How to get Facebook API Details from facebook developer's website

Jak uzyskać identyfikator aplikacji Facebook i szczegóły dotyczące aplikacji?

Ten samouczek ma na celu edukowanie czytelników o krokach zmierzających do uzyskania identyfikatora aplikacji Facebook i tajnej aplikacji z konsoli programistów Facebooka. Oto przewodnik krok po kroku, aby uzyskać szczegóły interfejsu API Facebooka. Dane te można wykorzystać do wielu celów oraz do kilku modułów i rozszerzeń. Na przykład używamy tych danych w naszym Społecznościowe moduły logowania dla PrestaShop, OpenCart i Magento skonfigurować Facebookowy login społecznościowy na tych platformach.

Kroki, aby uzyskać szczegóły interfejsu API Facebooka

Krok 1: Przede wszystkim musisz odwiedzić konsolę programisty Facebooka, ponieważ nie możesz wyodrębnić tych danych ze swojego zwykłego profilu na Facebooku.

A teraz idź do Witryna Facebook Developers.

Krok 2: Oto kroki, które należy wykonać na stronie internetowej programisty Facebooka.

Kliknij na Moje aplikacje -> Dodaj nową aplikację lub Dodaj nową aplikację. Wybierz stronę internetową i kontynuuj.

Krok 3: Wpisz nazwę swojej aplikacji i kliknij Utwórz nowy identyfikator aplikacji Facebookwybierz Kategoria aplikacji i kontynuuj.

Krok 4: Teraz kliknij Pomiń Szybki start.

Otrzymasz identyfikator aplikacji i sekret aplikacji (kliknij przycisk Pokaż).

Panel kontrolny interfejsu API serwisu Facebook

Krok 5: Teraz przejdź do Ustawienia z lewego menu.

Ustawienia

Krok 6: Kliknij przycisk Dodaj platformę i wybierz stronę internetową.

Krok 7: Wpisz swój Domena aplikacji i Adres strony internetowej. Podaj także swój kontaktowy adres e-mail (konieczne jest udostępnienie aplikacji na żywo).

Podstawowe ustawienia interfejsu API aplikacji

Krok 8: Kliknij Zapisz zmiany przycisk.

Krok 9: Teraz przejdź do Status i przegląd z menu po lewej stronie i włącz aplikację na żywo, przełączając przełącznik na tak. Upewnij się, że po nazwie aplikacji jest zielona kropka (Oznacza to, że aplikacja jest teraz aktywna).

społeczny loginizer

Krok 10: Teraz możesz użyć szczegółów API tej aplikacji, aby umożliwić Twoim klientom zalogowanie się do Twojego sklepu za pomocą konta Facebook. Możesz skopiować i wkleić te dane w module społecznościowym i rozszerzeniach, aby aktywować logowanie społecznościowe Facebook w swoim sklepie.

Jeśli korzystasz z naszego modułu Social Loginizer (PrestaShop, OpenCart i Magento), interfejs do konfiguracji szczegółów interfejsu wygląda tak, jak pokazano na poniższym obrazku.

Skonfiguruj społeczny loginizer

W ten sposób można łatwo uzyskać i skonfigurować szczegóły interfejsu API Facebooka bez żadnych kłopotów. Wyodrębnij te szczegóły dla swojego sklepu i użyj go w modułach logowania społecznościowego, aby poprawić konwersje rejestracyjne już dziś.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *