.�

 • Wspólny sekret interfejsu Etsy API

To ustawienie Prestashop Etsy Connector wymaga wprowadzenia klucza API. Ponadto administrator musi to również wprowadzić, aby nawiązać połączenie między sklepem a Etsy.

 • Rozmiar obrazu produktu

Jest to jeden z najnowszych atrybutów dodatku do synchronizacji Etsy Prestashop. Ponadto administrator może zmienić rozmiar obrazu produktu na Etsy. Do wyboru jest około dziewięciu różnych alternatyw. Na przykład large_default, medium_default, small_default, thickbox_default i inne.

 • Mapuj zamówienia Etsy u Store Carrier

Administrator może włączyć lub wyłączyć tę funkcję z zaplecza dodatku do synchronizacji Etsy Prestashop. Ponadto, jeśli ją włączysz, importowane zamówienia będą mapowane z wybranym przewoźnikiem.

 • Wybierz domyślny język Etsy

W tym ustawieniu dodatku Prestashop Etsy Marketplace Integration Addon administrator może wybrać domyślny język Etsy. W rzeczywistości warunkiem jest to, że domyślny język powinien być taki sam, jak domyślny język Twojego sklepu Etsy.

 • Wybierz język(i) do synchronizacji

To ustawienie Integrator Prestashop Etsy pozwala administratorowi wybrać języki do synchronizacji. Jednak jedynym warunkiem jest to, że języki, które wybiera, powinny różnić się od języka wybranego w ostatnim kroku. Dlatego jeśli w ostatnim kroku wybrałeś angielski, nie możesz wybrać tego samego języka w tym ustawieniu. Ponadto zamiast tego wybierz inne języki.

 • Wybierz opis do synchronizacji na Etsy

Administrator może wybrać opis, który zostanie zsynchronizowany na rynku Etsy. Ponadto dostępne opcje obejmują krótki opis, długi opis lub krótki i długi opis.prestashop ustawienie profilu integracji Etsy

 • Prześlij numer śledzenia zamówienia na Etsy

Dzięki temu ustawieniu Etsy Prestashop Integrator administrator może przesłać numer śledzenia zamówienia na rynku Etsy. Co więcej, jest to możliwe tylko wtedy, gdy włączy funkcjonalność z zaplecza wtyczki.

 • Nazwa przewoźnika Etsy dla linku monitorującego

Korzystając z tego ustawienia, administrator może wybrać nazwę przewoźnika do śledzenia zamówienia na Etsy. Ponadto istnieje wiele opcji do wyboru. Na przykład USPS, DHL, DTDC, Blue Dart i inne.

 • Domyślny status zamówienia

W ramach tego ustawienia dodatku Prestashop Etsy Integration Addon administrator może wybrać domyślny status zamówienia. Ponadto może wybrać domyślny status zamówień importowanych z Etsy do Prestashop.

 • Status nieopłaconego zamówienia

W ramach tego ustawienia Knowband Moduł integracji Prestashop Etsy, administrator może wybrać status nieopłaconego zamówienia. Ponadto może wybrać domyślny status zamówień importowanych z Etsy do Prestashop.

 • Status wysyłki zamówienia

Opcje w ramach tej wtyczki obejmują zwrot pieniędzy, wysyłkę, akceptację płatności zdalnych i inne. Jeśli status zamówienia zostanie ustawiony na którykolwiek z tych statusów w Prestashop, zamówienie zostanie oznaczone jako wysłane na Etsy

 • Pokaż podatki na fakturze zamówienia Etsy

To ustawienie dodatku Prestashop Etsy Integration pozwala administratorowi włączyć lub wyłączyć tę funkcję. Ponadto, jeśli jest włączony, może wyświetlić ulgę podatkową na fakturze zamówienia Etsy.

 • Liczba synchronizacji przedmiotów na przebieg CRON

Administrator może ustawić liczbę elementów, które mogą być synchronizowane na przebieg CRON. Liczba elementów zostanie zsynchronizowana w każdym przebiegu CRON. W przypadku przekroczenia limitu czasu skryptu podczas uruchamiania adresu URL CRON, spróbuj zmniejszyć liczbę.

Na końcu

Dlatego są to ustawienia dostępne w zakładce ustawień ogólnych Prestashop Etsy Connector. Ponadto pod wtyczką dostępne są inne zakładki ustawień. Co więcej, administrator może go skonfigurować do łatwej sprzedaży. Co myślisz o module? Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *