Koniec Magento 1 w 2018ie wydaje się tylko słabą plotką

Magento-1-end-of-life

Ostatnio wszyscy słuchaliśmy wiadomości, że Magento 1 zakończy swój listopadowy 2018. Cóż, wydaje mi się, że jest to dla mnie zamieszanie, ponieważ nie ma renomowanego źródła dostępnego dla potwierdzenia autentyczności wiadomości.

Dlaczego ta plotka rozprzestrzenia się w pierwszej kolejności?

Faktycznie, pojawiła się plotka, kiedy Magento ogłosił, że zatrzymują wsparcie i aktualizacje dla Magento 1 w Meet Magento Prague w roku 2017.

Koniec Magento 1

Ale później został anulowany i zastąpiony przez Polityka powiadamiania Magento przez 18 miesięcy. Odtąd nie ma oficjalnego wskazania dotyczącego końca życia Magento 1 w 2018. Nawet gdy Kontakt z Magento, następująca odpowiedź:

Właśnie miałem telefon do zespołu technicznego?więc wsparcie dla 1.x będzie do czerwca 2020. Może to zostać wypchnięte w ciągu roku – ale nie będzie to wcześniej.

Nie ma powodów do zmartwień

Dlatego nie musimy już martwić się o koniec Magento 1.x, dopóki urzędnicy nie ogłoszą żadnego publicznego ogłoszenia. Właściciele powinni kontynuować pracę ze swoim sklepem. Być może planujesz migrację do platformy Magento 2, ale to nie oznacza, że ​​będziesz pozbawiony usług i wsparcia Magento 1.x.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *