Ekscytujące wiadomości: Knowband OpenCart Google Shopping Connector jest teraz kompatybilny z Opencart v4.0.x!

Knowband OpenCart Google Shopping Connector Now Compatible with Opencart v4.0.x

Zakupy Google to jeden z najodpowiedniejszych rynków do prezentowania produktów szerokiemu gronu klientów. Kluczowym czynnikiem wyróżniającym zakupy w Google jest to, że Google nie pobiera żadnych opłat od sprzedawców za prezentowanie ich produktów w konsoli sprzedawcy. Jeśli jednak szukasz wyróżnienia swoich produktów, będziesz musiał uiścić niewielką opłatę na rzecz platformy.

Ponadto cieszymy się, że możemy podzielić się z Tobą ekscytującymi wiadomościami dotyczącymi Knowband Wtyczka OpenCart Google Shopping Connector! W Knowband dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, które ulepszą Twoją grę e-commerce. Z przyjemnością informujemy, że nasz Knowband OpenCart Google Shopping Connector jest teraz w pełni kompatybilny z wersjami Opencart v4.0.x. Oferując jeszcze większą moc i kontrolę nad integracją Zakupów Google w Twoim sklepie internetowym.

Osiągnięta bezproblemowa kompatybilność:

Nasz zespół programistów ciężko pracował iz radością informujemy, że udało nam się wypełnić lukę w kompatybilności między naszym Google Shopping Connector a najnowszymi wersjami Opencart, v4.0.x. To osiągnięcie odzwierciedla nasze zaangażowanie w oferowanie najnowszych osiągnięć i zapewnienie. Co więcej, możesz bezproblemowo zintegrować listy produktów z Zakupami Google, docierając do szerszej publiczności i zwiększając potencjał sprzedaży.

Ulepszone funkcje i korzyści:

Dzięki tej aktualizacji kompatybilności możesz nadal cieszyć się wszystkimi potężnymi funkcjami i zaletami Knowband Wtyczka OpenCart Google Shopping Feed Integration. Bezproblemowo synchronizuj dane produktów i zarządzaj plikami danych. Zaprezentuj swoją ofertę potencjalnym klientom korzystającym z Zakupów Google.

Jak uaktualnić:

Dla tych z Was, którzy już zaktualizowali swój sklep Opencart do wersji 4.0.x lub planują to zrobić, aktualizacja Knowband OpenCart Google Shopping Connector to pestka. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową lub wejść na swoje konto, aby pobrać najnowszą wersję łącznika. Nasz przyjazny dla użytkownika przewodnik instalacji przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku.

Funkcje oferowane przez Knowband Opencart Google Shopping Connector:

Funkcje oferowane przez Knowband Opencart Google Shopping Connector

 

Automatyczne aktualizacje:

Integracja Google Shopping Feed dla Opencart oferuje automatyczną synchronizację. Który dodatkowo aktualizuje Twój plik danych o Twoim koncie Google Merchant Center. Dzięki temu listy produktów w Zakupach Google są dokładne i aktualne.

Dostosowanie kanału:

Wtyczka umożliwia dostosowanie pliku produktowego poprzez wybór określonych produktów, kategorii, atrybutów i nie tylko. Pomaga to kontrolować, które produkty są wyświetlane w Zakupach Google na podstawie wybranych warunków z zaplecza.

Mapowanie kategorii:

Rozszerzenie Opencart Google Shopping Connector umożliwia mapowanie kategorii Twojego sklepu na kategorie Zakupów Google. Dzięki temu Twoje produkty będą wyświetlane w odpowiednich wyszukiwaniach i kategoriach w Zakupach Google.

Obsługa walut i języków:

Obsługa wielu walut i języków, dzięki czemu możesz dotrzeć do odbiorców na całym świecie w Zakupach Google. Co więcej, zwiększa to również użyteczność wtyczki dla globalnej bazy sprzedawców Opencart.

Wnioski:

Kompatybilność Knowband Rozszerzenie OpenCart Google Shopping Connector z Opencart v4.0.x otwiera nowe możliwości rozszerzenia zasięgu online i maksymalizacji potencjału sprzedaży. Cieszymy się, że możemy nadal wspierać Twoją przygodę z e-commerce potężnymi narzędziami i rozwiązaniami, które wzmocnią Twój sukces.�

Adrienne

We are professionals in the eCommerce industry, specializing in plugin development. With years of experience, We provide the best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also offer custom module development and customization services for websites and modules. Our team remains at the forefront of industry trends, delivering cutting-edge solutions to enhance eCommerce website functionality. With a customer-centric approach, our company is trusted partner for eCommerce plugin solutions.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *