5-effective-ways-to-target-online-shoppers-on-facebook

Skuteczne sposoby 5 kierowania kupujących online na Facebooku

Niedawny raport statystyczny pokazuje, że spośród wszystkich platform mediów społecznościowych Facebook jest najpowszechniej połączoną stroną internetową z ponad 1.5 miliardem użytkowników na całym świecie. Dało to sprzedawcom internetowym szansę na rozwój swojego rynku na tej platformie. Niewątpliwie jest to jedna z łatwych w obsłudze platform dla właścicieli sklepów eCommerce, którzy mogą kierować reklamy do swoich klientów. Rosnąca popularność Facebooka jest pozytywnym sygnałem dla właścicieli sklepów internetowych, którzy wypróbowują nowe strategie i pomysły na przyciągnięcie klientów.

Wszyscy sprzedawcy muszą zrobić to mądrze. Przez większość czasu sprzedawca nie dociera do klienta nie dlatego, że ma w swojej strukturze i produktach coś złego, ale z powodu braku odpowiedniego podejścia marketingowego. Dzięki marketingowi w mediach społecznościowych sprzedający mogą zapewnić, że ich oferty są dobrze odbierane przez klienta. Kupcy eCommerce mogą teraz zwiększyć widoczność swoich produktów za pomocą Facebooka. Większość ludzi woli dokonać zakupu po tym, jak może połączyć się z produktami. Facebook pomaga sprzedawcy zwiększyć interakcję między klientami a produktami poprzez rozpowszechnianie ustnych wiadomości.

W związku z tym właściciele sklepów eCommerce muszą korzystać z różnych funkcji na Facebooku. Omówmy niektóre sposoby, które mogą pomóc sprzedawcom e-commerce zwiększyć ich wartość i zwiększyć liczbę konwersji.

1.

Facebook Store

Sklep FB jest jednym z najbardziej modnych sposobów zwiększania ruchu i zwiększania zaangażowania użytkowników w sklepie internetowym, umożliwiając im dokonywanie zakupów za pośrednictwem strony na Facebooku. Większość klientów ma tendencję do kupowania produktu, gdy jest prezentowany w lepszy sposób. W związku z tym, Facebook Store jest skutecznym środkiem zapewniającym zaangażowanie klienta, nawet jeśli przegląda on swój profil. Sklep Facebook Prestashop jest jednym z dodatków, który pozwala sprzedawcom na dostosowanie każdego aspektu jego sklepu FB zgodnie z ich potrzebami. Sklep FB ma szansę na lepszy sukces, ponieważ liczba odwiedzających zbliżających się do sklepu eCommerce za pośrednictwem sklepu FB jest zdecydowanie zbyt duża w porównaniu do stałych klientów.

2.

Facebook Ads

Jedną z najlepszych metod promocji sklepu eCommerce są reklamy na Facebooku. Według ankiety "reklamy na Facebooku są bardziej skłonne do uzyskania odpowiedzi przez 26% w porównaniu z reklamami na dowolnej innej platformie". Dlatego promowanie swojego sklepu eCommerce przez Facebooka jest jednym z lepszych sposobów na uzyskanie lepszego ruchu. Co więcej, funkcja udostępniania społecznościowego sprawia, że ​​sprzedający mogą zdobyć klientów, gdy tylko wyślą reklamę na Facebooka. To bardziej jak promowanie marki lub produktu poprzez rozpowszechnianie bardzo potrzebnej informacji z ust do ust.

3.

Facebook wideo

Większość odwiedzających na Facebooku z przyjemnością rzuciłaby okiem na produkty z załączonym opisem wideo. Badania pokazują, że "produkty, które zostały opatrzone opisem wideo, były 4% bardziej prawdopodobne, że zostaną zakupione w porównaniu do produktów, które nie były". Ten ponury fakt sprawia, że ​​znaczenie filmów wideo jest oczywiste. Kupcy mogą sprzedawać swoje produkty, tworząc filmy o wirusach na platformie społecznościowej. Liczba odwiedzin na Facebooku jest bardzo duża, a ekspozycja na produkt może mieć pozytywny wpływ na decyzję zakupową odwiedzających. Gwarantuje to, że użytkownik prawdopodobnie wejdzie do sklepu internetowego i dokona zakupu. Pomaga to zwiększyć sprzedaż i dokonać natychmiastowych konwersji.

4.

Album na Facebooku

Idea promowania sklepu internetowego eCommerce z pomocą Facebook album był trendem odwiecznym. Wykorzystanie albumu fotograficznego przed dostarczeniem głębokiego wglądu w produkt pozwala również klientowi lepiej przyjrzeć się produktowi. W większości przypadków, jeśli zdjęcie produktu nie jest dołączone do produktu niż klient, może nie uzyskać prawidłowego opisu produktu i może opuścić produkt. Dlatego zapewnienie pomocy wizerunkowej w produkcie pomaga w prawidłowej promocji, jeśli produkt i jednocześnie zachęca klienta do zakupu produktu. Produkty z dołączonymi zdjęciami są częściej kupowane niż produkty bez zdjęć. Z pomocą dodatku do albumu Facebook Prestashop, sprzedawca Prestashop może teraz opublikować swój album w minimalnym czasie.

5.

ankiety facebook

Rosnąca popularność Facebooka to jeden z trendów rynkowych, który ma pozostać. Sprzedawcy mogą prowadzić ankietę online, prosząc odwiedzających o opinię o bieżących produktach, ofertach lub ofertach. Jeśli reakcja tłumu jest pozytywna, sprzedawca może uwzględnić sugestie w sklepach. Ankiety na Facebooku stają się coraz częstsze, ponieważ odwiedzający różne zainteresowania i dziedziny biorą udział w tych ankietach i często wymieniają sugestie, które mogą zwiększyć sprzedaż.

Wnioski

Trend wykorzystywania Facebooka jako źródła sprzedaży produktów staje się zbyt powszechny. Nie można po prostu zignorować potęgi platformy mediów społecznościowych, takich jak Facebook, w promowaniu ich działalności, ponieważ może to prowadzić do poważnych strat potencjalnych nabywców. To właśnie Facebook kradnie serial. Pinterest, Instagram, Snapchat i inne serwisy społecznościowe są równie ważne, jeśli chodzi o dotykanie odbiorców na tych platformach. Aby to zrobić, sprzedawcy muszą przestrzegać trendy w mediach społecznościowych w celu optymalizacji ich rozwoju.

Aby uzyskać więcej informacji na temat modułu albumu Facebook Prestashop odwiedź tutaj: –

Link modułu: –https://www.knowband.com/prestashop-fb-album

Instrukcja obsługi:-?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-fb-album-module/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *