10 przydatnych, ale niedocenianych modułów PrestaShop, na które należy zwrócić uwagę

10 Useful but Underrated PrestaShop Modules to look out for

Często mówimy o modułach typu Kreator aplikacji mobilnych, Rynek wielu dostawców, Jedna strona do kasy, Porzucony koszyk, Menedżer zwrotu, Spin Win, Wyjdź z Popupi jest jeszcze kilka modułów, na które zawsze potrzebują nasi sprzedawcy. Ale czasami, gdy przechodzimy przez forum PrestaShop, natrafiamy na wiele pytań, w których sprzedawcy stawiają swoje wymagania, które mogą spełnić moduły, które nie są popularne lub których nie są świadomi. W tym artykule omówię te przydatne, ale niedoceniane moduły, które mogą być owocne dla sprzedawców PrestaShop.

1. Preferowany czas dostawy

Otrzymujemy zapytania, w których handlowcy chcą mieć taki moduł, dzięki któremu ich klienci mogą otrzymać produkt dostarczony w żądanym terminie. PrestaShop Preferowany czas dostawy moduł jest tym, którego potrzebujesz. Za pomocą tego modułu możesz pozwolić klientom wybrać żądaną datę i godzinę dostawy zamówienia. Jeśli więc chcą komuś podarować coś w określonym dniu lub chcą otrzymać zamówienie dla siebie w określonym dniu i godzinie, ten moduł im w tym pomoże. Z zaplecza możesz dostosować przedziały czasowe, określić dni niedostarczenia, a także pozwolić klientom na aktualizację daty i godziny dostawy nawet po złożeniu zamówienia.

2. Zaawansowane jednostronicowe zamówienie

Jeśli nie chcesz, aby klienci przechodzili przez wiele kroków / stron, zanim sfinalizują transakcję, PrestaShop Advanced One Page Checkout to moduł, który powinieneś rozważyć. Dzięki temu proces płatności jest statyczny, co oznacza, że ​​kupujący nie muszą wczytywać wielu stron. Do Twojej witryny zostanie dodane responsywne wyskakujące okienko kasy, a klienci mogą przełączać się między polami bez zmiany adresu URL. Zdecydowanie powinieneś spróbować raz.

3. Okno szybkiego logowania

Okno szybkiego logowania PrestaShop poprawia komfort logowania / rejestracji odwiedzających Twoją witrynę. Kiedy gość trafia na Twoją stronę, nie musi osobno przechodzić do strony rejestracji, aby się zalogować lub utworzyć konto. Kliknięcie przycisku „Zaloguj się” spowoduje otwarcie wyskakującego okienka rejestracji bez zmiany adresu URL. Wyskakujące okienko można również natychmiast zamknąć; użytkownicy nie muszą naciskać przycisku Wstecz. Możesz dostosować wyskakujące okienko, a także wyróżnić swoje oferty lub określić korzyści, wskazując, dlaczego użytkownik powinien zarejestrować się w Twojej witrynie.

4. Lokalizator sklepów i odbiór

Lokalizator i odbiór sklepu PrestaShop moduł zachęca do odbioru w sklepie i umożliwia klientom samodzielne odbieranie produktów ze sklepów w określonym dniu i czasie. Mogą przeszukać pobliskie sklepy i dokonać odpowiedniego wyboru. Z powodu pandemii COVID-19 wielu sprzedawców zainicjowało punkt odbioru na swojej stronie internetowej. Z zaplecza możesz dodawać swoje sklepy, dostosowywać terminy odbioru, powiadamiać sklepy e-mailem, gdy klient złoży zamówienie i wykonywać różne inne zadania.

5. Dodatkowe formularze zamówień / Field Manager

Dzięki Dodatkowe formularze zamówień PrestaShop moduł, możesz dodać dodatkowe pola na stronie kasy bez dokonywania jakichkolwiek zmian w kodzie. Możesz dodać pole tekstowe umożliwiające klientom dodanie notatki związanej z zamówieniem, zaznaczenie pola wyboru i wiele innych niestandardowych pól.

6. Niestandardowe pola rejestracyjne

Niestandardowe pola rejestracji PrestaShop moduł umożliwia dostosowanie lub dodanie dodatkowych pól do strony rejestracji. Możesz włączyć sprawdzanie poprawności w polach niestandardowych, aby wyświetlić błąd, jeśli dane wejściowe są nieprawidłowe, i wykonać wiele innych dostosowań.

7. Kupon urodzinowy

Jednym z najlepszych sposobów, aby zadzwonić do klientów z powrotem do sklepu, aby zrobić zakupy, jest zaoferowanie im kodu kuponu, a nie ma lepszego dnia na telefon niż ich urodziny. Z Kupon urodzinowy PrestaShop moduł, możesz sprawić, że urodziny Twoich klientów będą wyjątkowe, dostarczając im ekskluzywny kod kuponu na zakupy. To nie tylko pomaga zatrzymać klienta, ale także poprawia jego lojalność. Z zaplecza można dokonać różnych dostosowań.

8. Page Maker

Kreator stron PrestaShop Moduł umożliwia właścicielom witryn tworzenie i dostosowywanie liczby N stron internetowych w witrynie bez dokonywania jakichkolwiek zmian w pliku kodu. Możesz wyświetlić wiele bloków, takich jak Bestsellery, Nowości, Promowane produkty na tej samej stronie. Zapewnia przyjazny dla SEO adres URL do nowo utworzonych stron internetowych.

9. Zaawansowany atrybut produktu

Dzięki Atrybut produktu PrestaShop Advance Właściciele stron mogą dodawać dodatkowe pola na stronie produktu. Możesz umieścić opcję pola wyboru, pole komentarza, opcję gwarancji i wiele więcej. Pozwala to poprawić komfort zakupów kupujących, a także sprawia, że ​​strona produktu jest przyjazna dla użytkownika.

10. Zaloguj się jako klient

Zaloguj się do PrestaShop jako klient Moduł pozwala administratorom sklepu zalogować się na konto klienta bez konieczności podawania hasła, aby uzyskać wgląd w to, czy klient zgłosi jakiś problem. Pomaga to rozwiązać problemy klientów w mgnieniu oka. W przypadku pytań lub pomocy dotyczących modułów prosimy o kontakt pod adresem support@knowband.com

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *