Etykieta produktu Opencart | Rozszerzenie naklejki produktowej � Instrukcja obsługi


1.0 Wprowadzenie

Współcześni klienci mają bardzo krótki czas koncentracji. Innymi słowy, jeśli najeżdżają kursorem na witrynę eCommerce, administrator ma bardzo mniej czasu, aby przekazać im informacje i oferty w tym samym czasie. Nawet wiele rodzajów informacji pomaga klientom zrozumieć, czy produkt jest idealnie dopasowany do ich potrzeb, czy nie. Idąc za tym samym, zaprojektowaliśmy Rozszerzenie etykiety produktu Opencart dla handlowców Opencart eCommerce. Korzystając z rozszerzenia, administratorzy mogą dodawać responsywne naklejki na swoich witrynach sklepowych. Co więcej, administratorzy mogą nawet przesyłać naklejki i ustawiać wymiary i położenie naklejki w dogodny dla siebie sposób. Podobnie, jeśli chcesz poinformować swoich klientów o sprzedaży, ofertach, czasie dostawy i innych informacjach. Zapewniliśmy Ci ochronę dzięki rozszerzeniu etykiety produktu Knowband dla Opencart. Co więcej, rozszerzenie zawiera mnóstwo bogato załadowanych funkcji, które zapewnią ci pewność. Poznajmy niektóre z najbardziej wyróżnianych funkcji oferowanych przez wtyczkę do naklejek produktu Opencart.

1.1 Główne wyróżnione funkcje oferowane przez rozszerzenie etykiety produktu Knowband:

Wtyczka naklejki produktu Opencart jest wyposażona w mnóstwo niesamowitych funkcji. Nie tylko wtyczka jest konfigurowalna z zaplecza, ale także zapewnia wysokiej jakości wstępnie załadowane naklejki. Staraliśmy się ukryć niektóre z najbardziej brzmiących funkcji modułu naklejek produktu Opencart.

 • Administratorzy mogą zwiększyć swoje przychody, wyświetlając rabaty na produkty.
 • Administratorzy sklepu Opencart mogą wybrać strony, na których chcą wyświetlać naklejki produktów.
 • Na przykład administratorzy sklepu mogą wybrać opcje ze strony produktu, strony z listą produktów, strony wyszukiwania, strony głównej i wielu innych.
 • Administratorzy Opencart mogą włączać lub wykluczać określone produkty do wyglądu naklejki.
 • Za pomocą modułu Opencart Product Sticker administratorzy sklepu mogą dołączyć kategorie sklepów Opencart, w których chcą wyświetlać responsywne naklejki.
 • Wraz z wcześniej dostępnymi naklejkami, administratorzy mogą również załadować naklejki z własnej woli do modułu i sprawić, by pojawiły się w krótkim czasie na stronie sklepu.
 • Wtyczka Opencart Product Label zapewnia opcję wyświetlania naklejek w oparciu o dostępne stany magazynowe produktów.
 • Twórz dowolną liczbę etykiet w ciągu kilku kliknięć.
 • Administratorzy sklepu Opencart mogą zarządzać pozycjami naklejek na obrazach produktów bezpośrednio z zaplecza modułu.
 • Ponadto administratorzy mogą wybrać datę początkową i końcową dla poszczególnych naklejek.
 • Administratorzy mają możliwość wyboru między wszystkimi produktami, określonymi produktami i specjalnymi kategoriami wyglądu naklejki.

2.0 Podręcznik instalacji

Instalacja modułu etykiet produktów Opencart jest dość łatwa. Możesz po prostu zainstalować moduł, wykonując poniższe czynności. Po przejściu do zamówienia rozszerzenia etykiety produktu Knowband OpenCart, na końcu otrzymasz następujące pliki:

 • Spakowany plik—zawierający kod źródłowy rozszerzenia etykiety produktu OpenCart.
 • Instrukcja obsługi rozszerzenia etykiety produktu OpenCart.

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować rozszerzenie etykiety produktu OpenCart w sklepie OpenCart:

 1. W pierwszym kroku rozpakuj spakowany plik (to samo znajdziesz na moim koncie >> pliki do pobrania). Otrzymasz foldery, jak pokazano na poniższym obrazku:

zainstaluj rozszerzenie-etykiety-produktu-opencart

 1. Skopiuj wszystkie pliki i foldery z pliku zip w katalogu głównym konfiguracji OpenCart za pomocą menedżera FTP.
 2. Instalacja modułu etykiety produktu Opencart została zakończona i moduł jest teraz gotowy do konfiguracji.

Przejdź do Admin -> Menu główne -> Rozszerzenia, jak pokazano na poniższym obrazku:

opencart-product-label-module-installation-jest-wykonane

 1. Wybierz etykietę produktu według rozszerzenia Knowband z listy rozszerzeń i kliknij przycisk „Edytuj”.

Interfejs administratora 3.0 rozszerzenia etykiety produktu / naklejki OpenCart:

Moduł naklejek na produkty Opencart jest dostarczany z łatwym w zarządzaniu pulpitem administratora. Administratorzy mogą zarządzać każdą uncją swojego rozszerzenia za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Panel sterowania dla wszystkich niesamowitych funkcji jest zarządzany w kolejności szarlotki, aby zapewnić administratorom sklepu spokój. Omówmy po kolei konfigurację panelu administracyjnego Opencart Product Label Extension.

3.1 Ustawienia ogólne:

opencart-product-label-plugin-ogólne-ustawienia

W zakładce Ustawienia ogólne udostępniliśmy opcję włączania/wyłączania modułu.

Włącz / Wyłącz:

Administratorzy mogą włączać / wyłączać rozszerzenie za pomocą następującego przycisku.

3.2 Ustawienie naklejki:

Wtyczka Opencart Product Label-Sticker-Settings

W poniższej zakładce wtyczki Opencart Product Label udostępniliśmy opcje wyświetlania wszystkich dodanych naklejek. Administratorzy mogą wykonywać podstawowe operacje na naklejkach w zakładce ustawień naklejek.

Przycisk wyszukiwania naklejki:

Możesz wyszukać naklejkę według identyfikatora naklejki, nazwy naklejki lub warunku włączenia/wyłączenia w poniższej sekcji.

Usuń naklejkę:

Korzystając z następującej opcji, administratorzy mogą trwale usunąć naklejkę.

Edytuj etykietę:

Poniższa opcja służy do zarządzania konfiguracją naklejek. Klikając następującą opcję, administratorzy zostaną przekierowani na stronę ustawień naklejek.

3.2.1 Ustawienie naklejki:�Ogólne

Opencart Product Label Extension-sticker-setting-general

W poniższej zakładce omówiliśmy wszystkie ogólne ustawienia rozszerzenia etykiety produktu Opencart.

Włącz/wyłącz naklejkę:

Administrator może wybrać status wyglądu naklejki z tego przycisku, po prostu wybierając włączenie / wyłączenie przycisku.

Imię i nazwisko:

W poniższym polu tekstowym sprzedawcy sklepu Opencart mogą przypisać nazwę do naklejki.

Wybierz miejsce wyświetlania:

Ta konkretna sekcja została dodana, aby zapewnić opcje wyboru miejsca pojawienia się naklejki. Administratorzy mogą po prostu zaznaczyć pola, w których chcą wyświetlać naklejki z karty ustawień ogólnych. Na przykład, jeśli wybrałeś opcję strony produktu i strony głównej z tej sekcji. Dodana naklejka pojawi się tylko na stronie głównej i stronach produktów w interfejsie witryny.

3.2.2 Edytuj naklejkę:�Konfiguracja:

Zakładka edycji naklejki Opencart Product Label Extension pozwala administratorom sklepu skonfigurować fizyczny wygląd etykiety produktu.

opencart-product-label-extension-edit-sticker-configuration

Wybierz naklejkę:

Zapewniamy różne wstępnie załadowane naklejki wraz z wtyczką modułu naklejek produktów dla Opencart. Naciskając poniższy przycisk, możesz po prostu wybrać jedną z już dostępnych naklejek. Oprócz tego naklejki, które dodasz z modułu, pojawią się również w dalszej części.

Prześlij naklejkę:

Jeśli chcesz przesłać nową naklejkę ze swojego systemu, możesz po prostu wybrać przycisk przesyłania naklejki.

Wybierz typ rozmiaru naklejki:

W poniższym przycisku udostępniliśmy 2 opcje. Jeśli chcesz zarządzać rozmiarem naklejki na podstawie stałej (px.), Możesz kliknąć przycisk radiowy. Ponadto, jeśli chcesz skonfigurować rozmiar naklejki w oparciu o wartość procentową, zapewniamy również opcję procentową.

Wysokość i szerokość naklejki:

Za pomocą poniższego przycisku możesz zarządzać wysokością i szerokością etykiety produktu. Co więcej, możesz również zobaczyć podgląd na żywo wyglądu naklejki wraz ze zmianą rozmiaru. W obu przypadkach należy podać maksymalną wysokość i szerokość naklejki, tj. 300px dla stałego rozmiaru i 100% dla procentu.

Zmień obraz podglądu:

Za pomocą następującego przycisku administratorzy mogą wybrać nowy obraz podglądu do sprawdzenia wyglądu etykiet produktów.

Nieprzezroczystość:

W poniższej opcji możesz wybrać stopień krycia naklejki.

3.2.3 Edytuj naklejkę:�Warunek:

Zakładka stanu w zakładce konfiguracji naklejek służy do zarządzania stanem naklejek, które mają pojawiać się na froncie.

edytuj stan naklejki

Wybierz produkty:

W poniższym przycisku administratorzy mogą wybrać produkty, w których ma się pojawić naklejka.

Wyklucz produkty:

Jeśli nie chcesz wykluczać żadnego produktu z wybranego powyżej warunku, możesz wybrać opcję brak. Jeśli jednak planujesz ukryć jakiś konkretny produkt z wyżej wybranej grupy produktów. Możesz po prostu wybrać opcję wykluczenia produktów, jak pokazano na obrazku.

Wybierz wykluczone produkty:

Aby wykluczyć dowolny produkt, wystarczy wpisać nazwę produktu w poniższym polu tekstowym.

edytuj-warunek-naklejki-wybierz-wyklucz-produkty

Wybierz stan zapasów:

Ta konkretna sekcja pozwala administratorom wybrać wygląd naklejki na podstawie stanu zapasów produktów.

Wszystkie produkty:

Jeśli wybierzesz tę konkretną opcję, naklejka pojawi się na wszystkich produktach.

W magazynie:

Jeśli wybierzesz tę opcję, etykieta pojawi się tylko dla produktów znajdujących się w magazynie. Ponadto możesz również dodać minimalną ilość produktu, którą należy uwzględnić w przypadku naklejek.

Obecnie brak na stanie:

Wybierając następującą opcję, administratorzy mogą wyświetlać etykietę produktu tylko dla produktów niedostępnych.

Data widoczności:

Rozszerzenie etykiety produktu Opencart firmy Knowband zapewnia następującą opcję wyboru daty początkowej i końcowej naklejki. Możesz po prostu wybrać dowolną datę początkową i datę końcową widoczności naklejki.

4.0 Front End wtyczki Opencart Product Label:

Po dokonaniu zmian zgodnie z wygodą i zapisaniu danych z zaplecza modułu. Administratorzy sklepu Opencart mogą w mgnieniu oka sprawdzić podgląd wprowadzonych zmian. Ponadto rozszerzenie Opencart Product Sticker Extension umożliwia administratorom popisywanie się wysokiej jakości naklejkami na witrynach sklepowych. Poniżej znajduje się kilka przykładów przedniej części rozszerzenia naklejki produktu.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *