W jaki sposób karty podarunkowe są korzystne dla naszej firmy?

How Gift Cards Are Advantageous for your Business

Karta podarunkowa lub bon podarunkowy to karta z przedpłaconymi środkami, którą klient może wykorzystać do różnych zakupów w określonym sklepie. Są one często dystrybuowane przez handlowców w celu pielęgnowania lojalności klientów i promowania ich działalnościFizyczne karty podarunkowe wydawane w sklepie przez sprzedawcę to jedna z opcji, podobnie jak e-karty podarunkowe zakupione online. W dzisiejszych czasach wszyscy wykorzystują cyfrowe karty podarunkowe do różnych celów i są one bardzo popularnym trendem.

Karty podarunkowe eGift są dostępne do zakupu na firmowej stronie internetowej, a ich użycie odbywa się online lub fizycznie w sklepie. Bony podarunkowe to najprostszy i najbardziej praktyczny sposób włączania kart podarunkowych do oferty produktów dla firm eCommerce.

Znaczenie kart podarunkowych

Bony podarunkowe to jedna z najlepszych opcji, które Twoi klienci mogą podarować bliskiej im osobie. Bony podarunkowe mogą zwiększyć przychody Twojej firmy, zwłaszcza o każdej porze roku podczas wakacji. Są też stosowaną przez firmy strategią szybkiej sprzedaży. Niezależnie od tego, czy Twoja firma sprzedaje już karty podarunkowe, czy też potrzebujesz więcej informacji o tym, jak uwzględnić je w swoim asortymencie, możemy Ci pomóc. Dzięki strategii zarządzania kartami podarunkowymi możesz przekazać całą pracę niezawodnemu oprogramowaniu. Prowadzi to do wyeliminowania wszelkich obowiązków administracyjnych i możliwości popełnienia błędu ludzkiego. Każda ze stron zyskuje, więc wszyscy wygrywają. Są korzyści zarówno dla Twojej firmy, jak i dla odwiedzających.

Zalety kart podarunkowych

Zalety kart podarunkowych firmy knowband

�1.�Pozyskiwanie świeżych klientów

Możesz przyciągnąć nowych konsumentów, oferując im karty podarunkowe. Dzieje się tak, gdy Twoi stali klienci kupują karty podarunkowe dla swoich bliskich przyjaciół lub krewnych. Przyciąganie nowych klientów, którzy inaczej by nie odwiedzili Twojego sklepu, pomaga w poszerzaniu bazy klientów.

Darowizny w postaci kart podarunkowych na rzecz organizacji charytatywnych i udział w lokalnych akcjach zbierania funduszy to dodatkowe sposoby na rozwój firmy. Ponieważ odbiorcy prawdopodobnie wydadzą więcej pieniędzy w Twoim sklepie. Co więcej, nie tylko pomoże Ci to stać się właścicielem firmy, który dba o swoją społeczność i wspiera ją, ale także zwiększy sprzedaż.

2.�Zwiększanie rozpoznawalności marki

Kiedy odbiorcy otwierają swoje portfele, Karty upominkowe służyć jako wszechobecna reklama Twojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ mają nazwę, logo i przekaz Twojej firmy. Biorąc pod uwagę, że stanowią silną zachętę do odwiedzenia Twojego sklepu lub witryny, karty podarunkowe należą do najtańszych strategii marketingowych, jakie możesz wdrożyć. Nabywca bonu upominkowego reprezentuje również Twoją markę jako ambasador. Jest to sugestia dla odbiorcy, że kupił kartę.

cechy kart podarunkowych według pasma wiedzy

3.�Promowanie lojalności klientów

W szczególności firmy oferują swoim lojalnym użytkownikom bony podarunkowe w okresie świątecznym. Robią to, ponieważ karty podarunkowe są skuteczną strategią zwiększania lojalności konsumentów i przyciągania powtarzalnych transakcji. Na przykład, dostarczając bezpłatny bon podarunkowy o wartości 5 USD konsumentom, którzy kupują karty podarunkowe o wartości 50 USD, możesz zwiększyć lojalność.

Taki bonus nie tylko zdziała cuda, aby zachęcić klientów do wydawania większych pieniędzy i zwiększenia sprzedaży kart podarunkowych, ale także zdziała cuda, jeśli chodzi o przyciąganie zwrotów. Aby przyspieszyć powolną sprzedaż, zwłaszcza po świętach, możesz tymczasowo udostępnić dodatkowe bony upominkowe.

4. Przepływ gotówki jest lepszy

W przypadku bonów podarunkowych płatność jest zakończona od razu. Kiedy klient kupuje kartę podarunkową zamiast czekać na specjalną okazję, taką jak urodziny odbiorcy. Twoja firma odnotowałaby niższy całkowity koszt towarów, gdyby odbiorca nie wykorzystał karty podarunkowej lub po prostu wykorzystał część pozostałego salda. Opcja Płatność gotówką przy odbiorze jest nieobecny, a karty upominkowe nie są dostarczane firmie bez żadnej transakcji.

5. Promowanie korzystania ze strony internetowej

Promowanie korzystania ze strony internetowej

Wraz z pojawieniem się e-kart podarunkowych papierowe certyfikaty i plastikowe karty podarunkowe stopniowo stają się przestarzałe. Ludzie wolą online lub cyfrowe bony podarunkowe zamiast fizycznych kart podarunkowych ponieważ ich obsługa jest łatwa

Bony upominkowe można szybko kupić za pośrednictwem Twojej witryny, a następnie wysłać je e-mailem do odbiorcy, zamiast zapraszać kogoś do odwiedzenia Twojej firmy. Bony podarunkowe są łatwe w użyciu i można je wykorzystać w różnych sklepach i na stronach internetowych.

Oferują szereg udogodnień i mogą pomóc klientom uniknąć odwiedzania Twojego sklepu, zwłaszcza tym, którzy kupują prezenty na ostatnią chwilę. Wynika z tego zwiększony ruch na stronie.

świadectwo-menedżera-kart-podarunkowych

Na końcu

W tym artykule omawialiśmy korzyści płynące z kart podarunkowych dla Biznes eCommerce. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz takich funkcji i ich wdrożenia w swoim sklepie, a my Ci w tym pomożemy. Pomagamy również w niestandardowych rozwiązaniach zgodnie z wymaganiami firmy. Możemy omówić potrzeby w zakresie niestandardowych rozwiązań pod adresem support@knowband.com. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z naszymi modułami, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *