Różne zalety rynków internetowych

UPLOADING 1 / 1 – What-Are-the-Various-Advantages-of-The-Marketplaces.jpg ATTACHMENT DETAILS What-Are-the-Various-Advantages-of-The-Marketplaces

Ze względu na dynamiczny charakter rynku konieczne jest ciągłe ulepszanie i aktualizowanie plan marketingowy. Twoja marka może zyskać przewagę konkurencyjną, szukając sposobów na ulepszenie podejścia rynkowego. Najpopularniejszymi lokalizacjami dla dzisiejszych kupujących online są nadal sklepy internetowe, takie jak eBay, Etsy i wiele innych. Platformy handlowe online są obecnie używane przez około połowę firm amerykańskich i europejskich do sprzedaży swoich produktów.

Wykonanie właściwego rynek online decyzje mają kluczowe znaczenie dla marek na całym świecie. Aby upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce, wymieniliśmy 2 zalety dwóch rynków, aby ulepszyć podejście do rynku online.

Rynek eBay

eBay-marketplace-by-knowband

Jednym z najpopularniejszych rynków internetowych na świecie jest Rynek eBay dzięki ogromnej bazie użytkowników. Równoczesne prowadzenie firm eBay i sklepów internetowych może być wyzwaniem. Obsługa zamówień i zapasów w serwisie eBay Marketplace wymaga dużo czasu i wysiłku. Dla właścicieli firm e-commerce ta wtyczka eBay jest doskonałą opcją. Właściciele sklepów internetowych mogą łatwo łączyć je ze sklepami eBay za pomocą integracji eBay. Aby zarządzać zarówno swoim sklepem eBay, jak i działalnością offline, skorzystaj z integracji z eBay.

Oto korzyści płynące z korzystania z serwisu eBay:

knowband-ebay-marketplace-funkcje

Liczne aukcje zbiorcze przedmiotów

Podróż Ruta de la Plata w liczbach funkcja listy produktów masowych wtyczki eBay Integration jest bardzo korzystne. Administrator może również połączyć kategorię sklepu z kategorią eBay Marketplace. W eBay Marketplace nigdy nie zabraknie produktów klasy sklepowej w danej kategorii eBay. Ponadto możliwe jest połączenie jednej kategorii eBay z administratorem za pomocą kilku kursów.

Opis produktu Próbka

Aby odzwierciedlić obecność układu HTML, administrator sklepu może zastosować tę wtyczkę. Integrator API dla serwisu eBay współpracuje z układami HTML. Właściciele sklepów mogą łatwiej śledzić opisy produktów eBay za pomocą tej wtyczki.

Knowband-testimonial-ebay

Zwiększenie widoczności produktu

Subskrybując sklep eBay, więcej osób może zobaczyć Twoje rzeczy. Możesz przyciągnąć więcej klientów, będąc narażonym na większe tłumy. Sprzedaż dla sprzedawców, którzy przeszli na subskrypcje w sklepie eBay, znacznie wzrosła w tym okresie.

Utrzymywanie klientów

Kiedy zaopatrujesz swój sklep w wyjątkowe towary, ludzie będą do Ciebie wracać, ponieważ będą Cię pamiętać. Skontaktują się z tobą ponownie, gdy będą potrzebować tej rzeczy. Możesz z powodzeniem�poprawić obsługę klienta i obsługę, jeśli prowadzisz sklep eBay. Jednym z najważniejszych elementów wpływających na utrzymanie klienta jest doskonała obsługa klienta.

Rynek Etsy

Wykorzystanie Rynek Etsy jest niezbędny dla firm oferujących wyroby ręcznie robione, antyki i materiały kreatywne. Czwartą najpopularniejszą witryną eCommerce w USA jest Etsy. Mimo że ma ograniczoną bazę użytkowników, sprzedawcy korzystający z Etsy Marketplace mają kilka zalet.

etsy-marketplace-by-knowband

Aby sprzedawać towary, skutecznie zarządzać zapasami i przetwarzać zamówienia, Etsy oferuje sprzedawcom interfejsy API. Moduł Etsy Marketplace Integration wykorzystuje te interfejsy API, co eliminuje konieczność posiadania administratora sklepu. Etsy Marketplace nie jest wymagane w przypadku sprzedawców, którzy mają osobne oferty dla swoich produktów na każdej platformie. Twoje produkty muszą znajdować się tylko w Twoim sklepie, aby moduł integracji Etsy natychmiast umieścił je w Etsy Marketplace.

Oto zalety Etsy Marketplace:

Funkcje rynku Knowband etsy

Niewielkie lub żadne opłaty za wystawienie

Możesz uzyskać dostęp do różnych narzędzi i wiedzy społeczności sprzedawców, otwierając sklep Etsy, co jest bezpłatne. Kiedy ty Lista przedmiotów, obowiązuje niewielka opłata w wysokości 0.20 USD za aukcję. Otwarcie sklepu jest tańsze, ponieważ nie ma żadnych bieżących wydatków, w przeciwieństwie do innych możliwości. Za sfinalizowanie sprzedaży pobierana jest niewielka prowizja i standardowa opłata manipulacyjna. Aby wspierać sukces małych firm, Etsy zazwyczaj utrzymuje umiarkowane opłaty.

Informacje zwrotne Knowband-Etsy

Szeroka pula kupujących

Jedną z głównych zalet serwisu jest to, że jest on powszechnie znany. To pokazuje, że masz już rynek zbytu dla swoich produktów. W porównaniu z większymi witrynami handlu elektronicznego Etsy jest częściej odwiedzane przez klientów poszukujących autentycznych towarów. Etsy ma odrębne produkty, a nie produkt z wieloma porównywalnymi wpisami.

Jeśli Twoja firma podziela misję Etsy polegającą na oferowaniu klientom wyjątkowych, ręcznie robionych przedmiotów vintage, to jest to miejsce dla Ciebie. Pomaga to przyciągnąć odwiedzających, którzy aktualnie spędzają czas w witrynie.

Owijanie w górę

W tym artykule wyjaśniliśmy zalety dwóch rynków i dlaczego są one przydatne dla firm eCommerce. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com. Możesz również skontaktować się z nami w sprawie konkretnych rozwiązań dla Twojej firmy. Pomożemy Ci również dodać dodatkowe funkcjonalności do wtyczek. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz naszej pomocy w związku z jakimikolwiek wątpliwościami lub problemami związanymi z naszymi modułami.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *