how-easy-is-it-to-design-home-page-of-prestashop-mobile-app

Jak łatwo jest zaprojektować stronę główną aplikacji mobilnej PrestaShop?

Wraz z rosnącym wykorzystaniem aplikacji mobilnych coraz więcej firm chce podjąć dodatkowe wysiłki, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dla firm eCommerce posiadanie aplikacji mobilnej z regularnymi aktualizacjami strony głównej pomaga utrzymać zaangażowanie klientów w opłacalny sposób. Za każdym razem w aplikacji zakupowej umieszczana jest nowa oferta / nowość / sprzedaż / itp., Dzięki czemu klienci wiedzą, że może w naturalny sposób zwiększyć sprzedaż. Można tego dokonać poprzez optymalizację wyglądu strony głównej (oprócz powiadomień push i innych kampanii) w aplikacji mobilnej PrestaShop. Aby ułatwić projektowanie i ponowną edycję strony głównej właścicielom firm, KnowBand oferuje rozszerzenia eCommerce Mobile App Builder. Pomaga nie tylko firmom eCommerce w budowaniu aplikacji mobilnych eCommerce bez kłopotów, ale także oferuje bogaty w funkcje backend i frontend z korzyścią dla firm i użytkowników aplikacji. W tym artykule dowiesz się, jak korzystać z Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop Moduł do tworzenia, projektowania i edycji układów strony głównej. Po zainstalowaniu modułu PrestaShop Mobile App Builder firmy KnowBand na zapleczu witryny PrestaShop strona główna

moduł konfiguracyjny

Po kliknięciu przycisku „Konfiguruj” w tym module tworzenia aplikacji pojawiają się różne opcje edycji.

układ ekranu głównego

-Wybierz „Układ strony głównej” z menu bocznego. -Aby utworzyć nowy układ, kliknij przycisk „dodaj nowy układ”. Możesz także ponownie edytować istniejące układy. Ponadto możesz wstępnie zaprojektować wiele układów i utrzymać dowolny z nich w aplikacji mobilnej (z ogólnych ustawień w bocznym menu).

układ strony głównej

– Podczas projektowania lub edytowania układu strony głównej aplikacji można użyć maksymalnie 20 składników z pełnej listy różnych składników pokazanej w menu bocznym po lewej stronie. W związku z tym możesz również użyć jednego komponentu wiele razy w swoim układzie – Po dodaniu tych komponentów możesz edytować każdy z nich i organizować je za pomocą funkcji przeciągnij i upuść. Najlepsze jest to, że wszystkie wprowadzane przez Ciebie zmiany natychmiast odzwierciedlają się na ekranie aplikacji demonstracyjnej w samej karcie dostosowywania strony głównej.

Elementy do zaprojektowania układu strony głównej PrestaShop:

1. Najważniejsze kategorie:

najlepsze kategorie

W formie suwaka możesz wyświetlać małe ikony obrazków z linkami przekierowującymi do odpowiednich kategorii w twoim sklepie internetowym. Możesz dodać łącznie 8 takich kategorii w jednym komponencie „najwyższej kategorii”.

2. Banery kwadratowe, siatkowe i przesuwne poziome:

przesuwany baner

transparent

banery na ekranie głównym
Dla wszystkich 3 typów banerów możesz wybrać opcje przekierowania między stronami kategorii, stronami produktów, stroną główną, a nawet dowolną stroną CMS. Dodaj jeden lub wiele elementów pod takimi banerami zgodnie z własnymi potrzebami.

3. Produkty kwadratowe, kratowe i przesuwne w poziomie:

produkty na ekranie głównym

produkty przesuwne

Dzięki tym 3 składnikom możesz wyświetlać pojedyncze produkty przekierowujące użytkownika aplikacji bezpośrednio na konkretną stronę produktu. Ponieważ ten moduł konstruktora aplikacji PrestaShop pozwala również ustawić polecane listy produktów. Możesz wybrać jedną z następujących opcji, aby wyświetlić produkty:? Produkty najlepiej sprzedające się? Nowości ? Polecane produkty? Produkty specjalne ? Produkty z kategorii? Produkty niestandardowe

4. Ostatnio dostępne produkty:

Uwzględnienie tego komponentu w dowolnym miejscu układu tworzy po prostu poziomy suwak dla produktów wyświetlających tylko produkty, które użytkownik ostatnio oglądał. Idealne jest dodanie tego komponentu tylko raz w układzie strony głównej.

5. Baner odliczający czas:

Ten baner ma wbudowany minutnik ze wszystkimi niezbędnymi ustawieniami, aby dostosować go do własnych potrzeb. Możesz go użyć, aby poinformować użytkowników aplikacji o ofercie, która kończy się w określonym czasie. Uruchomienie timera pomaga zaangażować klientów i dokonywać udanych zakupów, aż zegar się uruchomi. Sprawdź jego zrzut ekranu poniżej.

odliczanie-zegar-banner

Oprócz wszystkich zmian, możesz zaprojektować stronę główną aplikacji PrestaShop, jest jeszcze jedna przydatna rzecz, która jest obecna przez cały czas na ekranie aplikacji. To pasek kart.

Projektowanie paska kart:

Z bocznego menu backendu modułu aplikacji mobilnej PrestaShop można również zaprojektować pasek kart. Ten projekt pozostaje wspólny dla wszystkich układów strony głównej. Dodaj 3 do 5 elementów na pasku kart z niezbędnymi linkami, aby Twoja aplikacja PrestaShop wyglądała bardziej profesjonalnie i przyjaźnie dla użytkownika.

pasek kart
Oto jak wygląda pasek kart „Moje konto”:

Moje konto
Do tej pory musiałeś mieć pojęcie o tym, jak przyjazne jest tworzenie, projektowanie i edycja układu strony głównej aplikacji mobilnej PrestaShop za pomocą modułu PrestaShop Mobile App Maker. Od czasu do czasu aplikacje eCommerce muszą zmieniać układ strony głównej, aby uzupełniać różne oferty, wyprzedaże sezonowe, nowości i tak dalej. Dlatego, aby ułatwić, ale jednocześnie skuteczność dla właścicieli sklepów internetowych, nasi eksperci w KnowBand opracowali to PrestaShop Mobile App Maker Moduł. Ci, którzy chcą przetestować ten moduł przed zakupem, mogą nawet wypróbować jego darmową wersję.

Niektóre z naszych pięknie zaprojektowanych aplikacji klienckich:

A) Aplikacja Body Organics:

aplikacja body-organics

B) Aplikacja Elecbee:

aplikacja elecbee

C) Aplikacja ChirulliShop:

chirullishop-app

D) Aplikacja Caribstore:

Caribstore-app

E) Aplikacja Fashion Terminal:

moda terminalna

F) Aplikacja VenusSense:

Aplikacja Venussense

G) Aplikacja Xbahrain:

Aplikacja xbahrainshop

Jeśli nadal masz jakieś pytania z tym związane, napisz do nas na adres support@knowband.com. Z przyjemnością Ci pomożemy.

convert-your-prestashop-website-to-an-app

Przeczytaj także:

Jak łatwo wysyłać spersonalizowane powiadomienia push w aplikacji mobilnej PrestaShop?

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *