start-on-demand-grocery-business

Jak rozpocząć działalność spożywczą na żądanie dzięki modułom Marketplace Knowband

Podczas gdy inne firmy ciężko walczą o przetrwanie w kryzysie COVID, internetowy biznes spożywczy kwitnie. Pandemia po raz pierwszy zainspirowała wielu klientów na całym świecie do kupowania artykułów spożywczych w Internecie. Sytuacja w innych krajach, takich jak Indie, Kanada, Włochy i Francja, nie jest inna. Platforma rynku spożywczego pomoże wielu małym sprzedawcom w sprzedaży artykułów spożywczych online. Epidemia przewiduje, że wizyty w sklepach żywności i artykułów spożywczych będą krytyczne zobacz właściwe strategie i plany marketingowe przed założeniem własnego sklepu spożywczego. Jak wyrzeźbić swoją niszę na rynku? Opracowaliśmy dwa moduły skupiające się na wygodzie i bezpieczeństwie klienta, które pomogą Ci stworzyć własny rynek spożywczy wielu dostawców. Zanim przejdziemy do modułów, zapoznajmy się z modelem biznesowym, którym się kieruje.

Wgląd w model biznesowy produktów spożywczych pochodzących od wielu dostawców

Model biznesowy sklepu spożywczego może być modelem zapasów lub modelem Marketplace. Ale dzięki rozszerzeniu rynku wielu dostawców możesz stworzyć model hybrydowy dla swojego rynku spożywczego. Model, w którym administrator i sprzedawca mogą sprzedawać swoje produkty i usługi, został ukuty jako model hybrydowy. Aby stworzyć rynek wielu dostawców, który przyniesie większy ruch, musisz zadbać o wygodę i wygodę użytkownika.

Przyciągaj dzięki kuszącemu interfejsowi użytkownika

Atrakcyjny interfejs użytkownika to najważniejsza część strony internetowej lub aplikacji stworzonej dla Multivendor Grocery Marketplace. Nie tylko atrakcyjny, ale powinien efektywnie zaprojektowane i całkowicie dostępne. Musisz zadbać o czas ładowania strony, zarządzanie wyświetlaniem kategorii produktów, bezpieczne i bezbłędne transakcje oraz przejrzystość.

Lokalizacja jest kluczowa

Jeśli chcesz rozpocząć hiperlokalny rynek spożywczy, użyj kombinacji Rozszerzenie rynku wielu dostawców i Rozszerzenie Hyperlocal Marketplace warto dodać. Rozszerzenie rynku wielu dostawców pomoże Tobie i sprzedawcy w zarządzaniu interfejsem administratora i sprzedawcy wraz z wyraźnym interfejsem użytkownika, podczas gdy moduł Hyperlocal Marketplace zapewni opcję wprowadzania lokalizacji. Lokalizacja i czas to dwa główne czynniki wpływające na hiperlokalny biznes spożywczy.

Uproszczona lista produktów

Aby odnieść sukces na rynku spożywczym dla wielu sprzedawców, energicznie potrzebny jest uproszczony wykaz produktów i system zarządzania zamówieniami. Znalezienie produktu nie powinno być trudne dla klientów. Przed uruchomieniem możesz zapytać o wymagania i typy produktów preferowanych przez ludzi. Można przeprowadzić ankietę online. Nawet Twoja strategia powinna skupiać się na tym, czego nie chcą Twoi klienci. Skoncentruj się na pozytywnych i negatywnych opiniach. Prowadź rejestr produktów spożywczych, których Twoi klienci nie lubili.

Wiele bramek płatności i dostawa na czas

Zaoferuj klientom kilka metod płatności na swoim rynku spożywczym dla wielu sprzedawców. Dodaj szybszą bramkę płatności, taką jak PayPal, Stripe itp., I pozwól klientom dokonywać płatności jednym kliknięciem. Unikaj korzystania z metody płatności, o której ludzie nie słyszeli, ponieważ wolą tylko niezawodne i bezpieczne bramy. W każdym biznesie na żądanie najważniejszym czynnikiem jest wysyłka, szczególnie w branży spożywczej. Dostarczanie na czas wysokiej jakości produktów spożywczych pomoże Ci przyciągnąć klientów. Bez względu na to, jak dobry jest Twój projekt aplikacji lub jak płynny jest proces płatności, stracisz całą grę, jeśli masz złą sieć dystrybucji.

Moduły, które pomogą Ci rozpocząć biznes spożywczy:

1.???? Create your Marketplace for Grocery business:

Moduł umożliwia stworzenie rynku wielu dostawców dla Twojej firmy spożywczej. Jest mobilny i kompatybilny z aplikacją mobilną. Obsługuje również moduł menedżera zwrotów.

Korzyści dla administratorów i sprzedawców z Marketplace

Łatwa rejestracja dostawcy: Rynek wielu dostawców umożliwia łatwą rejestrację sprzedawców zarówno z panelu administracyjnego, jak i z przodu platformy handlowej. Każdy właściciel małej lub dużej firmy spożywczej może zarejestrować się na Twoim rynku.

Łatwe monitorowanie i zarządzanie sprzedającym: Administrator i sprzedawca mogą śledzić zamówienia z poziomu interfejsu administratora i interfejsu sprzedawcy.

Obsługa prowizji: Administrator może łatwo definiować, edytować i zarządzać prowizją od towarów pobieraną przez dostawcę i prowizją za dostawę dla personelu dostawczego na platformie eCommerce dla sklepów spożywczych.

Łatwe zarządzanie kategoriami i produktami: Rynek wielu dostawców ma łatwą w obsłudze funkcję zarządzania kategoriami i produktami. Właściciel sklepu może sprawdzić dodany produkt i zezwolić sprzedawcy, czy może go sprzedać, czy nie.

Wszechstronne podejście: Wszystkie typy produktów są obsługiwane przez moduł rynku wielu dostawców. Możesz dodać wiele produktów w innej kategorii. Firma spożywcza oferująca kilka produktów przyciągnie klientów do Twojej witryny.

Śledź sklep spożywczy Zamówienia: Administrator może śledzić zamówienia sprzedawców, a sprzedawcy mogą śledzić zamówienia klientów.

Dodaj pola niestandardowe na stronie sprzedawcy: ?for seller profile, admin can show custom fields on seller front page?and make custom fields as many as required

Efektywne plany członkostwa dla sprzedawców spożywczych: Administrator może zezwolić sprzedawcom na wybór

O panelu sprzedawcy: Twój pulpit sprzedawcy na rynku spożywczym w module marketplace pomoże Ci monitorować postępy jako sprzedającego, utrzymywać doskonałą obsługę klienta i utrzymywać konto w dobrej kondycji. Wszyscy sprzedawcy mają dostęp do panelu standardów sprzedawcy.

Żądanie zapłaty transakcji: Sprzedawca może poprosić administratora o płatność. Administrator może automatycznie zaktualizować ustawienia płatności.

Sprzedawca może dodać niestandardowe metody wysyłki: Sprzedawca może dodać wiele niestandardowych metod wysyłki w celu dostawy produktu.

Śledź zarobki: ?Sprzedawca może śledzić zamówienia z poziomu pulpitu sprzedawcy i prowadzić rejestr zarobków.

Połącz konta społecznościowe: Połącz swój biznes spożywczy z różnymi kontami społecznościowymi, które pomogą Ci zwiększyć świadomość marki i lojalność klientów.

powiadomienia e-mailowe: Ta funkcja umożliwia administratorowi i sprzedawcy wysyłanie powiadomień e-mail o aktualizacjach zamówienia i innych parametrach.

Korzyści dla klienta:

Wiele możliwości wyboru od wielu dostawców:

Na rynku wielu dostawców klient ma wiele możliwości wyboru od wielu sprzedawców. Porównanie kosztów jest łatwiejsze, a konkurencja zawsze odgrywa ważną rolę w biznesie.

Opinia jest ważna:

Twoja wiarygodność dla Twojej marki zależy od dostawców wymienionych na Twoim rynku. Ale musisz się upewnić, że żaden z nich nie zrujnuje Twojej marki dzięki nieprofesjonalnym usługom. Twoim głównym celem powinno być posiadanie renomowanych dostawców na rynku. Aby to zrobić, musisz zebrać opinie klientów i podjąć odpowiednie działania. Wysoko sprawdzone produkty i dobre oceny będą preferowane przez wielu.

Łatwy zwrot / zwrot pieniędzy:

Sklep spożywczy należy do kategorii towarów szybko zużywających się, ale rynek powinien być przygotowany na nieoczekiwane sytuacje, w których klient będzie musiał zwrócić dowolny produkt. Moduł rynku wielu dostawców jest kompatybilny z modułem menedżera zwrotów i zwrotów dostępnym w sklepie Knowband. Konfigurowalny i zoptymalizowany moduł rynku może pomóc w rozpoczęciu nowego rynku spożywczego wielu dostawców. Szczegółowe informacje o module znajdziesz na naszej stronie produktowej. PrestaShop, OpenCart, Magento 2 sklepy.

2.???? Hyperlocal Marketplace:

Artykuły spożywcze powinny być dostarczane na czas, stąd pomysł na hiperlokalny biznes spożywczy. Moduł hyperlocal Marketplace jest dostępny dla sklepu PrestaShop. Pozwala administratorowi Dodaj lokalizację w którym właściciel chce obsługiwać rynek. Wszystkie funkcje Hyperlocal Marketplace są podobne do modułu Multi-Vendor Marketplace, ale ma kilka dodatkowych funkcji do obsługi dostawy na żądanie. Parametry czasu, lokalizacji geograficznej i odległości, które są głównymi wymaganiami dla firm z hiperlokalnego rynku spożywczego, są zintegrowane z tym modułem.

Określ promień rynku: Administrator może ustawić promień i odległość w dowolnym parametrze, w którym chce prowadzić działalność spożywczą. Załóżmy, że administrator ustawił promień 25 km, a wtedy będzie działał w dowolnym miejscu, ale nie dalej niż 25 km od odległości.

Klienci mogą wprowadzić lokalizację geograficzną: Podczas wyszukiwania produktu na ekranie klienta pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o podanie lokalizacji dostawy produktu.

Lokalizacja na żywo lub kod PIN: Istnieją dwa sposoby, w jakie klient może wybrać swoją lokalizację, może przejść do lokalizacji na żywo lub wprowadzić kod PIN. Teraz na rynku będą wyświetlane produkty od sprzedawców dostarczających w tej lokalizacji.

Wiele metod wysyłki dla wielu lokalizacji dostawy Pozwala sprzedawcy zapewnić różne sposoby dostawy dla każdej lokalizacji. Mogą wybrać lokalizację dostawy poprzez dodanie kodu PIN lub zgodnie ze szczegółami regionu / obszaru.

Koszty dostawy: Sprzedawca może pobierać opłaty za dostawę według wagi lub odległości. Można go dostosować z poziomu pulpitu sprzedawcy.

Administrator może przejrzeć lokalizację: Administrator może przeglądać lokalizacje wprowadzone przez sprzedawców i je zatwierdzać. Aby szczegółowo zrozumieć moduł oraz jego funkcje i korzyści dla klienta, sprzedawcy i administratora, możesz odwiedzić naszą stronę produktu tutaj.

Owijanie w górę

Zmaksymalizuj wydajność rynku wielu dostawców dzięki takim technologiom, jak automatyzacja, elastyczność organizacyjna i łączenie zasobów w trakcie i po pandemii. Rynek spożywczy będzie miał ogromny zasięg do 2025 roku. Nawet podczas pandemii i po niej, rynek spożywczy kwitnie na całym świecie. To właściwy moment, aby rozpocząć sprzedaż wielu sprzedawców lub dostawę artykułów spożywczych. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w skonfigurowaniu rynku dla swojego sklepu spożywczego lub jakiejkolwiek innej branży, nasz zespół obsługi klienta jest gotowy do pomocy w Twojej nowej podróży. Możesz odwiedzić Sklep Knowband lub napisz do nas na support@knowband.com

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *