Czy zdajesz sobie sprawę z zalet używania logowania społecznościowego w e-commerce?

are-you-aware-of-the-advantages-of

Przyciski Social Logins w witrynach eCommerce mogą oferować sprzedawcom wiele możliwości, jeśli zostaną odpowiednio użyte. Co więcej, logowanie społecznościowe jest postrzegane jako wymagane rozwiązanie rejestracyjne przez 77% użytkowników. Według badań, grupy wiekowe 18-25 lat (38 procent) i 25-35 lat (33 procent) są najbardziej skłonne do korzystania z logowania społecznościowego.

Przyciski logowania społecznościowego mają wiele zalet, jedną z nich jest łatwe logowanie oraz zwiększenie retencji i odwiedzin konsumentów. Na tym blogu porozmawiamy o kolejnym potencjale przycisków logowania społecznościowego w eCommerce.

Zalety korzystania z loginów społecznościowych w eCommerce, które musisz znać

 • Klienci zyskują szerokie możliwości logowania

Jeśli firma nie zawiera opcji logowania społecznościowego, klienci muszą ręcznie zarejestrować konto i zalogować się, aby dokonywać zakupów w witrynie. A co z używaniem loginów społecznościowych? Klienci mogą wybierać i logować się za pomocą sieci społecznościowych, z którymi są już przyzwyczajeni. Czy nie jest prawdą, że posiadanie wielu opcji jest lepsze niż ich brak?

 • Łatwo zapamiętuj hasła i uprość autoryzację

Jedną z najważniejszych zalet logowania społecznościowego jest to, że eliminuje potrzebę zapamiętywania haseł. Klientów irytuje konieczność tworzenia nowego konta i hasła za każdym razem, gdy logują się do innej witryny. Jednak zapamiętanie wszystkich haseł do wszystkich kont na tych stronach jest znacznie trudniejsze.

Według ankiety 86% użytkowników waha się przed utworzeniem nowego konta tylko dlatego, że nie chcą pamiętać więcej haseł.

 • Zwiększ liczbę potencjalnych użytkowników

Ta funkcja jest najlepsza dla klientów, którzy rezygnują z zakupu tylko dlatego, że mają problemy z utworzeniem konta lub dlatego, że są leniwi i uważają, że procesy tworzenia konta są męczące. W rezultacie łatwe tworzenie kont za pomocą logowania społecznościowego pomaga firmom w powiększaniu ich potencjalnej bazy klientów poprzez zwiększanie liczby klientów, którzy tworzą konta.

 • Dokładność zbierania danych

Zakładając konta na stronach internetowych, wiele osób podaje fałszywe dane osobowe. Zwykle po prostu tworzą konto, aby dokonać zakupu, ponieważ nie oczekują zwrotu. Utrudnia to firmie gromadzenie danych i ocenę klientów. Trudniej jest również kontaktować się z klientami lub wysyłać e-maile w celu powiadomienia i wprowadzenia produktów w przyszłości.

Jednak podczas meldowania się za pomocą logowania społecznościowego sytuacja jest inna; wszystkie dane osobowe klienta są dokładne. Firma będzie wtedy w stanie poradzić sobie z wyżej wymienioną trudnością, a także mieć wiarygodne źródło danych o klientach.

Dodatek Prestashop Social Loginizer

Dodatek Prestashop Social Loginizer to jeden z najbardziej przydatnych modułów dla właścicieli sklepów Prestashop, którzy chcą poprawić komfort użytkowania swojego sklepu. Co więcej, addon skutkuje wyższą sprzedażą i konwersją.

Loginy społecznościowe

Kluczowe zalety dodatku Prestashop Social Loginizer:

 • Właściciele sklepów otrzymują prosty w obsłudze interfejs
 • Proces rejestracji i logowania staje się prosty.
 • Sprzedawcy sklepów otrzymują spersonalizowany i przyjazny dla urządzeń mobilnych projekt.
 • 14 różnych możliwości logowania społecznościowego z konfiguracją ustawień.
 • Oferuje zarówno tworzenie, jak i śledzenie raportów.

Logowanie społecznościowe do Opencart

Instalacja Logowanie społecznościowe do Opencart oferuje łatwe leady dla Twojej firmy które można wykorzystać do ponownego targetowania, a także remarketingu, aby zwiększyć sprzedaż online. Ponadto wtyczka umożliwia odwiedzającym logowanie się za pomocą sieci społecznościowych. Pozwalają one nawet na szybki i szybki dostęp do Twojej witryny. Ten dodatek zmniejsza nawet współczynnik porzucania koszyków w sklepach internetowych.

Loginy społecznościowe

Kluczowe cechy logowania społecznościowego dla Opencart:

 • Jeśli administrator sklepu zezwala klientom, może zalogować się za pomocą opcji logowania społecznościowego.
 • Za pomocą wtyczki sprzedawcy mogą łatwo skonfigurować Facebooka, Google i Twittera oraz osiem innych opcji logowania społecznościowego.
 • Zwiększa rejestracje sklepów eCommerce.
 • Wiele sklepów jest obsługiwanych przez wtyczkę OpenCart Twitter Login.
 • Kompatybilny z różnymi motywami.

Logowanie społecznościowe Magento

Magento Social Loginizer poprawia komfort użytkowania ich sklepu, dlatego jest świetny dla sprzedawców sklepowych. Ponadto wtyczka pomaga w poprawie sprzedaży, a także konwersji.

Logowanie Społecznej

Kluczowe zalety Magento Social Loginizer:

 • Wtyczka oferuje łatwy interfejs.
 • Wtyczka zapewnia łatwą rejestrację, a także proces logowania.
 • Zapewnij projekt przyjazny dla urządzeń mobilnych, a także dostosowany.
 • Każdy z ustawieniami konfiguracji oferuje 15 różnych opcji logowania społecznościowego.
 • Oferuje funkcję tworzenia i śledzenia raportów.

Logowanie społecznościowe Magento (12 w 1)

Logowanie społecznościowe Magento (12 w 1) jest popularnym i korzystną metodą logowania/rejestracji w dzisiejszych czasach jest logowanie społecznościowe. Dodatek zwiększa zaangażowanie użytkowników online, umożliwiając użytkownikom dołączanie/logowanie się bez konieczności tworzenia konta. Dzięki temu dodatkowi klienci nie muszą wypełniać żmudnego formularza. Co więcej, administrator sklepu może się łatwo i szybko zalogować, integrując serwisy społecznościowe bez skomplikowanej implementacji.

Loginy społecznościowe

Jeśli użytkownicy mają już konta w mediach społecznościowych na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie i wielu innych sieciach, mogą się natychmiast zarejestrować za pomocą tego rozszerzenia Magento 2 Social Media Login.

Kluczowe cechy rozszerzenia Magento 2 Social Media Login:

 • Zapewnia użytkownikom online prosty mechanizm logowania/rejestracji.
 • Umożliwia wybór spośród 12 opcji logowania społecznościowego, z których każdy ma własny zestaw opcji, które można dostosować.
 • Zezwolenie na generowanie i śledzenie raportów logowania/rejestracji w serwisach społecznościowych.
 • Umożliwia dostosowywanie i stylizowanie stylu i działania przycisków logowania/rejestracji w serwisach społecznościowych.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, napisz do nas na adres support@knowband.com.

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma as a writer likes to cater to different genres. She even enjoys doing fashion illustrations and reading books with a cup of coffee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *