Age Verification

Odmowa dostępu dla nieletnich? 3 Powody, dla których Twoja Witryna wymaga modułu weryfikacji wieku

Szacuje się, że liczba użytkowników Internetu osiągnęła 4 miliardów po 2 kwartale 2017. Dzięki łatwemu dostępowi oraz opcjom dokonywania zakupów i przeglądania różnych treści internet jest coraz bardziej popularny wśród klientów. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników Internetu właściciele witryn robią wszystko, aby dotrzeć do ich docelowych odbiorców. Pomaga im to w generowaniu większego ruchu w witrynie i uzyskiwaniu wysokich przychodów dzięki sprzedaży.

Według sondażu przeprowadzonego przez Huffington Post, "Prawie 71% nastolatków korzysta z internetu codziennie". W związku z tym właściciele witryn stają się przedmiotem zainteresowania, aby poinformować odwiedzających o treści witryny przed ich dostępem. W większości przypadków, jeśli właściciel witryny ma wyraźną treść lub sprzedaje produkty zorientowane na wiek, ograniczenie wejść użytkowników w określonym wieku jest nieuniknione. Pomoże to odwiedzającym zapoznać się z treścią i produktami oferowanymi przez sprzedawcę i odpowiednio je przekieruje.

Jeśli Twoja witryna zawiera jakieś wyraźne treści lub produkty, o których Twoi klienci muszą być poinformowani, musisz się teraz martwić. Knowband oferuje Shopify Moduł weryfikacji wieku dzięki temu możesz dodać pasek wieku do swojej witryny bez zmiany kodu, a nawet bez wiedzy technicznej. Moduł pomaga odfiltrować odwiedzających, wyświetlając komunikat o zawartości i oferowanych produktach.

Poniżej wymienione są zalety korzystania z tego modułu.

Filtrowanie odwiedzających

Filtrowanie odwiedzających

Wtyczka weryfikacji wieku umożliwia sprzedawcy odfiltrowanie odpowiednich klientów dla Twojej witryny. Wiadomość wygenerowana przed uzyskaniem dostępu do witryny, informuje klientów o zawartości witryny. Dlatego odwiedzający mogą zdecydować się na wejście / wyjście z witryny w zależności od użyteczności oferowanych produktów. Pomaga sprzedawcy, umożliwiając dostęp do potencjalnych nabywców, a jednocześnie uniemożliwiając nieletnim korzystanie z witryny.

Dostosowany układ

Dostosowany układ

Moduł weryfikacji wieku umożliwia właścicielowi witryny dostosowanie wyglądu wyskakującego komunikatu. Wiadomość flash może zostać wyświetlona z bezpośrednim wpisem za pomocą jednego kliknięcia lub użytkownik może wprowadzić swoją datę urodzenia, aby wejść na stronę internetową. Dzięki temu wygodniej jest uzyskać pewność, że sprzedawca otrzymuje informacje o ruchu na stronie. Co więcej, szanse na konwersje są większe, jeśli odwiedzający wchodzący na stronę są faktycznie potencjalnym nabywcą. W związku z tym, dostosowując właściciela strony układowej, możesz mieć pewność, że cały otrzymany ruch może przekształcić się w efektywną konwersję.

Ulepszone UX

ulepszony UX

Moduł umożliwia użytkownikom lepsze wrażenia ze strony internetowej. Jako, że odwiedzający jest świadomy treści witryny. Dlatego jest pewny jakości produktu. Badanie ujawnia, że ​​"około 60% klientów dokonują zakupu, jeśli są świadomi zawartości witryny". W ten sposób zwiększa sprzedaż generowaną z witryny, a szanse na natychmiastowe konwersje są większe.

Wnioski

Natychmiastowa potrzeba poinformowania odwiedzających o treści witryny i produkcie jest nie tylko podstawą rynkową. Dowodzi to również istotnego aspektu bezpieczeństwa w Internecie. Właściciel serwisu może generować większy ruch na swojej stronie przez media społecznościowetrendy w celu zwiększenia ich konwersji.

Więcej informacji na temat Prestashop Shopify Moduł weryfikacji wieku Odwiedź tutaj: –

Link modułu: https://www.knowband.com/shopify-age-verification

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *