Prestashop Addons, Boost the traffic

5 Quickfire Prestashop Addons, które mogą zwiększyć Twoje konwersje

eCommerce to z pewnością jeden ze sposobów, jeśli handlowcy chcą go powiększyć. Liczba użytkowników internetu jest miliardowa i zapewnia lepszą ekspozycję na sklep internetowy. Jednak wraz z rosnącą konkurencją w eCommerce ekosystem utrudnił sklepom internetowym przetrwanie na rynku. Jest to łatwe i proste podejście do rozwoju sklepu w bardzo krótkim czasie, ale oczekiwania kupujących w Internecie zwiększają się z dnia na dzień.

Jednym z istotnych czynników decydujących o sukcesie sklepów e-commerce są urządzenia, które udostępniasz swoim klientom. Przez większość czasu klient będzie szukał lepszego środowiska, aby dokonać zakupu. Podczas gdy większość sklepów e-commerce zapewnia tę samą treść, ważne jest, aby sprzedawca zapewniał klientom lepszą jakość. W związku z tym dodanie do witryny dodatków może pomóc sprzedawcy w dotarciu do maksymalnych potencjalnych nabywców. Pomaga klientom uzyskać lepsze wrażenia z zakupów.

Tak więc, jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop, możesz użyć dodatków Prestashop, aby poprawić widoczność swojej witryny. Różne moduły, które pomogą Ci rozbudować Twoją witrynę, zapewniając funkcje, które będą bardziej angażować klientów i zdecydowanie zwiększą sprzedaż.

Omówmy niektóre z wtyczek Prestashop, aby poprawić widoczność Twojego sklepu internetowego i zwiększyć sprzedaż.

1. ?Spin and win module

Spin & Win moduł prestashop, moduł Knowband Spin & Win, moduł Prestashop Spin & Win????

Jednym z lepszych sposobów na przyciągnięcie klientów do sklepu internetowego jest zapewnienie im rozrywki. Wyskakuj i wygrywaj pop-up to innowacyjna koncepcja, która pozwala zebrać więcej ruchu niż tradycyjne metody udostępniania ofert i zniżek. The Prestashop Spin and Win pojawia się nadaje stronie atrakcyjny wygląd, ponieważ to wyskakujące okienko można umieścić w dowolnej części witryny. Nie jest to w szczególności wyskakujące okno typu pop, wyskakujące okna wyskakujące lub wyskakujące okienka subskrypcji. Pop up przedstawia klientom aktualne oferty, pomagając w zmniejszeniu liczby porzuconych koszyków. Wyskakujące okienko "spin and win" może zostać użyte w dowolnym momencie podczas pobytu gościa na stronie internetowej eCommerce i może być często synchronizowane, aby dać odwiedzającym więcej możliwości.

2.

FB Wall Post, Knowband FB Wall Post

 

Wprowadzenie mediów społecznościowych uprościło marketing. Sprzedawcy mogą zawsze kierować reklamy do użytkowników w mediach społecznościowych, aby poprawić widoczność produktów. Moduł słupków ściennych FB pomaga w generowaniu automatycznych słupków ściennych oraz ręcznych słupków ściennych w oparciu o wygodę sprzedawcy. Jedną z zalet tego modułu jest to, że umożliwia on sprzedawcy poinformowanie klientów o przybyciu nowych produktów za pomocą postu ściennego FB, a jeśli chcą, może sprawdzić sklep internetowy, dokonując skutecznych konwersji. The Moduł słupów ściennych Prestashop FB jest kompatybilny z wieloma sklepami, co ułatwia właścicielom sklepów wprowadzanie nowych marek w oparciu o ich popularność.

3. ?Social loginizer

Social Loginizer, Prestashop Social Login Module, Prestashop Socila Zaloguj się

Prawie każdy użytkownik internetu ma swoje konta w Google lub na Facebooku. Szczegóły można wykorzystać do zintegrowania informacji z tych kont z kontami sklepu internetowego. Stąd, Wtyczka do społeczności Prestashop może przekierowywać użytkowników z logowania na Facebooku, logowania Google lub innych witryn społecznościowych w celu zwiększenia ruchu w ich sklepach internetowych, co ostatecznie pomaga zwiększyć przychody. Logowanie społecznościowe oszczędza czas wypełniania długich formularzy rejestracyjnych. Jest kompatybilny z loginami do serwisów społecznościowych 15, w tym Google, Facebook i Twitter, zapewniając więcej opcji logowania. Udostępnia sprzedającemu szczegółowe informacje na temat klienta, co ułatwia sprzedającemu udostępnienie produktów zgodnie z preferencjami klienta. Zazwyczaj oszczędza czas klienta od wypełniania długich formularzy w celu przeglądania sklepu internetowego. Pomaga klientom w łatwym zakupie.

4.

Weryfikacja wieku, moduł weryfikacji wieku Prestashop, moduł Knowband

Dzięki wprowadzeniu Internetu każdy z łatwością może przeglądać Internet w poszukiwaniu ulubionych produktów lub treści. W większości przypadków, nawet jeśli sklep sprzedaje niektóre treści dla dorosłych lub produkty z ograniczeniem wiekowym, może być nieodpowiedni dla osób poniżej określonego wieku, aby uzyskać dostęp do tych danych. W takim przypadku właściciele sklepu muszą wymyślić jakieś ostrzeżenia, które mogą informować użytkowników o zawartości w środku. W związku z tym, Moduł weryfikacji wieku Prestashop pomaga właścicielom sklepów wyświetlać komunikat ostrzegawczy przed uzyskaniem dostępu do sklepu internetowego. Pomaga odwiedzającym zidentyfikować treść i odpowiednio wykorzystać sklep.

5.

Sklep FB, Sklep Prestashop FB

 

Rosnąca popularność Facebooka skłoniła właścicieli sklepów eCommerce do dostarczania produktów również za pośrednictwem Facebooka. Więc Moduł Prestashop FB Store to dobre podejście do zwiększania ruchu i zwiększania zaangażowania użytkowników w sklep internetowy poprzez zapewnienie im możliwości marketingu na Facebooku. Większość klientów zazwyczaj kupuje produkt pod kątem lepszej prezentacji, a nie kosztu produktu. Dlatego moduł FB Store okazuje się skuteczny, ponieważ sprzedawca może odpowiednio dostosować każdy aspekt swojego Sklepu FB. Sklep FB ma wszystkie funkcje dostępne w sklepie internetowym z opcją zakupu. Jeśli klient znajdzie coś, co warto kupić, może kupić produkty ze sklepu FB, ale jeśli chce odkryć więcej, niż może zostać przekierowany do sklepu internetowego ze sklepu FB. Funkcje te pomagają zwiększyć widoczność produktów poprzez marketing na Facebooku, co ostatecznie zwiększa liczbę konwersji i generuje więcej przychodów dla sprzedawcy.

Wnioski

Aby uzyskać większy ruch, właściciele sklepów internetowych muszą zawsze dążyć do zapewnienia lepszych usług, a dodatki do Prestashop to dobry sposób na zrobienie tego. Mogą poprawić wygląd sklepu internetowego w bardzo kreatywny sposób, a jednocześnie zapewniają, że sklep internetowy podąża za aktualnym trendem, aby utrzymać zadowolenie użytkowników.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *