Prestashop Infinite Scroll

Infinite Scroll Optimization: rejestrujesz się podczas przewijania

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił rozkwit liczby sklepów eCommerce. Tym samym otwiera wiele możliwości dla klientów do wyboru. Teraz, przy ogromnym wzroście liczby sklepów e-commerce, stało się trudnym zadaniem dla sprzedawców, aby utrzymać klientów w nienaruszonym stanie. Aby pozyskać docelowych odbiorców i zachować stare, właściciele sklepów internetowych muszą zapewnić swoim klientom funkcje, których szukają. Klienci zawsze szukają wielu opcji i lepszej platformy do robienia zakupów. Dlatego też głównym zmartwieniem sprzedawcy jest optymalizacja strony internetowej i umożliwienie klientom płynnego korzystania z zakupów.

Moduł Infinite Scroll Prestashop jest jedną z takich technik optymalizacji dla sklepów e-commerce Prestashop, która umożliwia klientom przeglądanie różnych produktów od sprzedawcy na jednej stronie. Moduł nieskończonego przewijania oszczędza klientowi dużo czasu i zmniejsza wysiłek związany z wyszukiwaniem produktu, ponieważ nie trzeba go ponownie ładować.

Jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop i chcesz zapewnić swoim klientom lepszą jakość zakupów, to nieskończony moduł przewijania może być narzędziem, którego szukasz. Zainstaluj moduł nieskończonego przewijania w prostych krokach i popraw ruch w swojej witrynie.

Poniżej omówiono kilka sposobów na poprawę konwersji za pomocą modułu Infinite Scroll.

Wydajny

wydajny

Za pomocą tego nieskończonego modułu przewijania klienci mogą teraz przeglądać wszystkie produkty danej kategorii na jednej stronie. Nieskończony moduł przewijania zwiększa ich wydajność. Mogą przeglądać więcej produktów. Wraz z tą funkcją modułu nieskończonego przewijania klienci otrzymują opcję powrotu do górnej części strony za jednym kliknięciem przycisku. Dlatego okazuje się być skutecznym sposobem przeglądania strony internetowej w minimalnym czasie. Moduł nieskończonego przewijania oszczędza znaczną część klientów, którzy straciliby możliwość przełączania się na wiele stron.

Angażowanie

angażowanie

Udoskonalona opcja wyszukiwania okazuje się być interesująca dla klientów. Potencjalni kupujący nie muszą teraz przeskakiwać ze strony na stronę, aby wybrać swój ulubiony produkt. Możliwość przeglądania wszystkich produktów pod jedną stroną sprawia, że ​​moduł nieskończonego przewijania jest bardziej przekonujący, a jednocześnie łatwy do utrzymania przez klientów. Nieskończony moduł przewijania zwiększa wrażenia klientów, zapewniając lepszy interfejs.

Skuteczny

skuteczny

Moduł nieskończonego przewijania okazuje się być ważnym czynnikiem przy dokonywaniu konwersji. W większości przypadków, jeśli klient nie znajdzie produktów odpowiadających jego obawom na jednej stronie, może nie być zainteresowany przeskakiwaniem ze strony na stronę. Zmniejsza to zainteresowanie klienta zakupem produktu. W związku z tym, dzięki wprowadzeniu modułu nieskończonego przewijania, klienci mogą dość łatwo szukać produktów bez przechodzenia na inną stronę. Moduł nieskończonego przewijania z pewnością pomaga w poprawie konwersji.

Emerging

wschodzących

Koncepcja nieskończonego modułu przewijania okazała się wyłaniającą się koncepcją. Moduł nieskończonego przewijania nadał nową definicję przeglądaniu produktów. Ta koncepcja zaczęła przyciągać uwagę większości klientów, którzy szukają teraz tej funkcji w innej witrynie. Jeśli chodzi o eCommerce, nie będzie błędem powiedzieć: "Infinite scroll jest nowym cool". Większość sklepów internetowych zaczęła udostępniać tę funkcję, a jeśli Twój sklep jest w tyle, może to oznaczać, że klient może stracić zainteresowanie zakupem.

Oczywisty

widoczny

Natychmiastowy wzrost zapewniający klientom lepszą funkcjonalność i funkcjonalność jest koniecznością każdego właściciela sklepu. Moduł nieskończonego przewijania to jedna z funkcji, które ewidentnie okazały się dobrodziejstwem dla właścicieli sklepów. Zapewnia to nie tylko lepsze współczynniki konwersji, ale także zapewnia, że ​​Twoi klienci pozostaną nienaruszeni w sklepie internetowym na przyszłe zakupy. W ten sposób moduł Infinite Scroll może służyć celowi i zapewni klientom lepsze wrażenia ze sklepu internetowego.

Wnioski

Trudna konkurencja na rynku skłoniła sprzedawcę do zaproponowania lepszej pomocy w marketingu. W celu spełnienia wymagań klienta i budowy odbiorców mediów społecznościowych dla Twojego sklepu eCommerce z pewnością pomoże Ci zwiększyć liczbę konwersji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wtyczki Prestashop Infinite Scroll

Link modułu:?https://www.knowband.com/prestashop-infinite-scroll

Link do YouTube:?https://www.youtube.com/watch?v=VqJnb67yt9Y

To również Cię zainteresuje

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *