RTL Multi-lingual Support, Prestashop Mobile App Builder

RTL (od prawej do lewej) Obsługa języków dla aplikacji mobilnych – potrzeba godziny?

Włączenie aplikacji mobilnych w celu promowania sklepu eCommerce dowiodło swojej wartości. Większość właścicieli sklepów internetowych już zaczęło korzystać z aplikacji mobilnych w celu promowania sklepu. Aplikacje mobilne zapewniają lepszy i przejrzysty wgląd w usługi dostarczane przez sklep internetowy. Aplikacje są łatwo dostępne, a jednocześnie ułatwiają zarówno zakupy online, jak i klientom. Popularność korzystania ze smartfona i chęć kupujących online, aby uzyskać wszystko, a następnie dodał do potrzeb sprzedawców, aby uaktualnić swoje firmy na platformie mobilnej.

Jednocześnie w obecnej dobie globalizacji sklep e-commerce chciałby wejść na rynek globalny, aby uzyskać lepsze dochody. W tym celu do aplikacji mobilnej należy włączyć różne nowe opcje i funkcje, aby zapewnić sukces. Sklepy internetowe muszą być przygotowane do radzenia sobie z najrozmaitszymi sytuacjami, z którymi mogą się spotkać w różnych regionach. Jednym z największych wyzwań stojących przed firmami internetowymi podczas ich globalnej obsługi klientów jest Bariera językowa. Angielski nie może być używany jako tryb interakcji w różnych regionach.

Zatem bycie wielojęzycznym jest jedną z największych konieczności m-commerce. Aplikacje mobilne eCommerce muszą obsługiwać funkcja wielojęzyczna. Jednym z nieuniknionych problemów językowych napotykanych przez firmy działające globalnie jest Wsparcie RTL. Są kraje, w których używany jest język arabski, hebrajski, urdu i inne, które działają w formacie RTL. Tak więc staje się konieczne, aby sklepy internetowe zapewniały tę szczególną funkcję w aplikacjach mobilnych.

Rzućmy okiem na koncepcję wsparcia RTL. Czym dokładnie jest to i jakie są jego zalety dla firm internetowych.

Czym jest RTL?

Obsługa wielojęzyczna Wsparcie RTL | Knowband

RTL oznacza Right to Left. Jest to jeden z formatów pisania, w którym słowa zaczynają się od prawej strony, a kończą w lewo. Ponieważ użytkownicy tych języków tworzą ogromną bazę klientów, ekosystem mobilnego handlu nie może się rozwijać bez uwzględnienia ich. Z pomocą Funkcja wsparcia RTL w aplikacji mobilnej, możesz łatwo uruchomić aplikację w następujących językach:

  • arabski
  • urdu
  • hebrajski
  • Dhivehi / Maldivian
  • Kurdyjski (Sorani)
  • Perski / Farsi
  • Aramejski
  • Azeri i wiele innych

W jaki sposób pomoc RTL może pomóc?

Nie będzie błędem stwierdzenie, że utrzymanie firmy w odległości ramienia od docelowych odbiorców jest potrzebą godziny. Aby wyprzedzić konkurencję, musisz ułatwić zakupy klientom. Poniżej wymieniono niektóre sposoby, w jakie ta funkcja pomaga sprzedawcom internetowym.

Interakcja z klientem

Bezpośrednie zalety korzystania z systemu RTL w sklepie internetowym mogą obejmować lepszą interakcję klientów z określonego regionu. W tym miejscu stosuje się również prawy cytat "Język usuwa wszystkie przeszkody". Klienci z tych regionów są w stanie lepiej i skupić się na treściach sklepu internetowego. Pomaga im w oczyszczeniu myśli o konkretnym produkcie dostarczonym przez aplikację i pomaga sprzedawcy w zwiększeniu sprzedaży.

Zwiększ sprzedaż Prestashop Mobile App Builder

Większość krajów nie stosuje się do ogólnego trendu angielskiego. Na przykład Arabia Saudyjska jest ośrodkiem rozwoju biznesu i nowych pomysłów. Każdy sklep internetowy nie chciałby trzymać się z dala od tego regionu. Faktem jest, że prawie 90% Arabii Saudyjskiej wchodzi w interakcję z arabskim. Tak więc koncepcja włączenia funkcji wielojęzycznego wsparcia RTL i LTR w twojej aplikacji mobilnej jest koniecznością, jeśli chcesz, aby Twój sklep internetowy rozwijał się i prosperował niezależnie od kultury i bariery językowej.

Lepsza interakcja | Potencjalni kupujący

Podobnie jak każdy inny język, język RTL ma własną bazę użytkowników. Ludzie używający tych języków są rozległe, a ignorowanie ich na pewno kosztować będzie kilka łatwych konwersji. W związku z tym właściciele sklepów eComemrce muszą uwzględnić tę funkcję jako jedną z funkcji aplikacji mobilnych. Pomaga klientom w lepszym zakupie, a jednocześnie sprzedawca może dotrzeć do potencjalnych nabywców przy minimalnym wysiłku.

Do Ciebie

Aplikacje mobilne eCommerce to najnowsze trendy który zostanie tutaj. Dlatego sprzedawcy internetowi muszą starać się, aby sklep internetowy był bardziej interaktywny i wspierający, oferując różne funkcje i innowacyjny pomysł w aplikacjach mobilnych. Nie tylko zapewnia wygodę klientom przy dokonywaniu zakupu, ale także zapewnia sprzedawcy, że klienci mogą łączyć je w znacznie lepszy i bardziej zorganizowany sposób ze sklepem internetowym. Knowband oferuje jako pewny sposób na wykorzystanie tej funkcjonalności w swojej firmie. Nasz aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida i iOS oferuje łatwy sposób dotarcia do większej grupy odbiorców na całym świecie dzięki wsparciu wielojęzycznemu. Przeglądaj sklep, aby znaleźć mobilne rozwiązanie dla firm eCommerce.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *