Zbuduj lekką aplikację PWA dla swojego sklepu PrestaShop | Korzyści i porady?

PWA-app-development

Lekkie aplikacje są potrzebne prawie każdej branży, zwłaszcza e-commerce; bez względu na to, czy są one uznaną organizacją czy startupem. Bez względu na dane demograficzne konsumentów / odbiorców, których są celem, lekkie aplikacje są boomem. W tym artykule skupiono się głównie na tworzeniu aplikacji mobilnej PrestaShop PWA, a także na zapoznaniu się z większymi zaletami progresywnych aplikacji internetowych. Musisz zdawać sobie sprawę z podstawowej natury lekkiej aplikacji, która zużywa mniej miejsca na urządzeniach użytkowników aplikacji bez uszczerbku dla jakości i funkcjonalności aplikacji. Ponadto lekkie aplikacje ładują zawartość szybciej i generalnie wykonują wszystkie zadania szybciej, w porównaniu z aplikacjami natywnymi. Te dwa czynniki pomagają lekkim aplikacjom rozwijać się nawet w obszarach, które nie mają bardzo szybkiego połączenia z Internetem. Progresywne aplikacje internetowe lub PWA są doskonałym rozwiązaniem. PWA są nie tylko szybsze i zajmują mniej miejsca, ale także oferują szerszy zakres korzyści zarówno właścicielom sklepów, jak i użytkownikom aplikacji. Posiadanie PrestaShop PWA (aplikacja internetowa) może zdziałać cuda dla firmy. A zbudowanie jednego dla Twojej firmy jest teraz tak proste, jak ciasto przy użyciu gotowego rozszerzenia, tj. Modułu PrestaShop PWA Builder. Zanim się w to zanurzysz, musisz przejrzeć korzyści płynące z PWA (aplikacji internetowej) dla swojego sklepu PrestaShop.

Budowanie lekkiej aplikacji za pomocą PrestaShop PWA Builder:

Aplikacja PrestaShop pwa

Krok 1: Zakup PrestaShop PWA Mobile App Builder z KnowBand. Zainstaluj ten moduł na swojej stronie PrestaShop.

Krok 2: Wypełnij wstępnie wymagany formularz dostarczony przez KnowBand.

Krok 3: Przejrzyj swoją opracowaną aplikację internetową PrestaShop i potwierdź, aby ją uruchomić. Ta aplikacja mobilna PWA dla PrestaShop z łatwością buduje progresywną aplikację internetową pochodzącą z własnej witryny internetowej PrestaShop eCommerce.

Funkcje aplikacji mobilnej PrestaShop PWA:

funkcjonalny-pwa-builder

Ze względu na bogate funkcje i możliwości dostosowywania, aplikacje progresywne zyskują coraz większą popularność wśród firm każdego roku. PWA i jego wersje hybrydowe zostały w rzeczywistości oznaczone jako przyszłość aplikacji i eCommerce.

Inne zalety aplikacji PWA PrestaShop:

  • Progresywne aplikacje internetowe (PWA) zajmują mniej miejsca i są szybsze niż tradycyjne aplikacje mobilne (aplikacje natywne). PWA są szybsze, nawet w przypadku witryn eCommerce, takich jak PrestaShop, ponieważ zawartość strony pobiera się stopniowo, gdy użytkownik kontynuuje przeglądanie. Należy również pamiętać, że PWA to aplikacje internetowe zakodowane w HTML, CSS i javascript, stąd nazwa „Progressive Web App”.
  • Pojedyncza aplikacja PrestaShop PWA może działać na każdym systemie operacyjnym, tj. Na Androidzie, iOS, Windows itp. Jest tak, ponieważ PWA działają w przeglądarkach internetowych. To samo nie jest możliwe w przypadku aplikacji natywnych, ponieważ trzeba by zbudować 2 aplikacje natywne – jedną dla Androida i drugą dla iOS, oba w różnych językach programowania.
  • PWA wyglądają dokładnie jak natywna aplikacja mobilna, gdy odwiedzający Twoją stronę PrestaShop dodają PWA do ekranu głównego.
  • Ponieważ PWA to aplikacje internetowe, nie musisz publikować swojego PrestaShop PWA w sklepie Play lub App Store, aby udostępnić go odbiorcom. Dlatego nie ma zależności od sklepów z aplikacjami mobilnymi z PWA.
  • Progresywne aplikacje internetowe mogą być łatwo udostępniane użytkownikom witryny / aplikacji za pomocą tylko adresu URL. Nowi użytkownicy nie muszą pobierać i instalować aplikacji przed jej użyciem. Mogą bezpośrednio uzyskiwać dostęp do aplikacji internetowej PrestaShop ze swoich przeglądarek, a następnie bezpośrednio dodawać ją do ekranu głównego. I wtedy zacznie działać jak natywna aplikacja z ikoną aplikacji na ekranie głównym urządzenia i w menu.
  • Progresywne aplikacje internetowe mogą również korzystać z większości funkcji urządzenia (smartfonów / tabletów), takich jak aparaty fotograficzne, mikrofony itp. Chociaż korzystanie z geofencing i NFC w PWA jest jeszcze w najbliższej przyszłości.
  • PWA umożliwia również wysyłanie powiadomień push do użytkowników aplikacji, tak jak zrobiłaby to aplikacja natywna.
  • PWA używają bezpiecznych adresów URL (https: //), dlatego nie musisz się martwić obawami o bezpieczeństwo.
  • Progresywne aplikacje internetowe są łatwiejsze do aktualizacji i utrzymania. Użytkownicy aplikacji internetowej PrestaShop nie będą musieli ręcznie aktualizować swoich PWA. To zadanie dotyczy natywnych aplikacji, a nie PWA.

Wnioski:

Ponieważ posiadanie aplikacji PWA dla Twojego sklepu PrestaShop stało się łatwiejsze i niedrogie, to świetny czas, aby wybrać te aplikacje internetowe. Korzystanie z modułu PrestaShop PWA Builder to inteligentny sposób na zbudowanie aplikacji internetowej. My, w KnowBand, oferujemy również aplikacje natywne (Android i iOS) dla PrestaShop. Sprawdź je od dołu:

PrestaShop Mobile App Builder

PrestaShop Advanced Marketplace Z aplikacją mobilną

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego modułu tworzenia aplikacji, napisz do nas na adres support@knowband.com. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć wasze cenne komentarze !!


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *