W jaki sposób sprzedawca może zoptymalizować swoją obecność na rynku Walmart?

Walmart

Walmart jest jedną z największych korporacji detalicznych. Liczby nie kłamią, a dane statystyczne z tego rynku zdecydowanie oferują pozytywny klimat dla e-sprzedawców. W roku 2017, globalna sprzedaż netto firmy wyniosła około X XUM miliarda USD. Firma do tej pory działa więcej niż sklepy 11000 na całym świecie.

Oczekuje się, że liczby te będą jeszcze większe w nadchodzących latach. Dlatego integracja sklepów eCommerce z Walmart.com jest koniecznością dla sprzedawców internetowych. Czy szukasz integracji swojego sklepu internetowego z rynkiem? Czy dowiadujesz się o technicznych aspektach związanych z tym samym? Już nie musisz się martwić. Rozszerzenie integracji Walmart może pomóc właścicielom e-commerce zintegrować ich sklep internetowy z Walmart.com.

Oprócz tego, rynek Walmart oferuje nawet pośrednikom trzecim możliwość sprzedaży swoich produktów na Walmart, nawet ich nie wymieniając. Właściciele marek mają możliwość bezpośredniej współpracy z Walmart w zakresie reklamy. Rynek Walmart to kolejny sposób na zwiększenie widoczności produktu. Sekcja Produkty sponsorowane znajduje się po lewej stronie stron wyników wyszukiwania. Za każdym razem, gdy użytkownik wprowadza słowo kluczowe w pasku wyszukiwania, reklamy generowane przez te same słowa kluczowe stają się dostępne w sekcji "Produkty sponsorowane". Kliknięcie tych reklam spowoduje przekierowanie użytkowników sklepu z witryny Walmart.com na witrynę innej firmy.

Obraz jest wart tysiąca słów

Ponieważ cały proces zakupu online nie zapewnia klientowi wyglądu i stylu produktu, ma sens praca nad grafiką wizualną. Cały cel wyróżnienia się, aby zmotywować klientów do wyboru produktu względem konkurencji ". Właśnie wtedy pojawia się visual merchandising.

Uporządkuj swoje produkty, aby zmaksymalizować ich widoczność. Ułatw klientom dostęp do nich. Białe tło z rynku Walmart stanowią bardzo zgrabny i profesjonalny interfejs dla sprzedawców, aby zoptymalizować wyświetlacz.

Integrator rynku Walmart zapewnia obrazy o wysokiej rozdzielczości i wymiar 3 produktów.

Szczegółowy Opis

Szczegółowy Opis

Najlepszym sposobem wyróżnienia się z tłumu, jeśli chodzi o zakupy online, jest dostarczenie klientom właściwych informacji. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego poprzez szczegółowe opisy produktów.

Klienci mają tendencję do szukania nazwy produktu. W związku z tym wskazane jest, aby sprzedawcy sprzedawali tytuły produktu elegancko. Rynek Walmart pozwala na użycie maksymalnie 200 znaków w tytule produktu, więc wykorzystaj go w pełni. Kluczowymi atrybutami tytułu są: marka, nazwa przedmiotu, styl, kolor, materiał i inne.

Specyfikacja produktu jest koniecznością. Uwzględnij wszystkie informacje, których szukają klienci.

Uwzględnij słowa kluczowe, długie słowa kluczowe i wyszukiwane hasła na stronie produktu. Ułatwi to wyższą pozycję produktów w SERP Google.

Skup się na budowaniu relacji z klientami

relacjami z klientami

Jest to coś, czego potrzebuje e-kupiec uczyć się od sklepu stacjonarnego. Zaangażuj swoich klientów i zwiększ wartość poprzez rozwój emocjonalnego związku. Podobnie jak każda inna firma lub marka, relacja z klientem jest kluczowym aspektem zapewniającym lojalność klientów. Niezależnie od tego, czy są jednorazowymi kupującymi, czy długoletnimi kupującymi, utrzymywanie relacji z klientami może pomóc Ci przetrwać w konkurencyjnym scenariuszu. Zapewnienie klientom płynnej transakcji online jest kluczowe. Oferuj przejrzyste zasady zwrotu / zwrotu pieniędzy. Rozwiązuj skutecznie swoje problemy i problemy. Skorzystaj z ich opinii, a praca nad negatywnymi opiniami może sprawić, że poczują się docenieni.

Idealna kategoryzacja

Idealna kategoryzacja

Stwórz dobre wrażenia zakupowe dla swoich klientów. Kategoryzacja produktów może pomóc im w znalezieniu pożądanego produktu. Zachowaj podobne produkty na tym samym wykazie, aby kupujący mogli wyświetlać wszystkie możliwe produkty bez konieczności dużo nawigacji. To ułatwia proces zakupu i prowadzi do wyższego współczynnika konwersji. Integrator Walmart Marketplace zapewnia ponad 24 różne kategorie. Umieść produkty w odpowiedniej kategorii, aby opisać atrybuty produktu. Staraj się unikać wybierania "innej kategorii". Im więcej atrybutów podasz, tym wyższy będzie ranking produktu na stronie wyszukiwania produktu.

Eksperymentuj z ekwipunkiem

Inwentarz

Nie trzymaj się konwencjonalnych sposobów sprzedaży. Eksperymentuj z asortymentem, który oferujesz na rynku Walmart. Kluczem do sukcesu na zatłoczonym rynku, takim jak Walmart, są duże ilości i niskie ceny. Atrakcyjnie zapakowane tanie przedmioty mogą pomóc Ci przyciągnąć uwagę docelowych odbiorców. Od czasu do czasu wprowadzaj nowe produkty. Śledź zachowania klientów, aby zobaczyć, jak szybko sprzedają. Zarządzaj starymi stosami. Spróbuj i sprawdź obszar bólów klientów. Inwentaryzacja oparta na okazjach może pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania, którego szukają.

Tablica wyników sprzedawcy

Karta Wyników Sprzedawcy w Centrum Sprzedawcy Walmart śledzi wydajność konta danego dostawcy. Ten wynik jest oparty na metodzie spełnienia i możliwościach dostawców. Utrzymuj swoją tablicę wyników i dostosuj oferowane usługi zgodnie z wynikiem.

Ostatnie słowa

Nawet jeśli pomijasz gigantów handlu elektronicznego, takich jak Amazon, eBay i inne, rynki takie jak Walmart i Jet.com oferuje wiele atrybutów które są niezbędne dla e-kupców. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić zachowanie klienta i skoordynować merchandising w celu znalezienia przewagi konkurencyjnej.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *