Knowband trafia na listę najlepszych graczy na rynku narzędzi eCommerce

knowband-makes-it-to-the-2

Z dumą ogłaszamy, że KnowBand otrzymał kolejne osiągnięcie, tym razem uznawane za jednego z wiodących graczy rynku narzędzi eCommerce w badaniu rynku przeprowadzonym przez Wprowadzenie na rynek globalny.

Raport udostępniony przez Global Market Release dostarczył kluczowych statystyk na temat statusu rynku wiodących graczy rynku narzędzi eCommerce, koncentrując się również na trendach i możliwościach na rynku eCommerce. Przeczytaj pełne wiadomości z linku poniżej:

https://globalmarketrelease.com/e-commerce-tools-market-business-growth-development-status-opportunity-assessment-by-key-players-constant-contact-knowband-store-hcl-technologies-easyship-swiftype-prisync/

Wcześniej zostaliśmy również uznani za jednego z wiodący dostawcy rozwiązań dla handlu mobilnego. To dumny moment dla całego naszego zespołu w KnowBand, którego wysiłek i wytrwałość doprowadziły nas do tych osiągnięć. Dziękujemy również naszym klientom i klientom, którzy przez lata wierzyli w nas i wierzyli w nasze możliwości. Knowband jest również oznaczony plakietką sprzedawcy Superhero na stronie Oficjalna platforma PrestaShop.

O KnowBand

KnowBand, wiodąca nazwa firmy deweloperskiej eCommerce, zapewnia najwyższej jakości wtyczki eCommerce dla wielu platform eCommerce, takich jak PrestaShop, OpenCart, Magento, Magento 2, WooCommerce i Shopify. Zatrudniliśmy doświadczonych programistów, którzy pracują z najwyższym zaangażowaniem i są zaangażowani w ulepszanie funkcjonalności sklepów eCommerce. Chcesz rozpocząć z nami swoją podróż? Odwiedź nasz Sklep KnowBand i sprawdź wiele dodatków / rozszerzeń. Niektóre z naszych najlepiej sprzedających się modułów to:

Kreator aplikacji mobilnych

Rynek wielu dostawców

Jedna strona do kasy

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *