Zautomatyzuj listę produktów i zarządzaj zamówieniami w serwisie eBay Marketplace dzięki rozwiązaniom integracyjnym Knowband

Automatyzuj listę produktów i zarządzaj zamówieniami w serwisie eBay Marketplace za pomocą wtyczek integracyjnych Knowband

Dla osób prowadzących firmę e-commerce każdego dnia pojawiają się małe wyzwania. Co gorsza, jeśli chcesz, aby Twoja organizacja odniosła sukces, istnieje większe, grożące ryzyko, któremu będziesz musiał natychmiast przeciwdziałać. Te egzystencjalne wyzwania mogą wynikać z towarów, klientów, aplikacji, a nawet z ogólnej strategii sprzedaży. Na szczęście, jeśli masz wyzwanie, mamy rozwiązanie, które sobie z nim poradzi. Jest wiele oprogramowanie do integracji z rynkiem dostępne, które automatyzują listę produktów i pomagają zarządzać zamówieniami na głównych platformach eCommerce, takich jak eBay, Etsy, Walmart itp.

Czym jest integracja z rynkiem?

Wtyczka integrująca Knowbands z rynkiem eBay do zmiany kształtu sprzedaży wielokanałowej

Integracja marketplace to integracja popularnego, dobrze rozwiniętego sklepu internetowego – który już istnieje. Rynki te pomagają przedstawić markę eCommerce szerszemu gronu odbiorców, ponieważ są już szeroko skoncentrowane na konsumentach.

Wielokanałowość to jeden z najłatwiejszych sposobów dotarcia do szerokiego spektrum klientów kupujących online. Jedną z takich platform, która może pomóc sprzedawcom internetowym w zwiększeniu zasięgu, jest rynek internetowy. W obliczu pojawiającej się technologii i zmieniających się zachowań konsumentów sprzedaż towarów za pośrednictwem tych wspólnych kanałów jest ważna dla wszystkich sprzedawców. Integracja z Marketplace zapewnia sprzedawcom następujące korzyści:

  1. Bezproblemowa lista produktów proces z funkcją przesyłania zbiorczego
  2. Mapowanie atrybutów i kategorii sklepu z odpowiednimi atrybutami i kategoriami rynku
  3. Połączenia efektywne zarządzanie zapasami produktów
  4. Efektywne zarządzanie zamówieniami na rynku i nie tylko…

KnowBand oferuje integrację z rynkiem eBay dla platform PrestaShop, OpenCart i Magento:

Sprzedajesz już w swoim sklepie eCommerce? Jeśli tak, to dlaczego nie rozszerzyć! Jeśli chcesz „rozszerzać się” i zacząć sprzedawać na rynku eBay, zarządzanie zamówieniami i wystawianie produktów na dwóch różnych platformach będzie żmudne, co może skłonić Cię do zastanowienia się dwa razy przed rozpoczęciem. Integratorzy Marketplace ratują życie! The Integracja z rynkiem eBay moduł opracowany przez KnowBand to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych dla popularnych platform eCommerce Prestashop, Opencart, Magento i Shopify. Ta inteligentna integracja może pomóc sprzedawcom w krótkim czasie rozpocząć sprzedaż w serwisie eBay Marketplace.

Udogodnienia oferowane przez łącznik eBay Marketplace firmy KnowBand

Udogodnienia oferowane przez łącznik eBay Marketplace firmy KnowBand

Moduł integracji eBay Marketplace umożliwia administratorowi sklepu zarządzanie listami produktów i zapasami w serwisie eBay Marketplace bezpośrednio z jego strony internetowej (PrestaShop, OpenCart, Magento). Ta wtyczka to inteligentny sposób na zaoszczędzenie czasu i zarządzanie produktami PrestaShop i eBay w Twoim sklepie internetowym.

Katalog produktów

Łatwa i szybka lista produktów pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wysiłek.

Integracja sklepu, która działa

Zintegruj swój sklep niezależnie od kraju czy regionu, w którym działa.

Przesyłanie na podstawie Twojego profilu

Synchronizacja cech i kategorii produktów na rynku w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie zamówieniami

Z łatwością śledź i zarządzaj szczegółami zamówień.

Regulamin płatności i wysyłki

Ostrożnie podchodź do płatności i wysyłki zamówienia.

Aktualizowanie zapasów

Za pomocą kilku kliknięć myszką możesz mieć oko na stany magazynowe produktów.

Panel dla Sprzedawcy

Z poziomu zaplecza możesz zarządzać swoim profilem, zapasami i zamówieniami.

Zwróć uwagę na błąd

Sprawdź, czy nie wystąpiły żadne problemy podczas procesu tworzenia listy produktów.

Interfejs, który jest prosty w obsłudze

Przyjazny dla użytkownika interfejs zapewniający płynny handel internetowy.

Jakie korzyści sprzedawcy odnieśli dzięki integracji z rynkiem eBay:

  • Za pomocą kilku kliknięć możesz utworzyć zbiorczą listę produktów.
  • Aby wystawić produkty w serwisie eBay Marketplace, potrzebujesz zautomatyzowanego rozwiązania.
  • Umożliwia zarządzanie zapasami w serwisie eBay Marketplace z poziomu sklepu PrestaShop.
  • Umożliwia przetwarzanie zamówień eBay ze sklepu PrestaShop.
  • Skutecznie zarządzaj cenami w serwisie eBay Marketplace.
  • Możesz z łatwością wystawiać swoje rzeczy w kilku witrynach eBay.

Jak sprzedawać produkty PrestaShop na rynku eBay?

Knowband's-ebay-marketplace-integracja-dla-prestashop

Będąc właścicielem sklepu PrestaShop, musisz raz wystawiać wszystkie swoje produkty i zarządzać zamówieniami w sklepie. Teraz możesz wystawiać te produkty także w serwisie eBay. The Moduł integracji PrestaShop eBay Marketplace automatyzuje proces wystawiania listy produktów. W sklepie PrestaShop możesz śledzić zamówienia i zarządzać nimi przy minimalnym wysiłku. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi łatwo jest regulować swój profil, zapasy i zamówienia. Z Twojego profilu możliwa jest synchronizacja atrybutów i kategorii produktów w czasie rzeczywistym na rynku. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, możesz obsługiwać i integrować swój sklep w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca.

Integracja OpenCarte z Marketplace w celu sprzedaży produktów OpenCart w serwisie eBay

Integracja z OpenCart ebay Marketplace w celu sprzedaży produktów OpenCart w serwisie eBay przez Knowband

Teraz możesz łatwo sprzedawać bezpośrednio w serwisie eBay ze swojego sklepu eCommerce OpenCart. The Moduł integracji OpenCart eBay Marketplace integruje Twój sklep OpenCart z profilem rynku eBay. Z jednego miejsca możesz zarządzać wszystkimi swoimi zapasami, listami produktów i zamówieniami na obu platformach. Zmniejsza to wszystkie Twoje wysiłki. Wszystkie dane, takie jak atrybuty produktów, kategorie, metody płatności i wysyłki, zamówienia itp., będą synchronizowane w czasie rzeczywistym.

Jak Klienci reagują na jego funkcje i usługi Knowband

Klienci reagują na jego funkcje i usługi Knowband

Jak sprzedawać produkty Magento na eBay Marketplace?

sprzedawaj produkty Magento na eBay Marketplace za pomocą modułu integracji eBay Marketplace Knowband dla Magento

W przypadku platformy Magento możesz synchronizować i integrować swój sklep Magento z eBay Marketplace za pomocą Moduł integracji Magento eBay Marketplace. Moduł ten umożliwia zarządzanie obydwoma profilami ze sklepu Magento. Możesz łatwo zarządzać zapasami; obsługiwać zamówienia, listy produktów i wszystkie inne funkcje, które można obsłużyć z poziomu samego sklepu Magento i zostaną automatycznie odzwierciedlone w Twoim profilu w serwisie eBay Marketplace.

Wnioski

Teraz sprzedawaj bez wysiłku na różnych rynkach eCommerce i przenieś swoją firmę na różne wyżyny. Knowband opracował kilka modułów i rozszerzeń dla wszystkich głównych platform eCommerce. KnowBand zapewnia najlepszą cenę za tę wtyczkę integracyjną i dodatkowo bezpłatną usługę przez 3 miesiące. Integrator rynku eBay, Integrator rynku eBay Prestashop, Integrator rynku eBay Opencart i Integrator rynku Shopify eBay są dostępne pod adresem KnowBand sklep. Wybierz odpowiedni moduł integratora dla swojego sklepu.

Wsparcie: Napisz do nas na adres support@knowband.com

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *