Rewolucja w handlu elektronicznym PrestaShop dzięki ulepszonemu dodatkowi do tworzenia aplikacji mobilnych!

Ulepsz swój sklep dzięki dodatkowi do tworzenia aplikacji mobilnych Prestashop eCommerce firmy knowband

W szybko zmieniającym się cyfrowym świecie najważniejsze jest pozostawanie w czołówce branży e-commerce. Knowband zawsze był liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w celu ulepszenia internetowych platform biznesowych. Tym razem zrobiliśmy znaczący krok naprzód dzięki naszym najnowszym aktualizacjom „Modułu Konstruktora aplikacji mobilnych Prestashop”.

Funkcje dodatku Prestashop Mobile App Builder firmy Knowband

 

Te ulepszenia mają na celu podniesienie komfortu użytkownika, usprawnienie nawigacji i zwiększenie zaangażowania na Twojej stronie Aplikacja mobilna PrestaShop eCommerce.

Zagłębmy się w nowe, ekscytujące funkcje, które zmienią sposób, w jaki klienci wchodzą w interakcję z Twoją aplikacją mobilną PrestaShop.

Automatyczny suwak banerów: wizualna uczta

Zautomatyzowany suwak banera w aplikacji mobilnej Knowband PrestaShop eCommerce

 

Wprowadzenie automatycznego suwaka banera w naszym narzędziu do tworzenia aplikacji mobilnych PrestaShop zmienia zasady gry. Ta funkcja umożliwia wyświetlanie wielu banerów w formacie przesuwanym, co ułatwia wyróżnianie promocji, nowości i bestsellerów. Co więcej, jest to wciągający sposób na przyciągnięcie uwagi użytkowników aplikacji od chwili jej uruchomienia, zwiększając atrakcyjność wizualną i zaangażowanie użytkowników aplikacji mobilnej Twojego sklepu PrestaShop na Androida i iOS.

Bądź na bieżąco dzięki karcie powiadomień:

Bądź na bieżąco dzięki karcie powiadomień w aplikacji mobilnej Prestashop - Knowband

 

Komunikacja jest kluczem do utrzymania zaangażowania klientów. Dlatego też nasz kreator aplikacji mobilnych PrestaShop eCommerce zawiera teraz dedykowaną kartę powiadomień, która służy jako centralne centrum wszystkich aktualizacji, ofert i ogłoszeń. Co więcej, ta funkcja gwarantuje, że Twoi klienci będą zawsze na bieżąco z najnowszymi ofertami i nowościami, co znacznie poprawia komfort obsługi klienta w Twojej aplikacji mobilnej dla PrestaShop.

Ulepszona strona recenzji: Budowanie zaufania

Ulepszono Twoją stronę recenzji za pomocą dodatku Knowband PrestaShop Mobile App Creator

 

Ulepszona strona recenzji w naszym Dodatek do kreatora aplikacji mobilnych PrestaShop ma na celu budowanie zaufania i wiarygodności dla Twoich produktów. Teraz klienci mogą łatwo przeglądać recenzje na podstawie pozytywnych i negatywnych opinii, a wszystko to na jednej stronie.

Co więcej, Klienci mogą teraz z łatwością czytać i pisać recenzje, co ułatwia potencjalnym nabywcom podejmowanie świadomych decyzji w oparciu o autentyczne opinie klientów. Ta przejrzystość sprzyja poczuciu zaufania i zachęca większą liczbę klientów do pewnych zakupów.

Uproszczony dostęp z wyskakującym okienkiem logowania/rejestracji e-mailem:

Uproszczony dostęp z wyskakującym okienkiem logowania/rejestracji e-mailem w PrestaShop iOS App Maker i wersji na Androida firmy Knowband

 

Pierwsze wrażenie ma znaczenie, a nasza funkcja wyskakującego okienka logowania/rejestracji e-mailem gwarantuje, że nowi użytkownicy zostaną powitani bezproblemowo. Ten dodatek do naszego Kreatora aplikacji PrestaShop na iOS i wersji na Androida upraszcza proces dla instalatorów aplikacji po raz pierwszy, ułatwiając im rozpoczęcie podróży zakupowej bez żadnych kłopotów.

Ponadto, aby przypomnieć klientom o zakończeniu procesu logowania w aplikacji mobilnej, na górze strony głównej wyświetlamy wyskakujące okienko logowania/rejestracji. Gdy użytkownicy zalogują się do aplikacji, zostanie ona zastąpiona innymi elementami układu.

Aukcje: widok dla wszystkich preferencji

Widok dla wszystkich list preferencji w aplikacji mobilnej Knowband

 

Wprowadzenie opcji widoku listy/siatki na stronach z listami produktów w naszym module Konstruktora aplikacji mobilnych Prestashop na Androida i iOS polega na umożliwieniu użytkownikom wyboru. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci wolą kompaktowy widok listy, czy bardziej wizualny układ siatki, ta funkcja uwzględnia preferencje wszystkich, poprawiając wygodę zakupów na Twojej platformie eCommerce.

Co więcej, dotyczy to także strony wyników wyszukiwania, strony z listą produktów i strony z listą kategorii.

Wynieś swój sklep PrestaShop na nowy poziom!

Te udoskonalenia dodatku Mobile App Builder dla PrestaShop nie polegają jedynie na dodaniu nowych funkcji; chodzi o stworzenie bardziej angażującego, przyjaznego dla użytkownika i atrakcyjnego wizualnie środowiska zakupowego. Dzięki aplikacji mobilnej PrestaShop eCommerce możesz zapewnić bezproblemowe zakupy, zwiększając zaangażowanie i ostatecznie konwersje.

Nasze zaangażowanie w innowacje i doskonałość w przestrzeni PrestaShop eCommerce Mobile App Maker jest niezachwiane. Dlatego najnowsze aktualizacje naszych PrestaShop Mobile App Builder są dowodem naszego zaangażowania w pomoc w rozwoju Twojej firmy. Uaktualnij swój sklep PrestaShop już dziś za pomocą ulepszonego modułu Mobile App Builder firmy Knowband i przygotuj grunt pod niezrównany rozwój w dziedzinie eCommerce.

Adrienne

We are professionals in the eCommerce industry, specializing in plugin development. With years of experience, We provide the best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also offer custom module development and customization services for websites and modules. Our team remains at the forefront of industry trends, delivering cutting-edge solutions to enhance eCommerce website functionality. With a customer-centric approach, our company is trusted partner for eCommerce plugin solutions.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *