5 najlepszych bramek płatności dla Twojego sklepu eCommerce

Top 5 Payment Gateways for your eCommerce Store

Wcześniej ludzie trochę się wahali, gdy płacili online, zwłaszcza podczas dokonywania dużych transakcji. Ale z biegiem czasu ludzie zaczęli mieć zwyczaj dokonywania płatności online. wiele opcji płatności. Dlatego integracja najlepszej bramki płatniczej z platformą eCommerce staje się istotna dla zwiększenia sprzedaży.

Co to jest bramka płatności?

Bramka płatnicza to usługa handlowa, która autoryzuje przetwarzanie kart kredytowych lub innych płatności bezpośrednich dla firm handlu elektronicznego. Innymi słowy, można powiedzieć, że bramka płatności działa jako pośrednik między procesorem płatności a sklepem eCommerce. Bramka płatnicza sprawia, że ​​przetwarzanie płatności jest bezpieczne i bezproblemowe.

Bramy płatności do wyboru dla Twojej firmy eCommerce

Istnieje wiele bramek płatniczych, które zapewniają płynną transakcję między witryną a procesorem płatności. Wybierając jeden dla swojej firmy, upewnij się, że spełnia on wymagania biznesowe. Nie zapomnij przeczytać jego recenzji lub opinii. W tym artykule sporządziłem listę 5 najlepszych bramek płatniczych, które naszym zdaniem będą odpowiadać Twoim potrzebom.

Uwaga: Wybór należy wyłącznie do autora. Możesz znaleźć inne bramki płatności na innych blogach i artykułach.

1. PayPal

Założony w grudniu 1998 r., Choć uruchomiony w listopadzie 1999 r., PayPal jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych bramek płatniczych, akceptującą zarówno płatności kartą debetową, jak i kredytową. Według raportów, od pierwszego kwartału 2020 roku na całym świecie było 325 milionów aktywnych kont PayPal Statista. Jest bezpłatny dla konsumentów, podczas gdy sprzedawcy eCommerce muszą uiścić niewielką opłatę przejściową, aby akceptować płatności za pośrednictwem PayPal, prawie 3% za transakcję bez żadnych miesięcznych opłat. Ponadto PayPal nie wymaga żadnych kosztów konfiguracji ani opłat za bramę. Niektóre z najlepszych marek korzystających z tej bramki płatności to Disney i Adidas.

2. Authorize.net

Rozpoczęty w 1996, Authorize.net jest również jedną z szeroko używanych bramek płatności eCommerce, przy czym znaczna część jego bazy użytkowników (podobno 83% klientów) pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Ponad 40,000 25 sprzedawców eCommerce korzysta z bramki płatności Authorize.net, która umożliwia im przyjmowanie płatności kartą kredytową i elektronicznymi czekami. Firma pobiera miesięczną opłatę w wysokości 2.9 USD oraz 0.3% plus XNUMX USD za każdą opłatę transakcyjną.

3. 2 Sprawdź

2Checkout rozpoczęła się oficjalnie w 2006 roku. Od start-upów po popularne marki, ponad 17,000 180 firm korzysta z tej bramki płatniczej, która oferuje swoje usługi w ponad 2 krajach. XNUMXCheckout umożliwia sprzedawcom akceptowanie płatności online za pomocą kart debetowych, kart kredytowych i PayPal. Jego opłata manipulacyjna jest podobna do opłaty za Autorize.net i nie wymaga żadnych opłat konfiguracyjnych ani miesięcznych. Jest to wielojęzyczna usługa przetwarzania płatności online obsługująca wiele walut.

4. naszywka

Z siedzibą w San Francisco w Kalifornii, Naszywka to jedna z najlepszych bramek płatności eCommerce, założona w 2010 roku. Udostępnia interfejsy API, których twórcy stron internetowych mogą używać do integracji przetwarzania płatności ze stronami internetowymi i aplikacjami mobilnymi. Nie musisz być ekspertem od kodowania, aby go używać; możesz zacząć w ciągu kilku minut. Miliony firm w ponad 120 krajach używają Stripe do zarządzania płatnościami na swoich stronach internetowych. Opłata manipulacyjna dla Stripe wynosi 2.9% + 0.3 USD za transakcję krajową. Niektóre z najlepszych marek używających Stripe to Shopify, Microsoft i Shopify.

5. SecurePay

Założona w 1999, SecurePay to mobilna bramka płatności, która akceptuje wiele form płatności i została zaprojektowana w celu bezpiecznego przetwarzania, przesyłania i przechowywania danych dotyczących kart płatniczych. Prawie 23.5 miliona transakcji jest przeprowadzanych za pomocą SecurePay rocznie, a ponad 8500 sprzedawców eCommerce korzysta z tej bramy płatności na swojej stronie internetowej. SecurePay pobiera 0.25-1% + 0.25 USD za każdą opłatę transakcyjną. Niektóre z innych popularnych bramek płatności eCommerce to Braintree, PayU, FirstData, Płatności Amazon, Skrillitp. Otrzymujemy znaczny ruch z krajów europejskich, takich jak Francja, Hiszpania, Włochy i Polska. Dlatego sporządziliśmy również listę najlepszych bramek płatniczych obsługiwanych w tych krajach. Sprawdź je-

Najlepsze bramki płatnicze we Francji

 1. Braintree
 2. Authorize.net
 3. 2Checkout
 4. Skrill
 5. Naszywka
 6. PayPal
 7. Amazon Pay
 8. PAYMILL

Najlepsze bramki płatnicze w Hiszpanii

 1. Naszywka
 2. Braintree
 3. Authorize.net
 4. 2Checkout
 5. PAYMILL
 6. WorldPay (bezpośrednie)
 7. PayLane
 8. BlueSnap

Najlepsze bramki płatnicze we Włoszech

 1. GestPay
 2. 2Checkout
 3. Authrorize.net
 4. Braintree
 5. PAYMILL
 6. Skrill
 7. WorldPay
 8. AlliedWallet

Najlepsze bramki płatnicze w Polsce

 1. PayLane
 2. DotPay
 3. PaybyNet
 4. PayU
 5. PayPal
 6. Tap2Pay
 7. Przelewy24

Zintegruj wiele bramek płatności w swojej aplikacji mobilnej dzięki naszemu narzędziu do tworzenia aplikacji mobilnych

W Knowband zapewniamy budowniczy aplikacji mobilnych moduł dla wielu platform eCommerce, takich jak PrestaShop, OpenCart, Magento, Magento 2 i WooCommerce, który obsługuje szeroką gamę bramek płatniczych. Kreator aplikacji mobilnych to bogaty w funkcje moduł, który umożliwia wygodne i bogate zakupy użytkownikom mobilnym. Możesz również zapoznać się z naszą Moduł kasowania jednej strony który oferuje wsparcie dla prawie wszystkich głównych bram płatniczych.

Final Thoughts

Zanim wybierzesz bramkę płatności dla swojej witryny eCommerce, weź pod uwagę kilka czynników, takich jak opłata za przejście (czy mieści się w Twoim budżecie, czy nie), wsparcie międzynarodowe (wiele języków i walut), różne formy płatności akceptują, itp. Podejmij ostateczną decyzję, biorąc pod uwagę każdy czynnik, który idealnie pasuje do Twoich wymagań.

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *