Jak uzyskać identyfikator aplikacji Facebook i szczegóły tajnej aplikacji?

Uzyskiwanie szczegółów interfejsu API Facebooka ze strony internetowej programisty Facebooka - Knowband

 

Ten samouczek ma na celu poinstruowanie czytelników, jak uzyskać identyfikator aplikacji Facebook i sekret aplikacji Facebook z konsoli programistów Facebooka. Oto przewodnik krok po kroku, jak uzyskać szczegółowe informacje o interfejsie API Facebooka. Szczegóły te można wykorzystać do wielu celów oraz w kilku modułach i rozszerzeniach. Na przykład używamy tych szczegółów w naszym Moduły logowania społecznościowego dla PrestaShop, OpenCart i Magento w celu skonfigurowania logowania społecznościowego na Facebooku na tych platformach.

Kroki, aby uzyskać szczegółowe informacje o interfejsie API Facebooka

Krok 1: Przede wszystkim musisz odwiedzić Konsolę programisty Facebooka, ponieważ nie możesz wyodrębnić tych danych ze swojego zwykłego profilu na Facebooku.

Więc teraz idź do Witryna dla programistów Facebooka.

Krok 2: Oto kroki, które musisz wykonać na stronie programisty Facebooka.

Kliknij na Moje aplikacje -> Dodaj nową aplikację lub przycisk Dodaj nową aplikację. Wybierz opcję Witryna internetowa i kontynuuj.

Krok 3: Wpisz nazwę swojej aplikacji i kliknij Utwórz nowy identyfikator aplikacji na Facebookuwybierz Kategoria aplikacji i kontynuuj.

Krok 4: Teraz kliknij Pomiń Szybki start.

Dostaniesz Aplikacja Facebook Identyfikator i sekret aplikacji (kliknij przycisk Pokaż).

Panel API Facebooka w witrynie programisty Facebooka

Krok 5: Teraz przejdź do Ustawienia z lewego menu.

Podstawowe ustawienia aplikacji w Konsoli programisty Facebooka

Krok 6: Kliknij przycisk Dodaj platformę i wybierz witrynę.

Krok 7: Wpisz swój Domena aplikacji i Adres strony internetowej. Podaj także swój adres e-mail kontaktowy (jest to konieczne, aby Twoja aplikacja działała).

Podstawowe ustawienia interfejsu API aplikacji w konsoli programisty Facebooka

Krok 8: Kliknij Zapisz zmiany przycisk.

Krok 9: Ostatnim krokiem jest uruchomienie aplikacji Facebook, którą niedawno zatwierdziłeś na Facebooku. Opcję Tryb aplikacji możesz zobaczyć w menu nagłówkowym konta programisty Facebooka.

Musisz jednak upewnić się, że wszystkie zaawansowane dostępy zostały wcześniej przyznane. Odwiedź Recenzje aplikacji >>Pozwolenia i funkcje i włącz dostęp potrzebny dla Twojego projektu.

Po włączeniu możesz uruchomić aplikację.

Uprawnienia do przeglądania aplikacji i funkcje Ustawienia w konsoli programisty Facebooka

Krok 10: Teraz możesz wykorzystać szczegóły API aplikacji, aby Twoi klienci mogli logować się do Twojego sklepu za pomocą konta na Facebooku. Możesz skopiować i wkleić te dane w module logowania społecznościowego i rozszerzeniach, aby aktywować logowanie społecznościowe Facebook w swoim sklepie.

Jeśli korzystasz z naszego modułu Social Loginizer (PrestaShop, OpenCart i Magento), interfejs umożliwiający konfigurację szczegółów API wygląda tak, jak pokazano na obrazku poniżej.

Skonfiguruj moduł logowania społecznościowego

W ten sposób możesz łatwo i bezproblemowo uzyskać i skonfigurować szczegóły interfejsu API Facebooka. Wyodrębnij te dane dla swojego własnego sklepu i użyj ich w modułach logowania społecznościowego, aby już dziś poprawić konwersje związane z rejestracją.

Knowband Blog- Simple Approaches to Boost your Sales using Facebook

Proste sposoby na zwiększenie sprzedaży za pomocą Facebooka

Odkryj proste sposoby na zwiększenie sprzedaży za pomocą Facebooka w Twoim sklepie Prestashop. Poznaj skuteczne strategie, takie jak sklepy na Facebooku, reklamy, albumy, kampanie i udostępnianie, aby zwiększyć zaangażowanie i konwersje.

Czytaj więcej

Lubiłem to? Te też Ci się spodobają

 

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *